folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Masaüstü Açılmıyor.. Yeni Nesil Bir Virüs. Müritler Acil Yardım !!!..

Masaüstü Açılmıyor.. Yeni Nesil Bir Virüs. Müritler Acil Yardım !!!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Windows'unuzu normal oturum ile açtğınızda sorun yaşıyorsanız ağ ile güvenli modu deneyin. Eğer güvenli modda iken açabilirseniz (USB lerin çalışması için ağ ile olanını öneririm) belki ayrı bir yere aktarma şansınız olur. Kolay gelsin.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    evet hiren boot tarzı bi cd ile acıyosun virüs temizleme yazılımlarını kullanıyosun silmiş temizlemiş olabilir lakin system dosyasına zarar verdiği için yine mavi ekranla karşılaşma olasılığın var böyle bişey olursa kurulum cd yi takıyosun windows kur yerine onar diyosun umarım sorunun çözer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

BEnde de siyah ekran geliyor... Birkaç kez Ctrl+Alt+ Del ile açıyorum maa üstünü...

Comodo yüklü, ama bir taratıyım bakalım... Bildiğim kadarıyla virüs bulaşmadı.. Ama araşırmak lazım...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

http://pdfdergi.com/4447/windows-7-siyah-ekran-hatasinin-cozumu/  burda bir çözüm var gençler

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karovale
    Karovale's avatar
    Erkek

cizik.

Ben ol ki bilesin.. Mevlana
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

arkadşlar uzun ugraşlar sonucu kaspersky antivirus programını kurmayı ve tarama yapmayı başardım. temizlikten sonra bilgisayarım çalışır duruma geldi. geriye kalan tek şey virusleri tamamen temizleyip sistemi onarmak.. aynı sorunu yaşayan olursa pm den ulaşsın yardımcı olurum

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 3015 Toplam Mesaj: 17