folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Lol Ve Dota Gibi Yeni Mobil MOBA Oyunu

Lol Ve Dota Gibi Yeni Mobil MOBA Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek

Bende bu oyunu oynuyorum ilk çıktığı günden itibaren, oyun güzel ve zevkli gibi ancak para olayı kötü, günlük limit var ve bağzı herolar pahalı, günlük görevleri yapıp çıkıyorum. Kısacası zevkli ve güzel bir oyun

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hangi oyunmuş diye linke tıkladım ama youtube ana sayfası açılıyor.

Video blockerda engelli olduğu için olabilir :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

şu malın reklamı bu sitedede yapıldı ya...

ama savunanlar bile gelir şimdi öyle demeyeyim, neydi neydi bu kız? oyun kanalı olarak başlayıp daha sonra ota boka çelınç yaparak vloglar çekerek youtube u kirletenler arasında sıradan biriydi benim hatırladığım.

ama genç arkadaşlarımızın ilgisini çekiyor tabi tahta çakma sarışınlar asdlşkafasfa.

BOMB HAS BEEN PLANTED!

Haklısın hocam bu saçma sapan challenge lara bende uyuz oluyorum.Banada bir arkadaş izletti bu kızı sürekli takip etmiyorum toplasan 3-4 videosunu izlemişimdir.O videolardan biriside bu sadece tanıtım videosu gibi olduğu için bunu paylaştım.Ha hakkını yemiyelim güzelmi güzel :D Ama sadece güzel diyede izlemem.

Okan hayatın dalga dümen lan. Tanımasak elit bir mürid zannedicez :D Şu oyun işlerini falan bi bırak artık

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    holederma bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

şu malın reklamı bu sitedede yapıldı ya...

ama savunanlar bile gelir şimdi öyle demeyeyim, neydi neydi bu kız? oyun kanalı olarak başlayıp daha sonra ota boka çelınç yaparak vloglar çekerek youtube u kirletenler arasında sıradan biriydi benim hatırladığım.

ama genç arkadaşlarımızın ilgisini çekiyor tabi tahta çakma sarışınlar asdlşkafasfa.

BOMB HAS BEEN PLANTED!

Haklısın hocam bu saçma sapan challenge lara bende uyuz oluyorum.Banada bir arkadaş izletti bu kızı sürekli takip etmiyorum toplasan 3-4 videosunu izlemişimdir.O videolardan biriside bu sadece tanıtım videosu gibi olduğu için bunu paylaştım.Ha hakkını yemiyelim güzelmi güzel :D Ama sadece güzel diyede izlemem.

Okan hayatın dalga dümen lan. Tanımasak elit bir mürid zannedicez :D Şu oyun işlerini falan bi bırak artık

Kanka ne dümenimi gördün senin işin gücün bizi yermek anlamadım dostmusun düşmanmı :D Kanka bodrumda sıkılıyorum napıyım vakit geçirecek tek şey oyun film dizi

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    masuk bunu yazdı

Bende bu oyunu oynuyorum ilk çıktığı günden itibaren, oyun güzel ve zevkli gibi ancak para olayı kötü, günlük limit var ve bağzı herolar pahalı, günlük görevleri yapıp çıkıyorum. Kısacası zevkli ve güzel bir oyun

Hocam şuan tüm herolar açık ve ben günlük limite hiç takılmadım bakalım 5inden sonra anlarız.Bu arada ekleşelim hocam nick neydi senin oyundaki :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı
    masuk bunu yazdı

Hocam şuan tüm herolar açık ve ben günlük limite hiç takılmadım bakalım 5inden sonra anlarız.Bu arada ekleşelim hocam nick neydi senin oyundaki :)

6 Şubata kadar açık tüm herolar :) Yeterince altın kasmamışsın demekki :) 6 görev yapip normal maçlarda atıyorum arada. Limite ulaşabiliyorum yani. Bugünlük daha fazla altın kazanamazsınız diyor oyun :) 

Nick aynı = Masuk , 18 lvlim 

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    masuk bunu yazdı
    holederma bunu yazdı
    masuk bunu yazdı

6 Şubata kadar açık tüm herolar :) Yeterince altın kasmamışsın demekki :) 6 görev yapip normal maçlarda atıyorum arada. Limite ulaşabiliyorum yani. Bugünlük daha fazla altın kazanamazsınız diyor oyun :) 

Görevlere pek kasmıyorum hocam 5-5 büyük savaş yapıyorum sadece :D daha 2 gün oldu başlayalı bende 12 lvlim bu arada ekledim hocam şimdi girip maç atıcam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Hocalar oyun bahane, kız şahane.. tam evleneceğim kız tipi.. tanıyan müridler varsa sevabına bizi tanıştırsın

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

şu malın reklamı bu sitede de yapıldı ya...

BOMB HAS BEEN PLANTED!

edit: imla

imza mı gelmiş?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı
    masuk bunu yazdı
    holederma bunu yazdı
    masuk bunu yazdı

Görevlere pek kasmıyorum hocam 5-5 büyük savaş yapıyorum sadece :D daha 2 gün oldu başlayalı bende 12 lvlim bu arada ekledim hocam şimdi girip maç atıcam 

yarın inş. hocam 

Toplam Hit: 2122 Toplam Mesaj: 21
oyun dota lol moba strike of kings onizuka sabahlar olmasın mvp