folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Macbook Air Grafik Tasarım Performansı Nasıl Olur?

Macbook Air Grafik Tasarım Performansı Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Grafik Tasarım işlerinde kullanmak için baktığım uygun fiyata 2.El temiz bir "13" Macbook Air, i7, 8GB" var, garantisi devam ediyor." 

i7 bilgisayarlar tasarımı gereği yüksek voltajda çalıştıkları için i5 işlemcilere göre çok hızlı ısınıyor,

Air modellerinde fan zaten yok bu sebeplerden dolayı aşırı ısınabileceğini düşünüyorum, akşam işten sonra ve hafta sonları felan kullanacağım. 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

hocam bende air de var pro da var airde sadece günlük işlerimi halledebiliyorum. ilk aldığımda kafamda azıcık oluşsun performansı diye lol attıydım 20dk akıcı geri kalan 20-25dk ise kanser düzeyde geçti :D ama grafik tasarım olarak kast ettiğin iş ps falansa takılma falan olucağını düşünmüyorum üzmez yani kanımca ama bulabiliyorsan pro bul. proda ben çoğu işimi görüyor.

2013 early  pro 2012 early air 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fismail
    fismail's avatar
    Erkek

Hocam Pro cok daha kullanisli olur hem performans olarak hem de islerini halletme acisindan 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

profesyonel çalışmalar için pro adı üstünde air de işini görürsün ama seni biraz yoracaktır. air de yapacakların 1.5k lık bir laptop la yapacaklarının ötesine geçmez performans olarak.

Toplam Hit: 1301 Toplam Mesaj: 4
mac macbookair