folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Liseli Öğrenciden İstenen Staj Parası

Liseli Öğrenciden İstenen Staj Parası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

kardeşim staja gidicek daha staj yeri bile ayarlanmadı ziraat bankasında okul aile birliği adına bi hesap numarası vermişler 80 tl diye yatırın nedir bu amk yasal mıdır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tabikide yasal değil hocam.

meb'e şikayet edin ilgileniyorlar artık böyle şeylerle.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

staj dosyası ücreti mi? yasal olmasa bankaya istemezler bence

GUS tarafından 07/May/13 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

staj dosya ücreti yanlış hatırlamıyorsam 10 yada 20 lira civarındaydı heralde. hatta 10 liradan da az olabilir. ama 80 lira çok fazla. geçirmeye çalışıyorlar size.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

bağış adı altında staj parası alıyorlar kendi ellerimle saydım parayı.

ve tabisi bağış makbuzunu öyle hocalarda almaz he okul aile birliğine yatıracaksın makbuzu hoca görecek. 

akmarky tarafından 07/May/13 20:08 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

herkesi yolunacak kaz gibi görüyorlar artık

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

bnmde liseden mezun olunca ustalık belgesi mi dukkan açma belgesi mi nw taleb ettim ankaradan 1 1,5 yılda geldi mezun olalı 4 yılı gecti hala alıcam 25 lira demişlerdi kıllık olsun die almadım zaten bana lazım değil :D

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Ben bu sene yaptım stajımı ama benden 300 saat için 30 tl aldı bizim okul öyleydi bilmiyorum. Onlar biraz abatmış hocam bence

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ya bu okul aile birliği kimdir nedir ne işe yarar ben bildim bileli sürekli para toplanır (camiilerdeki gibi) ama ne halta yaradığını görmedim. fakir

öğrencilere mi yardım ediliyor ? ediliyorsa biz niye görmüyoruz sessiz sedasız yapılıyor da .. hatırlıyorum müdür diyordu ki bu fotokopi kağıt paraları

(20 lira alıyorlardı sanki 10 bin kağıt kullanıyorlar benim için) yok hademe parası.. devlet vermiyor mu ? kendileri dışardan adam çalıştırıyorlar..

eskiden de bu zihniyet vardı hala var.. şikayet et hocam bağış falan olayı varsa verme.. bağış, kişinin insiyatifine göre alınır, zorla bağış ya da

zorunlu bağış diye bir şey yoktur.

biz ünivrsitede staj için defter parası verdik 15 lira (halbuki 2 liralık defter ne özellği varsa) ama yine de 80 lira nedir.. yavşaklar

unbalanced tarafından 07/May/13 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Yahoo bunu yazdı

staj dosya ücreti yanlış hatırlamıyorsam 10 yada 20 lira civarındaydı heralde. hatta 10 liradan da az olabilir. ama 80 lira çok fazla. geçirmeye çalışıyorlar size.

geçen sene bizim okuldakilerde 50 civari bişey vermişti yanlış hatırlamıyosam 80 bile olabilir bide bilerek son senelere dogru yaptırıyolarki mezun olucakya ögrenci tatsızlık çıkarmaz son sene hesabı

GUS tarafından 07/May/13 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    rockes bunu yazdı

bnmde liseden mezun olunca ustalık belgesi mi dukkan açma belgesi mi nw taleb ettim ankaradan 1 1,5 yılda geldi mezun olalı 4 yılı gecti hala alıcam 25 lira demişlerdi kıllık olsun die almadım zaten bana lazım değil :D

Mezun olma belgesi 5 yil sonra mi geldi yoksa 4 yili gecti hala almayi mi bekliyorsun? Bu nasil bir Turkcedir hocam :D

Toplam Hit: 2681 Toplam Mesaj: 29