folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lise Öğrencileri Okula Sivil Mi Gitçek ?

Lise Öğrencileri Okula Sivil Mi Gitçek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Herkeze günaydın. Sabaha saat 7:50 dayanadım msj yazcam.

Kahvaltı yaparken uyan türkiye vardı starda işte işçi bayramını felan geçti kadıköy taksik civarı bazı okullar tatil edildigini söledi sora ben kalkıodum sofra basından. Lise örencilerine müjdemni ne dedi.Milli eğitim bakanlıgı yaz gelmesi nedeniyle lisedeki kravat ve ceket zorunlulugunumu ne kaldırmış . Bende koştum açtım pcyi milleti egitimin sitesine baktım öle bişi yok. Acaba elinde güzel bi açıklama(link) olan varsa yazabilirmi . Pc odasından konuyu takip edecegim şimdiden saolun.

(imla hataları icin özür okula yetişcem ondan böle yazdım :s )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    hahaha :)) ii dersler hocam a.q ben hiç bir zaman kıravar takmadım ki :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    salı ve perşembe okul yok. şarşamba ve cuma oukl var. tek bunları biliyom :D

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kravat ceket olayı okula sivil gitmeyi ifade etmez

sadece üniformanızdan mecbur olan ceket kravat ikilisini kullanmanıza gerek kalmadığını belirtir.

ama mavi yada beyaz gömlek gri kumaş pantolon aynen dewamdır.

(amk yaşlanıyom yaw) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben karsiyim ,sivil olarak okula gidilmesine...ulkenin ekonomik durumu iyi olsa,ogrencilein alim gucu yuksek olsa eyvallah ama su sartlarda oyle bir uygulama olursa yanlis olur...Adamin ustune basina yeni seyler alacak parasi yoktur belki ama bir sure sonra ayni kiyafetleri giymekten eziklik duyacaktir ister istemez,buda piskolojik olarak kotu sonuclar doguracaktir...ama cocugun alim gucu olsa boyle bir piskoloojik durumla karsilasmaz...dedigim gibi ekonomik durumu iyi olsa memleketin sivil gitmek guzel olurdu :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben karsiyim ,sivil olarak okula gidilmesine...ulkenin ekonomik durumu iyi olsa,ogrencilein alim gucu yuksek olsa eyvallah ama su sartlarda oyle bir uygulama olursa yanlis olur...Adamin ustune basina yeni seyler alacak parasi yoktur belki ama bir sure sonra ayni kiyafetleri giymekten eziklik duyacaktir ister istemez,buda piskolojik olarak kotu sonuclar doguracaktir...ama cocugun alim gucu olsa boyle bir piskoloojik durumla karsilasmaz...dedigim gibi ekonomik durumu iyi olsa memleketin sivil gitmek guzel olurdu :)

-----------------------------

Okul Üniformasının amaçlarından biri de budur zaten.

aslında üniversite yönetmeliğinde de üniforma, saç sakal gibi şeyler belirli sınırlar içerisindedir ancak uygulanmamakta.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    ülkenin ekonomik durumu elvermez buna henüz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    şuan okuldayım rehberlik hocasına sordum milli eğitimden öle bi yazı henüz gelmedi dio bakalım hayırlısı :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    10 günlük iznim bu gece bitiyor aq bizim okula imkanı yok sivil die bişi olmaz zaten olmasın da böle daha iyi. kamofilajdan iyidir.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

gelmiş öle bi yazı sabah müdür dedi üstünde okul amblemi olan tişört giyebilirmişiz

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek
    bence hoş olmaz yaa. okul demek hele lise en önemli erdemleri öğreneceğimiz. kendimizi geliştireceğimiz yer. yarından sonra onda bozukluklar çıkar. kızın teki dekolteli gelir. bütün abazalar. falan filan derken hadii şimdi nolcak. gerçi o işi yapan kızlar okul elbisesiylede yapıor o ayrı. ama bence Lise öğrencisi için okula sivil gelmek hoş olmaz.

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
Toplam Hit: 5530 Toplam Mesaj: 31