folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Manyak Bi Çin Alış-Veriş Sitesi Buldum [Kargo Onlardan]

Manyak Bi Çin Alış-Veriş Sitesi Buldum [Kargo Onlardan]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Symbian
    Symbian's avatar
    Erkek
    Alışveriş çılgınlığı!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

JerusaLem bunu yazdı:
    -----------------------------

Biriside ağzına alırmı acaba

Muhuahahhaha xD

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeren
    xeren's avatar
    Erkek
    Sipariş ettiğim ürünler gelmiş yarın almaya gidicem fotolarını çekerim sizlere
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gunduz
    Gunduz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 8  gun  once sipariş verdigim  tv kartım sonunda elıme ulaştı  bazı arkadaşlar guvenılırmı dıye sordular  evet gayet  guvenlı  cok  guzel  bı  paketleme  ve guzel bı ambalajı var gayetde guzel calişiyo

alişveriş  yapmak isteyipte siteye guvenmeyenler olabılır  diye belirtmek istedim..:=)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı:

baron_27 bunu yazdı:

birisi:  kredi kartından paypal'a para aktarmak, 

siteden sipariş vermek,

ve ödemesini paypalla yaptırmak.

ve paypal hesabı açmak  (benim hesabım var, açamayanlar için)

konularında (resimli) bir döküman yapmayacak mı? arz ederiz..

Biriside ağzına alırmı acaba
    böyle ciddi bir soruya, o kadar madalyanızla, böyle lakait bir cevap verme çabasında olduğunuz için sizi kınıyorum :C 

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek

böyle ciddi bir soruya, o kadar madalyanızla, böyle lakait bir cevap verme çabasında olduğunuz için sizi kınıyorum :C 

demişsiniz...

Haklının hakkını yemeyelim, Jerusalem'in elbette üslûbu hoş değil, ama gerçekleri farklı bir jargon ile dile getirmiş.

Şöyle ki:

Şimdi diyelim ki dediğiniz gibi tüm işlemleri Türkçe ve resimli bir şekilde size anlattık..

Burada şu ön plana çıkıyor: "Siz istiyorsunuz; ama siz yapmıyorsunuz." 

Burada kafanız karıştı, hak veriyorum size. Anlatıyorum...

Google'da "Paypal" "DealExtreme" için yüzlerce, hatta binlerce Türkçe çeviriler, kaynaklar var. Ufak bir araştırma ile tüm istediklerinize kolayca, bir link tıklaması ile ulaşabileceksiniz.

Buradan sonra şu nokta ortaya çıkıyor: Paypal hesabınızı oluşturdunuz, DealExtreme'den alışverişinizi tamamladınız. Ama ya sonrasında?

Bazı ufak tefek alışveriş terimleri(İngilizce), Paypal'dan kredi kartı durumunuzun statüsü, DealExtreme'den ürünleriniz aşaması, ürünlerin değişimi, iadesi, gümrük sorunları, güvenlik sorunları, DealExtreme ile tekrar yazışma...

Gördünüz mü? Sonrasında da işiniz bitmiyor, takip etmeniz gereken birçok kendi işiniz var.

Bu durumda, balığı ağzınıza sokmak yerine, balığın avlanma tekniklerini, pişirilme yöntemlerini, hazım çarelerini, farklı lezzetler yakalabilme prensiplerini de bilmelisiniz. Bunu size kimse öğretmez, bu bir süreçtir. Merakınız ile gelişir ve merakınız ve araştırmanız ölçüsünde olgunluğa erişir.

Yani siz kısacası, herşeyi sormak yerine, herşeyi araştırın, sormak istediklerinizi sorun.

Böylelikle balık ve insan denklemi çözülmüş olacak.

İyi günler.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    Arkadaş ya biraz üşengeç yada google yi kullanmayı bilmiyo..hazırcılığa alışmış millet yaw:s her ne kadar JerusaLem ın hitabı pek hoş olmasada o Bir ADANA'lı benim gibi doğal karşılayın;)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Evet arkadaşlar 30 ağustosta ödemesi yapılan ürün 15 eylül itibariyle elime ulaştı ve süper kargolamış herifler açarken ben kutuyu mahvettim :D site güvenilir

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Uslubum gayet normal.

Söz konusu arkadaş bundan sonra böyle beleşcilik kokan mesaj(lar) yazamayacaktır. Bir insanı daha kazanmış bulunuyoruz :)

Yazarsa hakkattende utanmaz bir insan olduğunu anlamış olacağız.

Selamlar.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek
    Selam arkadaslar Cep telefonu ile ilgileniyorsaniz alisveris yaptigim icin soyluyorum guvenebilirsiniz Pay Pal turu bir goz atin derim. totobay.com

Chicagoan TRTC34
Toplam Hit: 116387 Toplam Mesaj: 204