folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Logo Programının Dosyalarını Virüs Programı Sildi

Logo Programının Dosyalarını Virüs Programı Sildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

Virüs programını silsek karantinadakiler geri gelir mi ?

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Logo tiger 2 'de benim de başıma gelmişti. Sunucuya antivirüs yüklemiştim. Sadece logo klasöründeki dosyalarda virüs gördü ve sildi. Logo servisleri servis getirilsin diye bu tür hileye başvuruyorlar. Alem duysun.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Logo tiger 2 'de benim de başıma gelmişti. Sunucuya antivirüs yüklemiştim. Sadece logo klasöründeki dosyalarda virüs gördü ve sildi. Logo servisleri servis getirilsin diye bu tür hileye başvuruyorlar. Alem duysun.

servis çözer mi ? bide biz bir kaç kere backup yaptık felan sql uymadı ne bilim ilk zaman ki gibi bırakmadık yine de çözerler mi ? not: konularıma yazan olursa nasıl bildirim alıcam sürekli profilden konularıma girp bakıyorum yazan var mı diye ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Lagoyla logoyla uğraşan firmalarin muhasebecilerin Rabbim yardımcısı olsun pclerinin ayarını bozmasin

Çözüm web tabanlı muhasebe yazılımlarında bu formda kackez tavsiye ettim Luca yazılımını 

Yıl olmuş milenyum hala yedekle filan ugrastiriliyor gariban muhasebeciler hackermiyiz biz giriyor bi virüs tüm veriler puff  

dilerim bi çözüm yolu bulunur kardeş ama bu olay herzaman başına gelecektir. fazla kurcalamadan bi logo servisini ara halletsinler sende üstüne alma olayı senin kabahatin yok bisi olmuş açılmıyor de o firmanin başına bu durum coookkez gelmiştir cunki

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı

Lagoyla logoyla uğraşan firmalarin muhasebecilerin Rabbim yardımcısı olsun pclerinin ayarını bozmasin

Çözüm web tabanlı muhasebe yazılımlarında bu formda kackez tavsiye ettim Luca yazılımını 

Yıl olmuş milenyum hala yedekle filan ugrastiriliyor gariban muhasebeciler hackermiyiz biz giriyor bi virüs tüm veriler puff  

dilerim bi çözüm yolu bulunur kardeş ama bu olay herzaman başına gelecektir. fazla kurcalamadan bi logo servisini ara halletsinler sende üstüne alma olayı senin kabahatin yok bisi olmuş açılmıyor de o firmanin başına bu durum coookkez gelmiştir cunki

daha önce hiç olmadı 10 yılldır kullanıyoruz dedi , birşeyini silmişsin ki programa tıklayınca direk sil yazısı çıkıyor dedi - inkar ettim tabi sonra dedim böyle böyle virüs algıladı bi kaç defa kapattım yine geldi bu sefer yemeğe çıkacaktım  dedim beni koru dedim yeniden başladı sonra logoyu açayımda hazır olsun yemeğe gideyim dedim sonuç bu şekilde diyor nerelere girdin virüs girmiş o zaman dedi dedim abi gir bak geçmişe baktı sadece bizim site var , sürekli yedek paça fiyatı baktığımız yer var facebook var youtube var , ne kadar inandı bilemem bu gün 2. günümdü ve daga önce hiç logo kullanmadım ünide muhasebeyi hep kopya ile geçtim Dış ticaret gümrükleme mezunuyum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

sistem geri yüklemeden bir dene istersen belki geri gelir dosyaların.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

sistem geri yüklemeden bir dene istersen belki geri gelir dosyaların.

sistem geri yükle yapamadık hocam hata verdi patron kurtarma cd si felan taktı orda ki backup lar 2012 felan onlarda sql server ı kabul etmiyor yenmiymiş eskimiymiş tam anlayamadım tamda vakıf değilim konuya

Toplam Hit: 3808 Toplam Mesaj: 18
logo