Mayın Senaryosu

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tabela Fatihi
  kaygusuz
  kaygusuz's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek
  O mayınları meğer kim döşetmiş biliyor musunuz? Ya minicik bir cihazla bulunabileceğini. İsrail'in bu işteki rolünü...

  Mayınların temizlenmesi tartışmasında işin ucu bildiğiniz gibi İsrail'e dayanınca Türkiye'de kıyametler koptu. Dün akşam FOX'da Doğan Şentürk'ün hazırladığı programda ilginç bir detay dikkat çekti.

  Askeri Mühimmat Uzmanı Ahmet Zengin, ortaya üç harita çıkarttı. Haritalar üç ayrı kaynakta yer alıyordu ama hepsi de aynı alanları işaret ediyordu.

  Zengin o haritaları şöyle anlattı;

  VAADEDİLMİŞ TOPRAKLAR: "Harita sina yarımadasından başlıyor, hilalin ucu Kıbrıs'ı içine alıyor, Alanla ve Antalya'yı içine alıyor, Mezopotamya , GAP bölgesini, Dicle-Fırat havzasından Basra körfezi ve Irak ile Kuzey Arabistan'ın büyük bir bölümünü içine alıp kapanıyor.

  HARİTALARIN ANLAMI NE?: Bu alan Yahudilere vaadedilmiş topraklar adı altında bir alanı kapsıyor. Bu alan bizim ülkemizin güneyini de içeri alıyor. Hz. İbrahim'in yaşadığı yer bu haritada Harran olarak gösteriliyor.

  MAYINLARLA İLGİSİ NE?: Bu bölgenin son derece kritik bir bölge olduğu, yıllara dayanan bir emel ve ihtirasın bugünkü tezahürü olduğunu, buradaki bütün problemlerin kaynağının Yahudilerin dini istekleri olduğu görülüyor.
  BİRİNCİ HARİTA: "Bu haritayı 1986 yılında Arapça-İngilizce bir kitapta buldum. İskendurun'da görev yaparken bu harita ile oradaki politikaların üst üste örtüştüğünü gördüm."  İKİNCİ HARİTA: Daha sonra yaptığım incelemelerde Tevrat'da da aynı haritaya rastlardım. Aynı harita Hz. İbrahim'in doğduğu, yaşadığı ve daha sonra İsrail'e göç yollarını gösteriyor. Bu harita diğeri ile birebir aynı.  ÜÇÜNCÜ HARİTA: Yine İncil'de tarif edilen de bu harita ve aynı harita...  Mayın tartışmaları kafanızı mı karıştırdı. O zaman bu haberi baştan sona okuyun, zihniniz netleşecek. İşin içindeki oyunları, perde arkasındaki gizli elleri göreceksiniz...

  Hani şimdi temizlemek zorunda olduğumuz mayınlar var ya... O mayınları bize kim döşetmiş biliyor musunuz? NATO ve ABD... Dahası o mayınlar da ABD'nin ikinci dünya savaşından sonra elinde kalan KAKALANACAK mallarmış.

  İşte dün akşam FOX'da Doğan Şentürk'ün hazırlayıp sunduğu FOX soruyor programında ortaya çıkan fotoğraf;

  Sökmeye çalıştığımız mayınların geçmişini öğrenmek ister misiniz? Gazeteci ve araştırmacı Hüsnü Mahalli anlattı;

  ABD KAKALADI : "Mayın döşeme işi ABD ve NATO planıdır. ABD ve NATO'nun Türkiye'ye dikte ettiği bir plandır bu... Bütün belgeler bunu kanıtlıyor. Bu mayınlar ABD'nin ikinci dünya savaşında elinde kalan mayınlardı. Kakalayacak bir yer alıyordu bunu Türkiye'ye kakaladı."

  OYUN İÇİNDE OYUN :Bugün sınırlarımızından temizlenmesi istenen mayınların döşenmesinin NAMSA tarafından organize edildiğini biliyor musunuz? Hüsnü Mahalli'nin iddiaları çarpıcı;

  "Bugün mayınları temizlemesi için gündeme gelen NAMSA mayınların döşenmesinde de aktör olarak görev almıştır. Bu mayınların yerleştirilme haritaları da NAMSA tarafından düzenlenmiştir. Mayınların orjinal haritaların NATO'da olduğu söyleniyor. "

  İKİ KIBRIS BÜYÜKLÜĞÜNDE İKİ DEVLET: "İsrail bu başka bir şeye benzemez. İsrail'in dışarda görevlendirdiği tüm görevli kişiler MOSSAD ile işbirliği yaparlar. Bu onlarda kuraldır.

