folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lise Yıllarını Özlemek

Lise Yıllarını Özlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

keşke hiç bitmeseydi bee.az mı sabahladık evsiz kaldığımızda sokaklarda ? mal gibi gece 4 de okulun tellerinden atlayıp arka bahçede çimlerin üstünde batak partyleri,sabah 6 da nöbetçi kulubesinden çıkardık okul sorumlusu görmesin sabahladığımızı diye, 6 dan 8 e kadar oyalanırdık dershane başlayana kadar(yapmanızı önermem heryer köpek dolu oluyo,az peşimizden koşturmadık kuçu kuçuları).dershane başlayıncada zaten o kafayla ders dinleyemiyeceğimiz için uyurduk direk derste,sprey boyalarla boyardık,okulun duvarlarını.

Hocalarla atışmalar,okul asmalar,kavgalar,aşklar,dostluklar...

amk çok pis özlüyorum lan,bazen dışarda lise üniformalı çocukları görüyorum,gözümden yaş geliyo amk.

niye bittin lan allahsız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    hajı özlemesek şimdi bir anlamı olurmuydu :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Yaw dayı bsg demek istiyorum sana yaw. BSG. Bu saatte zamanı mı böyle konunun amk ya

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    real kurd a çok pis katılıyorum, hacı gece gece sarmalattırdın kederi üzerime gene ahh ulan ahh keşke geri dönebilseydik ama maalesefki böyle bişiyin imkanı demekki neymiş her eşyi zmanında tadını çıkartarak yaşıcakmışız.

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    lise anılarını sayarken bile ici eriyo amk insanın,biliyo çünki hiçbirşey ilerde bu şekilde güzel gelmicek insana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    real kürdo :D tasoların daha duruyormu lan :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Lisedeyken "kıymetini bilin bu yılların, ne üniversite ne çocukluk yılları, hiç bi zaman unutamayacağınız zaman dilimi lise yılları." derlerdi de büyüklerimiz pek kulak asmazdık..

Tüm ilklerin yaşandığı yıllar, ne güzeldi ah be ah .. Nerde benim günlük ve fotoğraf albümlerim :)) Nostalji yapıcam.

allcolorsarebeautiful.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

hacı mal olan da vardır mutlaka lan olmaz olurmu bizim sınıfta 5 erkek 8 kız takılıoduk biz sınıf mevcudu 31 ciddi ciddi :) güzel günlerim oldu güzel anılarım oldu çok meleğim i o zman buldum daha ne isterim allahtan. gerçi o melek te sadece arki meleği ama olsun :P

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

lise yılları unutulurmu abü ya çok pis fırlamalıklarımız oldu hiç unutmuyorum kalp hastası olan arkadaşıma şaka yapmıştım hastahanelik olmuştu çok pis üzülmüştüm :D ve ben hayatımda 12 yi 8 e bölüp 6 çıkaran birine lise haricinde rastlamadım :D hem gırgır hem duygusal anlamda lise yılları unutulmaz. 

ama her zaman okuyamıyoruz okuduk bitti diye üzülmeyin çünkü bittiği içim kıymete bindi :) hatıraların içinde olsanız şimdiki kadar tadı çıkmazdı diye düşünüyorum o yüzden lise yıllarım çok güzeldi ama tekrar olmak istemezdim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

tam diyodumki son sigaramı yaktım , daha da içmicem bu gecelik... senin aq demek istiyorum ve bir sigara daha yakıyorum :))

AH ULAN LİSE AH... belki devamsızlıgın bokunu çıkardıgımız oldu ama her biri ayrı bir eglenceydi.. abilerim derdi lisedeyken oglum kıymetini bilin hergünün. bende hee heee der geçerdim aq keşke biraz daha dinleseydim. keşke o eglencelerin üstüne eglenceler katsaydım =( elmasekeri sende küfür yicen bol bol hea =(

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 5177 Toplam Mesaj: 30