folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Logitech G300s Kablolu Oyuncu Mouse - 99 TL | Öneri

Logitech G300s Kablolu Oyuncu Mouse - 99 TL | Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    YekteranBaymedir bunu yazdı

Buna da 1 sene 2 senede bozuldu diyenler olmuş. x7'ye bakayım dedim 10 yıl, 8 yıl, 5 yıl :) 12 yıl kullanan bile var :) Ben x7 ile devam edeyim bir eksikliğini hissetmiyorum zaten. Bozulursa daha güncel birşey alırım diye aradan araştırıyorum ama bu fiyata en iyisi bu galiba. 

https://www.hepsiburada.com/a4-tech-xl-750bh-bronz-lazer-oyuncu-mouse-p-BS1372 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

çok güzel bir mause 1-2 yıldır kullanıyorum.  kombo özelliği felan çok işime yarıyordu oyun oynarken.

alacak olan kaçırmasın :d pubg de script vardı g5 tuşuna onu ayarlıyordum çatışmaya giriceğim zaman aktif edip sekmeden noktaya sprey atıyordum :D:D

Nedir nasıl bi şeydir bu script? G400e yapabilir miyim? Bi de güncel pubgde çalışıyor mu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    YekteranBaymedir bunu yazdı

Logitech G213 Klavye + G102 Mouse aldım indirimle hepsi 360 TL geldi. 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

kendisi çok sevdiğim üründür kaderi diğer g300s ler gibi olsada yine sipariş verdim sol tusu bozulmuştu makro tuşunu atamıştım kullanıyordum başka bir mauseye geçtim hatırlamıyorum şimdi markasını bunu görünce dayanamadım verdim sipariş

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    saku bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

çok güzel bir mause 1-2 yıldır kullanıyorum.  kombo özelliği felan çok işime yarıyordu oyun oynarken.

alacak olan kaçırmasın :d pubg de script vardı g5 tuşuna onu ayarlıyordum çatışmaya giriceğim zaman aktif edip sekmeden noktaya sprey atıyordum :D:D

Nedir nasıl bi şeydir bu script? G400e yapabilir miyim? Bi de güncel pubgde çalışıyor mu?

mausenin modelini yaz + pubg script yaz google araştır.

1 senedir oynamıyorum ben scriptin alayı aktif edildiğinde sol tıklayınca ateş ederken aşagı dogru mauseu çekerek sekmesini önlüyor. noktaya sprey atıyorsun yani aimin kötüde olsa

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

3 tane g300s 1 tane g403 patates ettim benimde şu an g300s'de scroll tuşu aşağı yukarı işlevlerinde sorun çıkarıyor 1 haftadır bakıyorum yeni mouse g300s ye çok alıştım yine aynısından alayım diye düşünüyordum bu g300s' yi scroll için garantiye gönderebilir miyim? 1 yıllık falan bir mouse

Birde şu x7 gördüm onda tüm tuşlara farklı işlevler atayabiliyor muyum? Mesela şu dpi değiştirme butonuna başka bir fonksiyon eklemek istiyorum ? 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

mouse'um var yinede dayanadım aldım aq fiyatı cok uygun olunca. sırf ergonomisi için aldım

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Mousepadi satmak isteyen olursa talibim. 

Ayrıca g400 kullandığım için kullanılmayan g300s i de satabilirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

hocalar bende kablosuz mause fikri alacaktım.  100-150 TL arası. grafik programı kullanım için.

https://www.hepsiburada.com/logitech-m510-control-plus-kablosuz-mouse-p-HBV00000KKI4X

mesala bu mause için.

THT2005 tarafından 30/Kas/19 15:15 tarihinde düzenlenmiştir

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

2 sene kullandım. Sonunda sol tık çift basmaya başladı. Tavsiye eder miyim. Ederim. Sonra g400 aldım. Ama illede g300

Toplam Hit: 2891 Toplam Mesaj: 27
mouse mike