Macbook Air Çöken Sistem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, is yerinde bana üstünde windows 8.1 kurulu bir macbook air makine verdiler. 2 gün önce apple ile ilgili bileşenlerin güncellemesi geldi diye güncelledim. Dun makinayı açınca wprecorder.sys hatası veriyor ve başlangıca yolluyor beni. Sağ alt köşede bootcamp simgesi vardı. Simdi buna usb kullanarak windows 10 nasıl kurarim?

Saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

https://support.apple.com/tr-tr/HT201468

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

https://support.apple.com/tr-tr/HT201468

Bunda mac osx açılabilir şekilde tarif etmiş, bende açılmıyor. Bundan bahsetmeyi unutmuşum, pardon.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Bilgisayar kapalıyken CMD+R tuşlarına basılı tutarak power tuşuna basın (power tuşuna basılı tutmayın). Apple logosu gelene kadar elinizi CMD+R tuşlarından çekmeyin. Karşınıza seçenekler gelecek. Oradan ilerleyebilirsiniz. 

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Bilgisayar kapalıyken CMD+R tuşlarına basılı tutarak power tuşuna basın (power tuşuna basılı tutmayın). Apple logosu gelene kadar elinizi CMD+R tuşlarından çekmeyin. Karşınıza seçenekler gelecek. Oradan ilerleyebilirsiniz. 

-21 05f hatası veriyor recovery ve recovery yapamıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

God bless you Bro, çok sağ ol. Kurtardın beni.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

God bless you Bro, çok sağ ol. Kurtardın beni.

Sevindim işe yaradığına hocam. Kolay gelsin

Titanyumun gücü adına!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Mackbook  A Windows kurmak nasıl bir şey. . 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Koenigsegg CCXR Special Edition modeline 1977 hacı murat,a takılan tüp gibi, tüp takmaya benziyordur. :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Elde bir bu makine var ve otomasyonları çalıştırması için windows gerekiyormuş dediklerine göre. Benim de ikinci günüm işçi olarak. 

Toplam Hit: 1823 Toplam Mesaj: 14
bootcamp wprecorder.sys windows 8.1