folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Linux Yaz Kampı 2016 Başvuruları İçin Son 3 Gün

Linux Yaz Kampı 2016 Başvuruları İçin Son 3 Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Web Uygulama Güvenliği ve Güvenli Kod Geliştirme icin eleme sorulari geldi.

Hepsini dogru cevaplasak bu elemanin egitime ihtiyaci yok diyecekler.

Az dogru yaparsakta amann bunlara temeli ogretmek icin kim ugrasacak simdi diyecekler.

Karar veremedim, nasil yapayim.. :/

telekom tarafından 18/Tem/16 13:46 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Merhaba,

Kurslara kabul dönemi bitmiş olup başvurularınıza kabul edilmediniz ancak kurs başlangıç tarihine kadar kabul edilme şansınız hala devam ediyor.

Takip etmeye devam edin.
    Bilginize,

diye bir mesaj geldi, yedekte miyim ben şimdi noldu :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

Merhaba,

Kurslara kabul dönemi bitmiş olup başvurularınıza kabul edilmediniz ancak kurs başlangıç tarihine kadar kabul edilme şansınız hala devam ediyor.

Takip etmeye devam edin.
    Bilginize,

diye bir mesaj geldi, yedekte miyim ben şimdi noldu :S

Kampa kabul edilenlerden vazgecmek isteyen olabilir, oyle olmasi durumunda ilerisime gecebileceklerinden bahsediyorlar.

SSS'de yaziyordu, bu arada orada olacagim.

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

güzel bir etkinlik katılanlardan ufak bir ricam var eğitmene sorarmısınız bu yapılam kampların neden eğitim videolarını çekmiyorlar yada yayınlamıyorlar linux demek özgürlük demek değilmidir diye sorarmısınız işi gücü olan yurt dışında yaşayan insanlara bu haksızlık neden diye sorarmısınız.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    frekaze bunu yazdı

güzel bir etkinlik katılanlardan ufak bir ricam var eğitmene sorarmısınız bu yapılam kampların neden eğitim videolarını çekmiyorlar yada yayınlamıyorlar linux demek özgürlük demek değilmidir diye sorarmısınız işi gücü olan yurt dışında yaşayan insanlara bu haksızlık neden diye sorarmısınız.

Direk onlara sormaya gerek yok bizzat böyle bir durumu yaşayan ben olarak cevaplayayım.

Türkiyede bu tür etkinlikler nadir oluyor.Bunlara çok kişi kayıt yaptırıyor ama %50 si geliyor.Bu gelen %50 si ilk günden sonra %30 a düşüyor.Eğitimler bu şekilde gidiyor.Demem odur ki video eğitim yaparsak böyle etkinliklere kimse kıçını kaldırıp gelmiyor.Burada amaç sadece eğitim değil hocam sosyal çevre edinmekde mesele. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Direk onlara sormaya gerek yok bizzat böyle bir durumu yaşayan ben olarak cevaplayayım.

Türkiyede bu tür etkinlikler nadir oluyor.Bunlara çok kişi kayıt yaptırıyor ama %50 si geliyor.Bu gelen %50 si ilk günden sonra %30 a düşüyor.Eğitimler bu şekilde gidiyor.Demem odur ki video eğitim yaparsak böyle etkinliklere kimse kıçını kaldırıp gelmiyor.Burada amaç sadece eğitim değil hocam sosyal çevre edinmekde mesele. 

hacı abi işte olay burada bu adamın özgeçmişi bilgisini araştırmaları gerekiyor gerçekten istiyormu bu adam diye türkiyede linux gelişmesi daha düşük herkes windowscu olmuş örnek chormebook türkiyede bulamadım 1 ay aradım bulamadım hiç biryerde millete durumu açıklıyorum bu pahalıdır vs diyor değil diyorum tr parasına göre en çok 300tl diyorum şoka uğruyorlar konu dağılmasın neyse yazında haklısın ama andrei bir sistem yapsalar ve o ssiteme bilgine göre yani ösym gibi düşünona göre seni kayıt etse güzel olmazmı linux kimse bilmez bildimide kimse ayrılmaz ben bunu blirim.

Toplam Hit: 1914 Toplam Mesaj: 17
linux yaz kampı 2016