folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Lviv'e Gideceğim. Kalacak Yer, Gezecek Yer Gibi Önerilere İhtiyacım Var.

Lviv'e Gideceğim. Kalacak Yer, Gezecek Yer Gibi Önerilere İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

lviv güzeldir 3 gün yetmedi bana orada 

listemi bulursam paylaşırım seninle

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Avrupa'da yaşayanlara bir soru . 500 euro kullanmak ciddi sorun oluyormu yok bozmuyorlsr . Yok sahte si çok . Yok dolandırıcı gözüyle bakıyorar .  Varmı aslı astarı ?

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Avrupa'da yaşayanlara bir soru . 500 euro kullanmak ciddi sorun oluyormu yok bozmuyorlsr . Yok sahte si çok . Yok dolandırıcı gözüyle bakıyorar .  Varmı aslı astarı ?

Hocam euro olmuş 5 TL 500 euro kullanmak diyorsun. Bende 500 euro olcak bana dolandırıcı gözü ile bakanı vururum..Yediremem kendime. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

biz kız arkadaşımla şubat başında gittik lvive. 

otel olarak https://www.booking.com/hotel/ua/lions-heart-siertsie-lieva.tr.html burada kaldık direk tam merkezde ucuz. 3 kişilik odası var biz iki kişi kalmıştık ama bir tek kişilik bir çift kişilik yatak var.

kahvaltıyı falan otelde halletmeyin bence dışarıda yiyecek çok ucuz kafanıza göre bir yere gidersiniz.

yapacağım tek uyarı uçağa binerken yanınıza dönüş bilet çıktınızı ve kalacağınız otel çıktısını kağıt olarak bulundurun. ilk kez gelenlere görüşme odasına alıyorlar. havaalanında ki wifi bozuktu ve bu belgeleri istiyorlar uzun kuyruk oluşuyor.

taksi sakın kullanmayın geçirmece yapıyorlar. uklon diye bir uygulamaları var uber gibi oldukça ucuz. gideceğiniz yeri belirtiyorsunuz size rakam veriyor ona göre çağırıyorsunuz o rakamı ödüyorsunuz sadece. havaalanından dediğim otelin bulunduğu yere 120 uah gibi bir rakama gittik taksiciler çok daha fazlasını istiyor.

havaalanında direk turkcellin geçici internet yüklü hattını ucuz bir rakama alabiliyorsun 5 gb interneti vardı cüzzi bir rakamdı. 

yeme içme ile ilgili pm at istersen işteyim pek yazamıyorum detaylı anlatırım

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Evet doğru Almanya'da iki kere başıma geldi, ancak orta gelirlinin gururu lidl da alışveriş yaparak bozdurabildim :D

Daha da hayatta bırak 500 ü, 200 euro banknot bile almıyorum hiçbir yerden.

torpedo_XL tarafından 07/May/18 12:13 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2252 Toplam Mesaj: 16
seyahat airbnb otel seyahat bayram lviv ukrayna