folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Market Ürün Fiyatlarını Karşılaştıracak Program Var Mı

Market Ürün Fiyatlarını Karşılaştıracak Program Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Fiyatlar sürekli değişiyor, firmalarla direkt bağlantınız yoksa güncel tutması baya zor bi şey. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    vardamir bunu yazdı

Aslinda var mi bilmiyorum ama yerel marketleri de kapsasa bu ona gore alisveris yaparim bende.herseyimi migros dan almak zorunda degilim

Yoksa da yapilsa aslinda tutar bence

şu kurtarır mı?
    http://www.mahallem.com.tr/

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Ben bunu kullanıyorum 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Ben bunu kullanıyorum 

Bu bende de var ama arkadaşın dediği olursa çok daha pratik olur aslında.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sadece migrosun fiyatlarını çekebilirsiniz sanal satış yaptığı için fakat diğer markalar için o dediğiniz çok problem içerde adam olması lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Harika bi uygulama fikri. Olsa bende kullanirdim

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bu çok genel bir problem olmadığına emin miyiz?? Diyelim yok program yapalım tamam da datayı nerden çekecez.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    vardamir bunu yazdı

Aslinda var mi bilmiyorum ama yerel marketleri de kapsasa bu ona gore alisveris yaparim bende.herseyimi migros dan almak zorunda degilim

Yoksa da yapilsa aslinda tutar bence

şu kurtarır mı?
    http://www.mahallem.com.tr/

Kurdum programi aslinda cok guzel ama sanirim cevredeki esnaf girecek bilgileri ve bu sekilde gelisecek.

Ben mahallemde hicbisey bulamadim :)

Ya arkadaslar aslinda aklimda buna benzer 1-2 tane mobil uygulama projesi var. Sehir ile ilgili. 

Mahallem uygulamasindaki gibi bir program yapmam icin bir egitim seti onerebilir misiniz.android de. Cok var da bi tavsiyeniz olsa ogrenmeyi cok istiyorum

Market fiyatlarina gelince aslinda rakip markalar birbirlerinin fiyatlarini bilirler. Bu fiyatlarda mutlaka benzer biyerlerde yaziyodur. Hatirliyonuz mu bi ara vatan ile teknosa nin yazismalari cikmisti olay olmustu.sen su fiyata sat asagisina satamazsin sikayet edecez fln diyodu. Bakkal olmasa da kurumsal marketlerin fiyatlari mutlaka vardir biyerde

glossiness effect
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Bolge toptanci bayilerine ulasacaksiniz. 

Diyeceksiniz ki her urun verdiginiz firmayla satis fiyatlarininda bir ornegini alacaksiniz bize vereceksiniz.

Bizde sizinnurunlerinizin satislarini sanal ortamda hizlandiricaz gibi fikirlerle giderseniz bu is basarilabilir.

Yada toptanci calisanina aylik 100 lira para vereceksin :)

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 1963 Toplam Mesaj: 21
market