folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Lviv'e Gitmiş Olan Yada Orada Tanıdığı Olan Var Mı

Lviv'e Gitmiş Olan Yada Orada Tanıdığı Olan Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Selam Herkese,

Lviv'e gitmiş arkadaşlar var mı ? Cuma günü gidiyorum ama kalacak yer filan ayarlamadım, İngilizcemde yok denecek gibi bir cesaret aldım bilet 3 günlük gidiyorum. 

Daha önce giden arkadaşlar varsa önerilerine açığım internette okudum çok güzel yerler var. Orada tanıdığı olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek

Airbnb ' den bak  hocam çok güzel evler var biz onun sayesinde  geceliği 76 liraya şato gibi evde kalmıştık.

Dante_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Selam Herkese,

Lviv'e gitmiş arkadaşlar var mı ? Cuma günü gidiyorum ama kalacak yer filan ayarlamadım, İngilizcemde yok denecek gibi bir cesaret aldım bilet 3 günlük gidiyorum. 

Daha önce giden arkadaşlar varsa önerilerine açığım internette okudum çok güzel yerler var. Orada tanıdığı olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Hocam gece kulüplerinde her gelen güzel bayanin uzattigi alkol bardagini icme. Gözünün tutmadigi mekanlara, sokaklara girme. Ukrayna sonucta. Organ mafyasinin eline düsmeyesin.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Dante_ bunu yazdı

Airbnb ' den bak  hocam çok güzel evler var biz onun sayesinde  geceliği 76 liraya şato gibi evde kalmıştık.

bakıyım hocam bi lviv de mi kaldınız sizde ? Ukrayna ise eğer pasaport kontrollde ne tür soru soruyorlar ve evrak istiyorlar mı acaba ? Olmayan ingilizce ile anlamam sonra beni tutmasınlar orada :)

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

Selam Herkese,

Hocam gece kulüplerinde her gelen güzel bayanin uzattigi alkol bardagini icme. Gözünün tutmadigi mekanlara, sokaklara girme. Ukrayna sonucta. Organ mafyasinin eline düsmeyesin.

ona dikkat edeceğim hocam sonra böbreksiz kalmayalım o yüzden bir tanıdık olsa çok iyi olur orada.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı
    Dante_ bunu yazdı

bakıyım hocam bi lviv de mi kaldınız sizde ? Ukrayna ise eğer pasaport kontrollde ne tür soru soruyorlar ve evrak istiyorlar mı acaba ? Olmayan ingilizce ile anlamam sonra beni tutmasınlar orada :)

Lviv'de kaldık hocam ama ingilizce ile bir iş yapamazsınız zaten kontrolde seni görünce anlıyorlar zaten tercümanlar imdadına yetişir .
    Gittiğin de havaalanında Tercümanlar var Ukraynaca bilen Türk öğrenciler onlardan birini kapın mekanlara da o getirsin sizi rahat rahat takılın ama ingilizceye güvenmeyin orda da kimse bilmiyor zaten . :)

Dante_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

bookinge gir hocam fiyat düşükten görmeye başla temizlik puanına bakarak kal

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Dante_ bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı
    Dante_ bunu yazdı

Lviv'de kaldık hocam ama ingilizce ile bir iş yapamazsınız zaten kontrolde seni görünce anlıyorlar zaten tercümanlar imdadına yetişir .
    Gittiğin de havaalanında Tercümanlar var Ukraynaca bilen Türk öğrenciler onlardan birini kapın mekanlara da o getirsin sizi rahat rahat takılın ama ingilizceye güvenmeyin orda da kimse bilmiyor zaten . :)

uçakta birisini bulmaya çalışcam artık hocam :) teşekkür ederim. 

@rapidhacker550 baktımda biraz tuzlu geldi ücretler :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı
    Dante_ bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı
    Dante_ bunu yazdı

uçakta birisini bulmaya çalışcam artık hocam :) teşekkür ederim. 

@rapidhacker550 baktımda biraz tuzlu geldi ücretler

Ev konusun da Airbnd şaşma çok iyi evler var iyi fiyata sigara içiyorsan eğer sigara içilen evlere bak ceza konusunda affetmiyorlar :) Gerçi ceza da Türk parasıyla 20 lira verir içersin:) 

Dante_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Ev konusun da Airbnd şaşma çok iyi evler var iyi fiyata sigara içiyorsan eğer sigara içilen evlere bak ceza konusunda affetmiyorlar :) Gerçi ceza da Türk parasıyla 20 lira verir içersin:) 

sigara içmiyorum hocam o konuda sorun olmaz :) yarın evleri tek tek süzücem 

bu evi buldum ama konumu merkeze uzak mı acaba ? 

https://www.airbnb.com.tr/rooms/13601847?guests=2&adults=2&s=gH_J7KmM&check_in=2016-11-11&check_out=2016-11-13 

archair23 tarafından 09/Kas/16 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocak33
    kocak33's avatar
    Erkek

Diğer arkadaşların dediği gibi en iyi konaklama seceneği airbnb ilk defa gidyorsan  hava alanın da otel rezervasyonu ve dönüş bileti soruyorlar rezervasyon iptali üçretsiz olan herhangi bir otele rezervasyon yaptır dönüş biletlerinin cıktısını al lazım olabiliyor girişte 

Mons Pius diye bi yer vardı orada yemek ye beer factor de bira iç gece için  rafinad güzel yer kahvaltı için gloria cafe işletmeci Türk sanırım menüne melemen vardı çikolata fabrikası var güzel yer

gidince orda hat al bitane lifecell  5$ içinde internet paketi var lazım olur adres bulma için 

lviv güzel şehir fazla büyük değil 3 günde çok rahar gezersin 

kocak33 tarafından 10/Kas/16 10:16 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2961 Toplam Mesaj: 25
lviv ukrayna