folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Lise Dönemine Ait Vukuatım...

Lise Dönemine Ait Vukuatım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    bende vukuat yaptım sanıyorum :)miiletin yaptıklarının yanında benimkisi foss....:)

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    ne gerek war fiş falan ne gerek war ya , ben lisedeyken okul gitmezdim a. q sonra bi bakardım devamsızlık 21 gün veliyi cagırırlardı düşürürlerdi hatta bi ara müdür yardımcısını gördüm hocanın söylediği söz aynen şuydu: " Serkan arada bi zahmet olmassa okula uğra " :D tabi sonra atıldık ama takmıcaksınız böle şeyleri lise hayatım boyuna 3-4 kez savunma verdim müdür ve müdür yardımcısnını odasına   sınıftan daha çok girerdim :D bişi olmuyor a.q:D takmıcanksınız bunları kafaya..

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

pazartesi günü ipne müdür beni istiklal marşımızı okuduk arka kapıdan giriyoruz içeri bnende kot pantolan renkli gömlek :D

milletde beyeaz gömlek kumaş pantolon :D

girerken hemen cketi saçlarda dagınık uzamıs :D dedigi laf defol eve :D

peşimden saç sakaldan 2-3 kişi daha yolladı okul giriş kapısındayım baktım kantinin camının korkulukları :D 2. kattaki borunun üstünde şeytan dürttü hemen :D direk demirlerden tırmanarak girdim içeri :D amk güvenlik kamerası cekmiş bunları okulun her yeri kamera :D

müdür yardımcısı tırmanırken kameradan görmüş :D direk o sınıfn kapısnda karsıma cıktı :D bi de o kovdu :D s*ke s*ke eve geldim dewamsızlık 30 oldu :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gubarigam
    Gubarigam's avatar
    Erkek

hocaya bak aq

parayı ver mukaatı yap

bilgisayar alsanız okula gitmeden mezun yapar bu herifler sizi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:
    -----------------------------

pazartesi günü ipne müdür beni istiklal marşımızı okuduk arka kapıdan giriyoruz içeri bnende kot pantolan renkli gömlek :D

milletde beyeaz gömlek kumaş pantolon :D

girerken hemen cketi saçlarda dagınık uzamıs :D dedigi laf defol eve :D

peşimden saç sakaldan 2-3 kişi daha yolladı okul giriş kapısındayım baktım kantinin camının korkulukları :D 2. kattaki borunun üstünde şeytan dürttü hemen :D direk demirlerden tırmanarak girdim içeri :D amk güvenlik kamerası cekmiş bunları okulun her yeri kamera :D

müdür yardımcısı tırmanırken kameradan görmüş :D direk o sınıfn kapısnda karsıma cıktı :D bi de o kovdu :D s*ke s*ke eve geldim dewamsızlık 30 oldu :D

-----------------------------
    olm hiç gülcem yoktu lan koptum burda ya....

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek
    ben ortaokulu diyarbakırda okuudum hantepe eğitim şehitleri ilköğretim okulunda birkeresinde bizim arkdaşlar önceden daha doldurulmamış olan bir fişi çalmışlardı  bunlar bir gün okula gelmediler sonra ki gün o fişi sonderste doldurup verdiler  neyse bir sonraki gün müdür geldi sınıfa girdi ve dediği tek kelime bu fişler kırmızı kurşun kalemle doldurulmaz bilmiyomusunuz:d:d 
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    bn müdür yardımcısının kafasına tükürmüştüm (yanlıslıkla)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

bizim bazı hocalar da yoklama fişini doldurmak için tükenmez kalemi hep en ön sıradaki öğrenciden isterdi.

e tabi biz de fırsat bu fırsat adamlara silinebilen tükenmez kalemlerden verirdik,adamlarda bi güzel doldurur çıkarlar bizde ardında numarayı siler tam yazardık.biz de az fırlama değilmişiz...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 5470 Toplam Mesaj: 29