folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Lol Uygulama Hatası

Lol Uygulama Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocalar lol oynuyoduk şirketten laptop verdiler bu bilgisayar da oynayayım dedim. işletim sistemini yeni kurdum. orjinal windows 

hata şu: "uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b vs. vs." yazıyo dll ler. .net framework ler vs. vs. herşeyi yükledim yaptım internetten araştırdım bildiklerimi yaptım yok aga çalışmıyo id password giriyorum 

oyun'a giremiyorum sebebi hikmetini bilen bana yardım edecek biri var mı ? Allah rızası için 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    khonyalim bunu yazdı

hocalar lol oynuyoduk şirketten laptop verdiler bu bilgisayar da oynayayım dedim. işletim sistemini yeni kurdum. orjinal windows 

hata şu: "uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b vs. vs." yazıyo dll ler. .net framework ler vs. vs. herşeyi yükledim yaptım internetten araştırdım bildiklerimi yaptım yok aga çalışmıyo id password giriyorum 

oyun'a giremiyorum sebebi hikmetini bilen bana yardım edecek biri var mı ? Allah rızası için 

Hocam en kötü sil bir daha kur veya lol gir launch kısmında sağ üstte ayarlar var onun yanında soru işaretine bas "repair" de oyunu kur en iyi çözüm bu bir dene bakalım

Aganta Burina Burinata
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocam 3 kere sildim 0 dan indirdim oyunu ya oyunda yok sıkıntı internetteki çözümlerin hepsi yalanmış onu anladım hocam 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/VC-Redist-Installer.shtml

bunu kurdun mu

driver kurdun mu

laptop'da çift ekran kartı olabilir mi? sen intel ile oynamaya çalışıyor olabilir misin?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/VC-Redist-Installer.shtml

bunu kurdun mu

driver kurdun mu

laptop'da çift ekran kartı olabilir mi? sen intel ile oynamaya çalışıyor olabilir misin?

driverları kurdum hocam laptop çift ekran kartı evet amd yi kurdum intelde kurulu vc redist kuruyorum şimdi :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Son olarak 5 sefer daha düşük öncelikli, oyuna girerken 20 dk bekleten bi ceza yedik şeresizler ..sinir stres bağımlılık abuk sabuk bi ton duyguya sokuyo adamı hacı hiç bulaşma bence oynama lol felan

Gerizekalı dolu mk serverı yenilecemizi bildiğim oyunu zorla oynattırıyolar üç inhimizi yıkmışlar hala alıcaz diyolar illa ana inhiyi yıkıcaklar ondan sonra ikna oluyolar pezevenkler karşı tarafta ayrı bi gerizekalıysa oyun bitmez mk 50 55 dk teslim olmayı akıl edemiyolar götler 

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

hocam dll lerin hepsini yüklememişsindir ben de zamanında çok ugrasmıstım en son bi paket buldum bi yerden bi dünya dll var içinde onları yükledim anca düzelmişti

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocam yüklemediğim dll kalmadı yaw orjinal dll fixer falan buldum olmadı el ile tek tek yükledim olmadı. olmadı da olmadı :(( 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

Dll dosyalarına elle müdahale etmeye başlayınca karışıyor hocam en iyisi format at ya da dll dosyalarını sıfırlamayı dene windows repair sıfırlar mı bilmiyorum. Sonra dll hatası alırsan vc redist paketlerini dx paketini falan yükle düzeliyor. Ama dll dosyalarına elle karıştırmamak lazım :). 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

Son olarak 5 sefer daha düşük öncelikli, oyuna girerken 20 dk bekleten bi ceza yedik şeresizler ..sinir stres bağımlılık abuk sabuk bi ton duyguya sokuyo adamı hacı hiç bulaşma bence oynama lol felan

Gerizekalı dolu mk serverı yenilecemizi bildiğim oyunu zorla oynattırıyolar üç inhimizi yıkmışlar hala alıcaz diyolar illa ana inhiyi yıkıcaklar ondan sonra ikna oluyolar pezevenkler karşı tarafta ayrı bi gerizekalıysa oyun bitmez mk 50 55 dk teslim olmayı akıl edemiyolar götler 

hocam bilmem kaç senedir oynuyorum biliyorum hepsini :D bununla oynamazsam eski bilgisayarla devam ediyorum zaten hocam :D 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Oyunu sil baştan kur. Birde lol exe yi administrator yetkileriyle çalıştır.

Syntax error..
Toplam Hit: 2203 Toplam Mesaj: 19
oyun lol hata uygulama