folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Lviv'e Gidiyorum Tecrübeli Arkadaşlar Buyursun :)

Lviv'e Gidiyorum Tecrübeli Arkadaşlar Buyursun :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam,

Cuma günü nişanlım ile Lviv'e gidiyorum. 4 gün kalacağız maksat gezmek dolaşmak vs. Gitmeden önce yapmamız gerekenler? Unutmamız gereken şeyler?

Orada yapmamamız gereken şeyler? :)

Konaklama için de burayı düşündüm siz ne diyorsunuz?  https://www.airbnb.com.tr/rooms/1355174?guests=2&adults=2&children=0&infants=0&location=Lviv%2C%20Lviv%20Oblast%C4%B1%2C%20Ukrayna&check_in=2017-08-11&check_out=2017-08-15&s=OjG5uEoR

Bir de biz yeni kimlik kartıyla gidiyoruz Pasaport vize vs. hiç birşey yok diye biliyorum Yurtdışı çıkış harcı dışında bilmemiz gereken başka birşey var mı?

Turania tarafından 07/Ağu/17 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Kiev deneyimliyim. Tarihi bir binada küçük şirin bir daireymiş. Fiyat da çok iyi. Bol keyifli geziler.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Havalara dikkat bu sene ukraynaya yaz gelmedi. Birde ormana odunla neden gidilir anlamis degilim 😂😂😂

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Havalara dikkat bu sene ukraynaya yaz gelmedi. Birde ormana odunla neden gidilir anlamis degilim 😂😂😂

:) ince olmuş.

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

Arkadaşlar selam,

Cuma günü kız nişanlım ile Lviv'e gidiyorum. 4 gün kalacağız maksat gezmek dolaşmak vs. Gitmeden önce yapmamız gerekenler? Unutmamız gereken şeyler?

Orada yapmamamız gereken şeyler? :)

Konaklama için de burayı düşündüm siz ne diyorsunuz?  https://www.airbnb.com.tr/rooms/1355174?guests=2&adults=2&children=0&infants=0&location=Lviv%2C%20Lviv%20Oblast%C4%B1%2C%20Ukrayna&check_in=2017-08-11&check_out=2017-08-15&s=OjG5uEoR

Bir de biz yeni kimlik kartıyla gidiyoruz Pasaport vize vs. hiç birşey yok diye biliyorum Yurtdışı çıkış harcı dışında bilmemiz gereken başka birşey var mı?

kimlikle çıkışta harç ödemezsiniz.

direkt kimlikle gidin gelin.yok yere 15 tl kaptırmayın

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    uchak bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Ayıp olmuş.

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Nespace bunu yazdı
    uchak bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Ayıp olmuş.

Ben daha çok cuma günü kız nişanlım demesine takıldım. :D

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    Nespace bunu yazdı
    uchak bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Ayıp olmuş.

Ben daha çok cuma günü kız nişanlım demesine takıldım. :D

ya kız arkadaşım yazdım sonra silip nişanlım dedim de silememişim tam :D 

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Nespace bunu yazdı
    uchak bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Ayıp olmuş.

Müstehcen olmuş. 😊

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

lviv yavru vatan sayilir, cok fazla Turk var hocam, gidip gezilecek yeri cok fazla yok, 4 gun bence isabet olmus. rynok meydaninda adini unuttugum balli birasi olan muthis bir mekan var, travel sitelerinde onerileri mutlaka vardir.

belediye binasinin tepesine kesinlikle cikin, 20 grivna hicbir sey. mazosh kafede kirbac yemeden gelmeyin, fiyatlari da uygundur hocam(duzeltme: kirbacin degil tabi menulerini, istersen para verip kirbaclanabilirsin ;) )

evde durmayin, gec oldu diyip eve kapanmayin. sokaklari, insanlari rahat, sakin. gece sabahlara kadar tek basima dolasmisligim var,

herlocksholmes tarafından 07/Ağu/17 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Hocam yeni kimlikle sıkıntı çıkarıyorlar arkadaşım şuan kiev'de 2 türk arkadaşı polisler almış karakolda rehin tutmuşlar kimsiniz nesiniz diye kağıt falan vermiyorlarmış havaalanında ayrıca sistem daha tam oturmamış abiside gidicekti kimlikle ama pasaport çıkartıp gidicek bu tarz sıkıntıları yaşamamak için

-
Toplam Hit: 3083 Toplam Mesaj: 25
lviv ukrayna