Makale Ve Danışmanlık Hizmetleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Hayırlı işler Emrecim 😊

Ya nasip.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

PM atmıştim bir bakabilirsen sevinirim dostum.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. || Kişisel : Http://blog.rakkoc.com // Kurumsal : http://www.Yoroca.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

Hayırlı işler Emrecim 😊

Eyvallah ruhi :)

@rakkoc hocam senin mesajlar bana gelmiyor. Whatsapptan yazisalim

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ekim ayına kadar boşum. Konu günceldir.

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

100 kelime 2 liradan iş alımı aktiftir.

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Makale Hizmeti

Gereksiz bilgileri kaldırıyorum.

Makale fiyatlarına zaten genel olarak sektördeki herkes hakimdir. O yüzden piyasa fiyatlarının biraz daha altında tutmak ve düzenli bir gelir elde etmek amacıyla konuyu açalım dedik.

Önceliğimiz düzenli işler. Giriş dahil olursa 100 kelime fiyatı üzerine %50 ekleyebilirsiniz.

Kadro 3'e düştüğünden ve elde sabit birkaç iş olduğundan fiyatı 100 kelime = 1.4 liraya çekmek zorunda kaldık. İşe göre fiyatta güzellik yapmaya çalışacağım.

Referans konusunda sıkıntım olduğunu düşünmüyorum. Ödemenin yarısı önden yarısı iş bitiminde çalışabiliriz. Ancak bu durum sadece tanıdık müridler ( forumda tanınmış müridler, kişisel olarak tanımama gerek yok ) için geçerli. Daha önce bir tanesi 5 haneli olmak üzere 3 kere kazık yedim tahribattan :) O yüzden peşin çalışmak tercih sebebi ama büyümeye çalışan herkese gerekirse cebimden ödeyip yardımcı olurum.

EK : Son 3 haftadır tbt içi tbt dışı ödeme konusunda yaşadığım sıkıntılardan ötürü artık hiçbir şekilde ön ödemesiz çalışmıyorum. Çalışacağım adamlar zaten kendini biliyodur o yüzden ısrar etmezseniz sevinirim. Ne zaman birine güzellik yapmaya kalksam elimde patlıyor.

Diğer hizmetler

Ürün girişi

Sitelerinizin canlı desteği

E-ticaret siteleri için danışmanlık ( seo, grafik tasarım, site kurulumu vb. hizmetler için güvenilir profesyonellere yönlendirme, yol haritası, tedarikçi bağlantısı, pazarlama tavsiyeleri vb. )

Tasarım Ödevleri veya İşleri (CAD)

Kripto Paralarla alakalı ücretsiz destek. (transfer ve alım harici)

Bunların hepsi için kısa vadede faturada kesebilecek hale geleceğiz.

Hepsi için bir pm kadar uzağınızdayım.

Hocam bol kazançlar, hayırlı işler dilerim. Dilersen, benim siteye de üyelik açıp orada da hazır makalelerin varsa satışını yapabilirsin. Normalde satış kazançları 20 TL limitine ulaşınca ödemeler yapılıyor yazarlara, ama sana her satış sonrası yaparım TBT 'li kardeşim :) İyi işlerin olsun.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Emre parani alamadigin kisileri de anlat ki bilelim ifsa edilmeyince ortaligi basibos sanip baskalarini da magdur ediyorlar. Sadece sana degil beyefendiliginden hosgoru enflasyonu yasayan tum minnoslara cagridir.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Emre parani alamadigin kisileri de anlat ki bilelim ifsa edilmeyince ortaligi basibos sanip baskalarini da magdur ediyorlar. Sadece sana degil beyefendiliginden hosgoru enflasyonu yasayan tum minnoslara cagridir.

@Yasamak hariç hepsiyle sorunumu hallettim sayılır :) zaten ne zaman konu açsam araya bir tanıdık giriyor pek bir işe yaramıyor.

@ceza Hocam hazır makale yok elimde :) Ama sen yatırım yapmak istersen sana makale yazabilirim 

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 2743 Toplam Mesaj: 29
makale