folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Liste Toplama Programı Var Mıdır Excel Harici?

Liste Toplama Programı Var Mıdır Excel Harici?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    newtonunkafasi bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

O işi yapacak excelden basit program arıyosan daha çok ararsın

Hocam şirket bilgisayarı olduğundan 300 liralık bi lisans bedeli ödemem gerekiyor excele yoksa şirket bilgisayarlarının lisansını kontrol ediyorlar etkinleştirilmemiş korsan ürün varsa ceza.

Haa ööle desene, LibreOffice var Office'in open source versiyonu, basit ihtiyaçları görür. office formatlarında da çıktı alabilirsin.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacılar sağolun verdiğiniz bilgiler doğrultusunda işime yarar bir liste yaptım.

Ancak genel toplam hariç Adet B. Fiyatı çarpımı için her satıra "Total fiyat" kısmı için fonksiyon giriyorum öyle midir yoksa onunda kolay bir yolu var mıdır?

Gerek kalmadı excell bir kaç satır sonra satıra uyguladığım komutu algıladı ve diğer satırlara aynı fonksiyonu kendi uyguladı. Şimdiye kadar niye bu programı kullanmamışım şaşıyorum.

Kişisel bilgisayarımdan kullanıyorum ama şirket değil o sıkıntı bir tek şirket için de ücretsiz bir program olsaydı keşke.

Cayan tarafından 30/Ağu/14 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hacılar sağolun verdiğiniz bilgiler doğrultusunda işime yarar bir liste yaptım.

Ancak genel toplam hariç Adet B. Fiyatı çarpımı için her satıra "Total fiyat" kısmı için fonksiyon giriyorum öyle midir yoksa onunda kolay bir yolu var mıdır?

Gerek kalmadı excell bir kaç satır sonra satıra uyguladığım komutu algıladı ve diğer satırlara aynı fonksiyonu kendi uyguladı. Şimdiye kadar niye bu programı kullanmamışım şaşıyorum.

Kişisel bilgisayarımdan kullanıyorum ama şirket değil o sıkıntı bir tek şirket için de ücretsiz bir program olsaydı keşke.

holy'nin dediğine bak hocam

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam openoffice  libreoffice her türlü ihtiyacını görür  yahu şirket bilgisayarında  excell nasıl olmaz  :S  maddiyatsa sorun  holyone dedigi gibi bu tür yazılmlar   senin ihtiyacını fazlasıyla görür.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

O işi yapacak excelden basit program arıyosan daha çok ararsın

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
Toplam Hit: 1690 Toplam Mesaj: 16