Lotto Bot

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    1 ay önce lottodan bot aldım kışlık. Alırken de ısrarla sordum su geçirir mi diye yok iyi ayakkabıdır yok sağlamdır su mu bişi olmaz dediler. Aynı gün ayakkabıyı kullandım ve eve çoraplar sırıl sıklam geldim. Hemen gidip şikayet ettim inceleme yapalım dediler. 10 gün süre verdiler ve 3 hafta sonra aradılar. Botun cinsi böyleymiş su geçirmesi normalmiş yağmurlu havalarda giyilmemeliymiş. Bu ne iştir anlamadım, kabul etmedim şimdi tekrar kontrol edelim dediler 10 gün daha süre verdiler bakalım. Milleti mal mı sanıyolar nedir? Koskoca lotto böyle basit salaklıklar yapıyo :S

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kışlık diye yazlık botu itelemediklerinden emin misin?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    hocam kışlık dediler alırken + botun yazlığı mu olur ya :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam kışlık dediler alırken + botun yazlığı mu olur ya :D
    valla onu bunu bilmem ama 10 yıldır ayagımdan botu hiç çıkarmadım o yüzden tecrübeli biri olarak :D sana evet yazlık bot var diyebilirim

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

üzerinde, etiketinde, kullanma kılavuzunda yazar.

misal, bot süet ise suyu alır bi gargara yapar ayağına verir

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

botun yazlıgımı olur deme botun yazlıgı var bende sümerbankın yazlık botları mevcut.

lotto dan böyle bir haber aldıgım için üzüldüm güvendigim bi markadır verdigim paranın her zaman karşılıgını aldım botun modeli nedir nette resmi falan varmı?

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

lotto fabrikası seninle satıcı arasında geçen konuşmayı bilmez :)

satıcı belli ki sana ittirmiş ayakkabıyı incelemeye gittikçe fabrika yine diyecek bu ayakkabı yağmurlu havada giyilmez diye :)

gideceksin orjinal cat satan yere bilekten alacan kral botu 250 kaat verip çıkacan :)

ayağın büyümediği sürece giyersin öyle diyim sana :) lottoya 50-60 kaat verip 1 ay sonra pişman olmaktan iidir teklifim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:

lotto fabrikası seninle satıcı arasında geçen konuşmayı bilmez :)

satıcı belli ki sana ittirmiş ayakkabıyı incelemeye gittikçe fabrika yine diyecek bu ayakkabı yağmurlu havada giyilmez diye :)

gideceksin orjinal cat satan yere bilekten alacan kral botu 250 kaat verip çıkacan :)

ayağın büyümediği sürece giyersin öyle diyim sana :) lottoya 50-60 kaat verip 1 ay sonra pişman olmaktan iidir teklifim :)

bencede cat... daha iyisi yok 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:

botun yazlıgımı olur deme botun yazlıgı var bende sümerbankın yazlık botları mevcut.

lotto dan böyle bir haber aldıgım için üzüldüm güvendigim bi markadır verdigim paranın her zaman karşılıgını aldım botun modeli nedir nette resmi falan varmı?

modelini bilmiyorum ya bulamadım resmini ama ne biliyim bot dediğin yağmurda çamurda giyilir keyfine almıyoruz ya. bir sürü model var normal kullanım için niye bot alıyım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Dostum,yağmur suyu geçirmeyip,kar suyu geçireni var,yağmur suyu geçireni var,her ikisini de geçirmeyeni var.Bot alırken satıcının sözüne değil,botun herhangi bir tarafında "Waterproof"  yazıp yazmadığına bakacaksın,ben de aynı sıkıntıyı çektim,sonradan öğrendim,şimdi çok memnunum,gram su geçirmiyor.

Çekil,Önümden Çekil...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Lotto nun huyudur bağarıp çağarmadan değiştirmezler ürünü ..Abimede oldu aynısı yıkılıyomuş cevahiri :D

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 6486 Toplam Mesaj: 12