folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Looper(Tetikciler) 2012 [İstek]

Looper(Tetikciler) 2012 [İstek]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

link versende bizde izlesek :D

Al kardesim ayipsin

http://www.sfullhdfilmizle.com/izle/195/tetikciler/2/

@torpedo_XL ne demek sonu tatmin etmedi, asil sonuna bittim ben, sen filmi tam anladin mi dostum.

Hocam beni tatmin etmedi

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

"son sahnede bende bruce wills in önceki halinin ruhsal değişiminden etkilenip kendini salması lazımdı.Gençliğin değişmiş o hala öldürme derdinde."

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Spolier

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

azınlık raporu tam anlamak için 2-3 kere izlemek gerekebilir sağlam bir kafa ile izle çok hoş değil mükemmel bir filmdir

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Spoiler:

hoca adamin gecmisiyle ilgisi yokki, gecmisinde yumusak diye geleceginde de yumusak olmak zorunda degil adam. Basina ilerde genc halinin bilmedigi birsuru sey gelecek. Bu kadar hirs yapmasinin sebebini, gencligine anlatamiyor zaten, oturup konustuklarinda. ille de karisini kurtaracak o adam.

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 1516 Toplam Mesaj: 14