folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Logitech G502 Farenin Profillerini Değiştirmek

Logitech G502 Farenin Profillerini Değiştirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Herkese merhaba. CSGO oyunuyorum ve oyunda awp oynarken tuşa bastıktan sonra Q Q yapıp silah değiştirmek için kolay bir yol arayışındayım.

Fare olarak g502 Proteus core kullanıyorum ve farenin tuşlarını/ayarlarını değiştirebileceğim uygulaması mevcut ve hali hazırda kullanmasını biliyorum.

Şimdi olay basit Ben M4A4 aldığımda QQ yapmama gerek yok AMA AWP aldığımda sol tuşa bastığımda ateş edip Q Q yapmasını istiyorum 

Bunun için 2 tane CSGO Profili hazırladım 1. Profilde silahım normal ateş edicek 2. Profilde ateş edip Q Q yapıcak.

Şimdi asıl olay şurda Ben oyun içindeyken bi tuşa basıp 1. profilden 2. profile GEÇEMİYORUM.

Resimlerle anlatayım birde.

resimde gördüğünüz gibi 2 adet profilim var ANCAK 1. profilden 2. profile değiştirmek için tuş/buton/key YOK. 

Programın ayarlarını karıştırırken şöyle birşey buldum

Adam burda demiş ki Senin aynı oyun için birden fazla profilin varsa, bu profiller arası geçiş için bir tuş seç ve bu tuşa bastığında bizde senin profilini değiştirelim.

Tamam hocam allah razı olsun iyi yapmışsın ama Ben oraya tuş atadığımda ve oyundayken tuşa bastığımda SEN PROFİLİ NEDEN DEĞİŞTİRMİYOSUN !!

Çıldırıyorum deliriyorum, acaba ben mi cümleyi yanlış yorumluyorum yoksa profilden kasıt farklı bir profil mi anlamış değilim.

Elinde Logitech faresi olanlar ve halihazırda bu yazılıma sahip olup bu tarz birşey yapanlar yardımcı olursa çok müteşekkir olurum.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ben bu kadar Yazıyı okumam bu ne la böyle diyenler için özet geçiyorum                                                                                                   

Benim oyunda 2 tane proflim var. Klavyeden bastığım bir tuş ile 1. profilden 2. profile geçmek istiyorum ama geçemiyorum.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Şimdi programı silip tekrardan yükliycem bu aradada mesajlara bakıcam

dipnot : "Aaa sen hile kullanıyon allah belanı versin heçkır uuu ban yersin inş" diyenler ----> Kafa yapısı sonuçta. 500 kromozomunuzun hakkını iyi veriyosunuz :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

youtubeden logitech g300s makro diye arat 502 ile aynı yoldandır dişe düşünüyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Pis makrocu 😒

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tawe
    Tawe's avatar
    Erkek

Yazilimi ilk baslattigin sayfada mouse'u hangi ayarla kullanacagini secebilirsin. Dahili Bellek ve Otomatik Oyun Algilama modu var farenin. Su an seninki otomatik oyun algilama modunda. onu dahili bellege cevirirsen kendin 3 tane profil belirleyebilir ve o profiller arasinda da farede ortadaki G9 kodlu tusla gecis yapabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Tawe bunu yazdı

Yazilimi ilk baslattigin sayfada mouse'u hangi ayarla kullanacagini secebilirsin. Dahili Bellek ve Otomatik Oyun Algilama modu var farenin. Su an seninki otomatik oyun algilama modunda. onu dahili bellege cevirirsen kendin 3 tane profil belirleyebilir ve o profiller arasinda da farede ortadaki G9 kodlu tusla gecis yapabilirsin.

evet evet onu biliyorum ama şöyle bir sıkıntı var. Ben dahili bellik yaptığım zaman Ateş et -> Q -> Q macrosunu yazamıyorum. O yüzden geçerli bir şeçenek değil bu ama yinede sağol :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Tawe bunu yazdı

evet evet onu biliyorum ama şöyle bir sıkıntı var. Ben dahili bellik yaptığım zaman Ateş et -> Q -> Q macrosunu yazamıyorum. O yüzden geçerli bir şeçenek değil bu ama yinede sağol :)

dediğimi yaptın mı ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Tawe bunu yazdı

dediğimi yaptın mı ?

yapmadım ve sana " geçerli bir seçenek değil" diye yazdım hocam

edit : kusura bakma @rapidhacker550 yanlış yazmışım :)

GodKlaus tarafından 24/Ağu/16 13:54 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

@tawe

mousun kendi belleğine detaylı atamalar yapılmıyor hacı abi :D

basit ayarları kaydediyor

hem senin dediğin mevzu pc tarafına kaydedincede oluyor

@rapid

evet bu mantıklı olabilir

g300s kullanıcıs daha fazladır ( benimde var )

buradan yola cıkılabilir, kaynak daha fazladır

konuya yaklasımımım yukarıdaki gibidir :D

makro kullanma kullandırma :D

DestinatioN tarafından 24/Ağu/16 13:45 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

pistol ile sekme makrosu yaptım akşam test amaçlı.  lan  aboww bildin pistolle tarıyom la asdsfdsada :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Sorunun cevabini bilmiyorum ama fare alacagim ve bu da aklimdakilerden biri. Memnun musun? Click sesi ne kadar, fazla gurultulu çat çut bagiriyor diyen vardi?

Bi de insanda 46 kromozodgshsk

sigara değil, balık olan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tawe
    Tawe's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

@tawe

mousun kendi belleğine detaylı atamalar yapılmıyor hacı abi :D

basit ayarları kaydediyor

hem senin dediğin mevzu pc tarafına kaydedincede oluyor 

detayli atama yapilmiyor derken? fare islevi, tus vurusu veya coklu tus makrosunu istedigin tusa atiyorsun. arkadasin dedigi de bir coklu tus makrosu zaten.

Toplam Hit: 2352 Toplam Mesaj: 14
fare logitech g502