Logo Çizdim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

başlangıc olarak paint iyi ama photoshop la yapmaya çalışırsan daha güzel olur.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

İlk mesajdan sonra kaybolan biri.

Ve ardından onlarca mürit birbirine giriyor :))

Konu açiyor ancak diğer konuyla alakalı hiçbirşeye cevap vermiyor. İnanmayın

Bekliyorum burası ne olacak.

Gerçi heyecanlı değil bu sefer ki :))

Konuyu sanırım yanlış zamanda açtım galiba siyasete çekileceği hiç tahmin etmemiştim keşke ellerim kırılsaydıda logo çizmez olaydım

hacı sen onu bunu geç te en kısa sürede başka bi mesleğe yönel hiç bulaşma bu işe.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ruh hastası lan bu

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Beyler "SIVI" fazla gelmiş :)

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Aslında taşak geçmek yerine yol göstermek daha mantıklı.

Logo yapmak her ne kadar basit gibi görünsede başarılı bir logo yapmak ciddi çalışma ister, emek ister, kullanılacak sektörü iyi analiz ister.

İlk başlangıç her zaman font seçimi ile başlar. Sonra biraz hareket katmaya gidilir. Renkler ile yazı karakterleri ile oynanır. Bağımsız olmak üzere en az üç ayrı logo çalışması yapılır. Özgün olmasına dikkat edilir. Başka bir firmayı taklit ediyor gibi görünmemelidir. En son başkalarının görüşleri alınır. Ona göre karar verilir. Kararın yüzde 50'si logoyu kullanacak kişilerin görüşleri olmalıdır. Çünkü kendinizin değer vermediği birşeyinize başkaları sizden daha fazla değer vermezler.

Yani yeni başlayacak birisi yeni fontlar deneyerek, yazı karakterleri üzerinde basit değişiklikler yaparak çalışmalara başlamalıdır.

PcK0 tarafından 21/Tem/16 20:01 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 3822 Toplam Mesaj: 36
logo