Max 700 Liraya Öneri Telefon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Antutu'yu siktir et sidik yarıştırma programından başka bir şey değil sen günlük kullanımdaki perfornmansa bak. LG'nin kullandığı romlar gayet başarılı. Düşük donanımda bile zorlamadıkça kasma yapmıyor.

Asus Go ise Zenfone 5'in aynısı. Asus milleti mal sanıyor sanırım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Ya öylede işte g3 beat kullandım kasmalar falan yapıyor o yüzden dedim birde :/ bakalım yarın dediklerinizi yazıcam ve teknoloji mağazalarını gezicem hangisi elime hoş gelirse onu alıcam :/ Gönlüm GM One ile , Lenovo A7000,P70 de bakıcaz bakalım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Ya öylede işte g3 beat kullandım kasmalar falan yapıyor o yüzden dedim birde :/ bakalım yarın dediklerinizi yazıcam ve teknoloji mağazalarını gezicem hangisi elime hoş gelirse onu alıcam :/ Gönlüm GM One ile , Lenovo A7000,P70 de bakıcaz bakalım

O zaman kesin P70 al.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

budur. http://www.vatanbilgisayar.com/general-mobile-4g-android-one-siyah-akilli-telefon.html

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

gm android one kullanıyorum. dokunmatiği çok hassas değil gerisinden son derece memnunum. 700 liraya alınacak tlf.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ben de anneme alıcam karar veremedim henüz. Şu telefon nasıldır önerir misiniz ?

Annem görüntülü konuşma ve büyük ekranlı olsun istiyor ama hiç iyi değilimdir telefon seçme konusunda.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Ben de anneme alıcam karar veremedim henüz. Şu telefon nasıldır önerir misiniz ?

Annem görüntülü konuşma ve büyük ekranlı olsun istiyor ama hiç iyi değilimdir telefon seçme konusunda.

Ram 768 MB. 

Arkana bakmadan kaç.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

lenovo p70 ui'si biraz daha basit ve güzel bataryası ile tam yaşlı telefonu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

donanım haberden xiaomi redmi note 2 al , antutu 48.000 aldım. 

herkes yapmaz bu iyiliği.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    mavitutku bunu yazdı

donanım haberden xiaomi redmi note 2 al , antutu 48.000 aldım. 

herkes yapmaz bu iyiliği.

Dh'den bir kere dolandırıldım uzak duruyorum artık :( Redmi note 2 düşündüm gerçekten fakat bu imei vs sorunları belki bugün kadıköye gidip bakarım 

Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 36
öneri tel