folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Macbook Pro 2017 Makinemi Satıyorum. (Fiyatı Düşürdüm)

Macbook Pro 2017 Makinemi Satıyorum. (Fiyatı Düşürdüm)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

makine güzel ama büyük şanssızlık, m1 çıkmış olması. artık 10k tl bulan m1 almak istiyor macbook air bile olsa. eski makinelere bakan ucuzluğundan bakıyor. maalesef senin makine üst düzey olduğundan fiyatı yüksek. adamlar da 15-20 tl vereceksem m1 alırım diye düşünüyor. m1in performansı çok övülüyor. bu yayıldıkça intelliler hiç satılmayacak sanırım.

ihtiyacın varmış keşke satabilsen ama çok sıkışık değilsen kullanman daha avantajlı şu durumda. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Soran bile olmuyor dimi

1 ay olacak neredeyse sahibindene koydum

dolandırıcılar dışında arayıp soran yok

2 sene önce de koyup vazgeçmiştim her gün 2-3 kişi arardı... 

Türkiyedeki arkadaşına hediye olarak almak isteyen yabancılar da mesaj atıyor mu hala :)

Sorma aq. İban yolladım vergiyi yollamamı istedi yolladım dedim dekont istedi :D

3 y*klı zenci fotoğrafı attım dekont diye neye uğradığını şaşırdı oç

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam m1 ler piyasada 10k dan başlıyorken bu fiyata biraz zor gibi görünüyor ama işin gücün rast gitsin inşallah.

RhiFaT bunu yazdı

Ben m1 çipli macbook pro kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim. benim de aklımda performans endişesi vardı ama kullandıktan sonra iyi ki m1'e geçmişim diyorum. 

hangi modeli aldınız hocam, hangi uygulamaları kullanıyosunuz?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam m1 ler piyasada 10k dan başlıyorken bu fiyata biraz zor gibi görünüyor ama işin gücün rast gitsin inşallah.

RhiFaT bunu yazdı

Ben m1 çipli macbook pro kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim. benim de aklımda performans endişesi vardı ama kullandıktan sonra iyi ki m1'e geçmişim diyorum. 

hangi modeli aldınız hocam, hangi uygulamaları kullanıyosunuz?

Bende de ayni makineden var. Malesef bir iki iş yüzünden bunu kullanmaya devam etmek zorundayım. M1 makinede driver sorunu veren cihazlar ile uğraşıyoruz :( 

Belki de bizim yaptiğimiz bir hata var gerci. PLC cihazına benzeyen cihazlar var kullandığımız. m1 işlemcili macbook da programliyabiliyoruz, update yapabiliyoruz, içinde ki programi silemiyoruz. i7 olanında alayını sil yaz. Biz driver problemi olarak düşündük.. Bunun gibi farkli işlemler için intel cihazlara destek vermeye devam ediyor zaten apple tarafida.

Birde bildiğim kadari ile m1 işlemcili macbook larada sadece 1 tane external display takila biliyor. 2-3 ekran ile calisan kişiler için uygun değil diye okumuştum (ilk çıktığında okumuştum güncel bilgi olmaya bilir. update edilmiş vs dir belki) anladiğim kadari ile hala desteklemiyor. içinde direk ekrankartı modulu barındıran ceviriciler ile usb type a dan vs yapiyorlar, ilgili açıklama : https://www.macworld.co.uk/how-to/how-connect-two-or-more-external-displays-apple-silicon-m1-mac-3799794/ 

Kısacası, m1 normal kullanıcıların bir cok problemini çözüyor fakat intel hala bir kitleye ihtiyaç ve fiyat o kitleye göre secilmiş. elimde 2 tane ayni özelliklerde macbook olmasa alırdım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Soran bile olmuyor dimi

1 ay olacak neredeyse sahibindene koydum

dolandırıcılar dışında arayıp soran yok

2 sene önce de koyup vazgeçmiştim her gün 2-3 kişi arardı... 

Bende sahibinden e koymuştum. Bir mesaj bile gelmedi. Sonra kaldırdılar 2-3 ay sonra eklediler yine. Sonuç ilk mesaj atan aldı :) yaşasın m1

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Bende dün 2014 macbook air ime yan sanayi batarya aldım 400tl ye :D

Ben de macbook kullanıyorum belirtmek istedim :D

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 3035 Toplam Mesaj: 17
apple macbook apple