  Mayınlı bölgede çok önemli sınırlar var. O bölgenin tüm taraması, kültüründen yeraltı zenginliklerine kadar hepsini tarayacaklar. İsrail için müthiş bir fırsat bu... Bu inanılmaz bir tehlike.

  TRAJİ KOMİK DURUM: "İsrail gelsin temizlesin diyoruz ya... O İsrail, işgal ettiği Suriye'nin Golan tepelerine 2.2 milyon mayın döşemiş. Lübnan sınırına da 1.8 milyon mayın döşemiş... Bir garip durum işte...Programda yer alan Gazeteci Mehmet Faraç'ın anlattıkları da mayın temizleme işinin perde arkasında yer alan su savaşına ışık tutuyor... Bir de ilginç bilgi veriyor Faraç, TSK bu işi zaten yapabiliyor.

  TAMPON ÜLKE KURACAKLAR: Orada amaç bir tampon devlet kurmak istiyorlar. İki Kıbrıs büyüklüğünde devlet kurmak istiyorlar. İsrail yarın orda her türlü askeri siyasi merkezini kurar. Kimse farketmez bile..

  İŞİN ASLI SU SAVAŞI: 1956 yılında o mayınlar oraya yerleştirilirken ABD bugün ne olacağını o zamandan planlamıştı. GAP'a varana kadar. 50 yıl sonra suyun petrolden bile değerli hale geleceğini herkes biliyor. O yüzden mayınların döşenmesindeki kaçakçılık iddiası bir yalandır.

  TSK ZATEN TEMİZLEMİŞ: 2 yıl önce Urfa'nın Akçakale ilçesinde TSK mayın temizledi. Orada TSK 7 bin metrekarelik bir alanı 3 ayda mayından arındırdı. Niye temizledi çünkü gümrük kapısı yapılacaktı, Türk ordusu kolayca temizledi. Şimdi öyle bir anlatılıyor ki dünyada bir İsrail var onlar temizleyebilir. Böyle bir şey var mı?

  Askeri mühimmat uzmanı Ahmet Zengin'de mayın temizleme işinin ihale edilmesinin gündeme geldiği NATO kurumu NAMSA'nın asıl faaliyetlerine dikkat çekiyor. Bir de bölgedeki yeraltı maden zenginliklerine...  NAMSA'NIN PERDE ARKASI İŞİ: ABD'nin elinde kalan silahlarını satan bir kurum. Mayın temizleme işinde bir Türk firmasına izin verin dedik vermediler. Ama ne hikmetse taşeron olarak İsrail'e veriliyor. Hangi kapıdan girerseniz girin İsrail'e çıkarsınız. Bu NAMSA Kırıkkale'de şimdi bir silah fabrikasını inşa ediyor.

  MAYININ ALTI MADEN: Hatay'da akıllı çay diye bir bölge var. Bu MTA'nın raporu; 50 bin metreküp altın rezervi var. Dörtyolda aleminyum, bakır, kurşun ve çinko var. Mardin'de ise uranyum var. Tam 4 bin 76 ton uranyum var...
  Askeri mühimmat uzmanı Ahmet Zengin, Türkiye'nin mayınları çok rahat temizleyebileceğini söylüyor. Anlattığına göre bunun için de öyle ahım-şahım bir teknolojiye gerek yok. ODTÜ'nün geliştirdiği bir projeyi de örnek olarak veriyor...  MAYINLAR NASIL TEMİZLENİR?: Mayınların çıkarılması konusunda hiç de öyle abartıldığı gibi ne çok zor ne de çok kolay. Burası bin 500 personel ile yaklaşık 2 yılda temizlenir.

  BİRİNCİ YÖNTEM: Mayınlar durdukları yerde azot gazı yayarlar. Azot gazını tespit ederseniz mayını tespit edersiniz.

  Bu cihaz çok rahat göğüse takılabilen, ucunda anteni olan, son yılların en son teknolojisi budur. Bu cihaz azot gazını tespit ediyor.

  Anten yere tutulur, azot gazı varsa cihaz sinyal vermeye başlar. Dolayısıyla çok kolay bir şekilde mayınların yerini bulursunuz.  İKİNCİ YÖNTEM ODTÜ YAPTI: ODTÜ'lü öğrenciler mikroorganizmaların şeklini değiştirerek mayınlı alana serpiyorlar ve mayın olan yer ışımaya başlıyor...

  KÖPEKLER İLE TESPİT: Mayın tespit köpekleri var. Oysa şu anda bile kullanılabilir bu köpekler, ne yazık ki gönderilmiyor.

  BÖLGEDE KAÇ TÜR MAYIN VAR?: Bu bölgede iki tür mayın var. Bir anti-tank mayınları. Bunlar 4-10 kilo ağırlıktaki mayınlar. İkincisi antipersonel mayınları...

  PKK'DAKİ MAYINLAR: PKK'nın elindeki mayınlar üç ülkeye ait. Yüzde 60'ı italyan, yüzde 20'si Rus, yüzde 6.8'i Alman mayınları...

  BİZ YAPABİLİRİZ: Ulusal bir mayın kuruluşu oluşturulur. İşsiz güçsüz onca insan var. On bin kişiye mayınlı arazileri temizlemede iş çıkabilir.

  İNTERNET HABER


  Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ExcellencE
  ExcellencE's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Nisan/2007
  Erkek

  plan belli :

  mayını döşe; sonra mayınların başka güçler tarafından temizlenmesine engel ol

  ve zamanı gelince tanrı yollamışcasına ortaya çık ben yaparım de

  eğer bu mayın temizleme işi israile verilirse vay halimize ..


  Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy. And ideas are bulletproof!
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ShockMan
  ShockMan's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Eylül/2004
  Erkek

  Sayın Başbakana İsrail Cesaret Ödülünü Neden verdiler, Acaba Bu Bir Yap Boza Benzemeye başladı, Sayın Tayyip Ne Yaptığının Bilincindemi acaba. Oradaki Sınır Türkiyenin Öz Malıdır, Orası Bizim Topraklarımız Neden Elin İsraillisine Temizliğe Vereceğizde Karşılığında İşimize Yaramıyor al senin olsun diyeceğiz, Bu Resmen Hıyanettir.

  Atatürk Sağ olsa Bu Tür Konuşmayı değilki Bu denli İcraat safhasına Getirilmiş ola, Konuşulması Anında Dahi Konuşanın Kelleyi Vurdururdu.. 

  Nihayetinde Komutanın Anlattıklarına Göre, Orada Tonlarca Altın Rezervi Yeraltında Gizli olarak mevcut, Bu durumdan Tiskindim bi acayip Tiskindimki O Kadar Olur... Tayyip Kendine Gel, Onca İşsiz Güçsüz İnsanımız var, Allahtan Kork, Hem İşsizlerimize Aş İmkanı olur oradaki Temizlik, Hemde Sınırlarımıza Bir Sünefe Yerleşmemiş olur. Aklını Başına Topla, Koca Başbakansın. Bizmi Doğrusunu Diyecez Sana.......

  Ekmeğini Yediğin Seni Başbakan yapan, Bu Milletin İnsanlarına Hıyanet namına Uraşan Düşmanlar la, İttifak Yapma, Seni Tehdit bile etseler, Bu Millete Güven, Bu Millet Arkasını Dayayanın Arkasına Tekme Vurmaz, Atatürk Arkasını dayadı, Gördün Bu Milletin yaptıklarını, Ufacık Gladyonun oyunlarına Gelme. Verme Dünyaları Alsanda Bu Cennet Vatanı... İsrail İnsan Irkına Düşman Bir Tür İnsan Irkıdır. Sakın Ola İsrail İle Masaya Oturma..... 

  Müstevlilerin Dedikleri Yapılmazsa Ödenecek Bedel felan, Bu Laflara Karnımız Tok, Bedel Ödeyecek olanlar Daima Onlar Olacaktır, Sakın Sen Bedel Ödeyecek Olanların yanında Yer Alma Sayın Başbakanım....   

   

                                                                                 Umarım Okur Googleyi karıştırırken yazımı.


  Tüm Dostlar Yaradana Emanet.. Sanırım Artık Tahribatı Kalbim Kaldırmıyor... Saygısızlıklar Almış Başını Gidiyor.... !
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Stifler
  Stifler's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Eylül/2003
  Erkek

  ShockMan bunu yazdı:
  -----------------------------

   

                                                                                 Umarım Okur Googleyi karıştırırken yazımı.

  -----------------------------

   emin ol okursa cevap olarak ya ananı al git yada terbiyesizlik yapma diyecektir.


  3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tabela Fatihi
  kaygusuz
  kaygusuz's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek

  70 milyona sormadan toprak kiralamak olur mu


  Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ShockMan
  ShockMan's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Eylül/2004
  Erkek

  Stifler bunu yazdı:
  -----------------------------

  ShockMan bunu yazdı:
  -----------------------------

   

                                                                                 Umarım Okur Googleyi karıştırırken yazımı.

  -----------------------------

   emin ol okursa cevap olarak ya ananı al git yada terbiyesizlik yapma diyecektir.


  -----------------------------

  Bu Mayın hususu Çok çok Önemlidir, Verirse Ve Bu Millet Uyutulmamışsa Seçim Zamanı gelmeden İndirilir oradan. Ve O Deyyuslarada Çakıl taşı bile vermeyecek olanda yine Millettir, Ordudur....

  O Zaman Komutan Ona Ananıda al Türkiyeyi Terket diyecek Sen merak etme... Ben Anamla Türkiyenin Sahibiyim, Kendiside Anasıyla Sahibi Gibi Ya Davranır, Yada Alır onu Siktirir gider Kendi bilir.... Deyyuslar la İşbirliği Yapan Bizden değildir. Okursada Okusun, Saygı Hakdecek İşler yapsın bende Böyle demiyim. Şerefsizlik Kanaatimce Kendisine Yakışmıyor, Yakıştırıyorsa Bu Onun Sorunu benim değil....


  Tüm Dostlar Yaradana Emanet.. Sanırım Artık Tahribatı Kalbim Kaldırmıyor... Saygısızlıklar Almış Başını Gidiyor.... !
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Stifler
  Stifler's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Eylül/2003
  Erkek

  ShockMan bunu yazdı:
  -----------------------------

  Bu Mayın hususu Çok çok Önemlidir, Verirse Ve Bu Millet Uyutulmamışsa Seçim Zamanı gelmeden İndirilir oradan. Ve O Deyyuslarada Çakıl taşı bile vermeyecek olanda yine Millettir, Ordudur....

  O Zaman Komutan Ona Ananıda al Türkiyeyi Terket diyecek Sen merak etme... Ben Anamla Türkiyenin Sahibiyim, Kendiside Anasıyla Sahibi Gibi Ya Davranır, Yada Alır onu Siktirir gider Kendi bilir.... Deyyuslar la İşbirliği Yapan Bizden değildir. Okursada Okusun, Saygı Hakdecek İşler yapsın bende Böyle demiyim. Şerefsizlik Kanaatimce Kendisine Yakışmıyor, Yakıştırıyorsa Bu Onun Sorunu benim değil....


  -----------------------------

   inşallah dediğin gibi seçim zamanı gelmedin indirir biri onu oradan. ki bu ihale öylede böylede israile kalacak. yıllardır Türkiye Cumhuriyeti'nin her bir parçasını babalar gibi satarım nidasıyla satanlarda bunlar keşke herkes artık uyanmaya başlasa da bunların ne olduğunu görse.


  3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ShockMan
  ShockMan's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Eylül/2004
  Erkek

  Stifler bunu yazdı:
  -----------------------------

  ShockMan bunu yazdı:
  -----------------------------

  Bu Mayın hususu Çok çok Önemlidir, Verirse Ve Bu Millet Uyutulmamışsa Seçim Zamanı gelmeden İndirilir oradan. Ve O Deyyuslarada Çakıl taşı bile vermeyecek olanda yine Millettir, Ordudur....

  O Zaman Komutan Ona Ananıda al Türkiyeyi Terket diyecek Sen merak etme... Ben Anamla Türkiyenin Sahibiyim, Kendiside Anasıyla Sahibi Gibi Ya Davranır, Yada Alır onu Siktirir gider Kendi bilir.... Deyyuslar la İşbirliği Yapan Bizden değildir. Okursada Okusun, Saygı Hakdecek İşler yapsın bende Böyle demiyim. Şerefsizlik Kanaatimce Kendisine Yakışmıyor, Yakıştırıyorsa Bu Onun Sorunu benim değil....


  -----------------------------

   inşallah dediğin gibi seçim zamanı gelmedin indirir biri onu oradan. ki bu ihale öylede böylede israile kalacak. yıllardır Türkiye Cumhuriyeti'nin her bir parçasını babalar gibi satarım nidasıyla satanlarda bunlar keşke herkes artık uyanmaya başlasa da bunların ne olduğunu görse.


  -----------------------------

  Hocam Gözün sevem, Türkiyede Verilen yerler Kiraya verilmiş diye biliyorum, Bir yeri sattığı yok, En azından ben öyle biliyorum. Gel gelelim, Türkiyenin Sınırlarını Mayın temizliği Karşılığında, Çok Tehlikeli Mahluk Statüsünde Canlıların Yüz Karası Bu İnsan Müsveddelerine, Hangi Hakla Verebilirki, Bunu Bir Devlet Bizden İsterse Savaş Nedeni Bir durumdurki Kendisi Beyefendi Bir Başbakan Olarak Bunu Yapabilecek Yetkisi olduğunu sanmıyorum. Misakı Milli Sınırlarına Köstebek Yerleştirmek, Ülkeyi Fiilen Düşmana Hazırlamak, Hatta Altın Tepside Sunmakla Eşit Bir Hareket Anlamına Gelen bu Kararı Alma Hakkını nereden alabilir, Çok Saçma Bir durum. Akıl Mantık işi değil yahu...


  Tüm Dostlar Yaradana Emanet.. Sanırım Artık Tahribatı Kalbim Kaldırmıyor... Saygısızlıklar Almış Başını Gidiyor.... !
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Stifler
  Stifler's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Eylül/2003
  Erkek

  ShockMan bunu yazdı:
  -----------------------------

  Hocam Gözün sevem, Türkiyede Verilen yerler Kiraya verilmiş diye biliyorum, Bir yeri sattığı yok, En azından ben öyle biliyorum. Gel gelelim, Türkiyenin Sınırlarını Mayın temizliği Karşılığında, Çok Tehlikeli Mahluk Statüsünde Canlıların Yüz Karası Bu İnsan Müsveddelerine, Hangi Hakla Verebilirki, Bunu Bir Devlet Bizden İsterse Savaş Nedeni Bir durumdurki Kendisi Beyefendi Bir Başbakan Olarak Bunu Yapabilecek Yetkisi olduğunu sanmıyorum. Misakı Milli Sınırlarına Köstebek Yerleştirmek, Ülkeyi Fiilen Düşmana Hazırlamak, Hatta Altın Tepside Sunmakla Eşit Bir Hareket Anlamına Gelen bu Kararı Alma Hakkını nereden alabilir, Çok Saçma Bir durum. Akıl Mantık işi değil yahu...


  -----------------------------

   hacım kiraya verilmesi gibi bişey söz konusu değil. tamamiyle satılıyor. bknz. türk telekom'un %51 hissesi. eti aliminyum, eti bor vs vs. 

   yok devlet el koyabilirmiş falan filan diyorlarda nah koyar sermaye ya amerikan sermayesi ya israil sermayesi yiyorsa koy bakalım neler oluyor ülkede.


  3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ShockMan
  ShockMan's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Eylül/2004
  Erkek

  xz bunu yazdı:
  -----------------------------

  shockman hoca, tayyip ve tayfası gayet kendindeler ne yaptıklarını biliyorlar ve sonuçları da zaten olmasını yıllardır planladıkları amaçları olacak. Bu adamlar durduk yere Türk siyasetinde birilerinin gücüyle var edildi, örgütlendirildi,  desteklendi. Sahiplerinin desteği ile yaptıkları "başarı" gibi gösterildi , sadece bu da değil, gidişata muhalefet tasviye edildi iki tane birbirinden gereksiz parti muhalefet alternatifi gibi sunuldu , Türk toplumu susturuldu, cemaatleştirildi, kullaştırıldı, vatandaşlık ve millet vasfını kaybetti - şeyhler cemaatler ülkesi yapılıp kaynaklarına el konuldu. 

  senle aynı fikirde olabilmemiz gözlerimi yaşartmadı değil gerçi ancak ortada tartışacak bir durum yok çünkü tayyip+fetogiller ve tayfaları ne dersen de anlamayacaklardır. onlar sadece sahiplerinin sesine itaat ederler sadece onu duyarlar geri kalan herşey vatan millet ıvır zıvırdır , boşluktur onlar için, çünkü onları var eden her hangi bir millet değildir , yahudi sermayesi ve amerikan emperyalizmidir bunun dışında ki herşey din dahil anlamsızdır. gereğinde üfürecekleri enstrumandır , dikta ettikleri şey amerikan mandasıdır. Bin yıllardır yaşayan Türk devletinin "ergenekon terör örgütü" denilip tasviye edilmesi, Türk ulusunun kimliksizleştirilip kul ve cemaat haline getirlmesidir. Bu arada tabi tüm kaynaklarına el koyacaklar , kendi çıkarlarına kullanacaklar. 

  düşünmemiz gereken neden düşmanların olduğu değil, düşmana karşı nasıl bu kadar ahmak olabildiğimiz hatta varlık bile gösterememizdir. Aç sefil cahil geleceksiz milyonlarca Türk insanı bunları amaçsız ve anlamsızca destekler haldedir. Düşman akıllıdır ve bizi yok etmek için kendi gücünden çok bizim gücümüzü kullanmaktadır. 


  -----------------------------

  Katılıyorum, Kısacası Bu Olanlar Ortada Gurur diye bize bişey bırakmadı, Demekki Yıllar Önce Söylemlerimde Belirttiğim gibi, