folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Lovecoin Üye Olana 100.000 Coin Veriyor

Lovecoin Üye Olana 100.000 Coin Veriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

140,000 yazıyo karşılığı nedir peki? Bu coin işlerinden anlamam beleş görünce daldım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Buda benim ref :

https://lovecointoken.org/r/31274d35d0bcc13c7c2497d72ca3811afea153ac

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://lovecointoken.org/r/94e4a7ded8e3b104848e678a32f3afb99f7af34c

1. parayı cüzdana aktarırken şu hatayı veriyor

ailed! In order to request coin withdrawal you need to buy $1 or more of Lovecoin Tokens or successfully refer 2 new users to join LovecoinToken.org via your provided affiliate link.

2. refler çalışmıyor sanırım. yada ip adresi değiştirmek gerekiyor

edit2: iki ayrı mail adresi ile ref linkleri ile üye olun. 140.000 olunca trust cüzdanına aktarın oluyor. acele edin kural değiştirip duruyorlar.

zalimadam tarafından 03/Kas/21 14:42 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

bununla oldum.
    ref: https://lovecointoken.org/r/5d457d48ed88d6e44c25d4a02a9f1a02339a176a

HoLYSeRo tarafından 03/Kas/21 14:36 tarihinde düzenlenmiştir

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Valla beyler birinizin linkine tıklayıp üye oldum ama unuttum hanginizinkiydi. Bismillah dedim Binance cüzdan oluşturdum, bu Lovecoin'e de üye oldum. Ref linki de aşağıda. Kullanan olursa 20.000 Lovecoini cüzdana çekebiliyorum diye anlıyorum ?

https://lovecointoken.org/r/df8401fa6792eb190935c77a2551934ba339e39a

Var mıdır taktik filan verecek kimse ?

Selametle.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nasıl çekiyoruz ben onu çözemedim. Berbat bir arayüzü var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Nasıl çekiyoruz ben onu çözemedim. Berbat bir arayüzü var.

1. kendi ref adresinle başka 2 mail ile kayıt ol.

2. kendi asıl adresini yenile 140.000 olunca (sağ üstte 140.000 görünce) mobilden trust cüzdanı indirip en sağ en üstten BEP20 (lovecoin) aktif et.

3. mobilden  live coine tıklayıp AL tıklayıp adresi kopyala yada kendine mail at.

4. https://member.lovecointoken.org/dashboard#walletsetup bölümünden az aşağı in Withdrawal Requests yeri bul. kopyaladağın wallet adresini yapıştır.

5. birkere tıkladıktan sonra yeşille succes diyecek. 2. defa tıkladınmı az aşağıda referans kodu ile işlem başlayacak. ama mobil trust uygulamasına hala yansımadı bende işlem devam ediyor sanırım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Multi kasan var mı yiyor mu sistem ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

multi kasması için ayrı walletlara aktarması lazım. ayrı walletlardan daha sonra birbirine aktarabilir. 

ama refi facebook guruplarında sunmak daha iyi. beleşten 20 bin gelir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

İp sorunu var diyor tekrar deneyeyim bir de Chrome sıkıntılı Firefox ta daha anlaşılır arayüz acayip. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 7778 Toplam Mesaj: 52
lovecoin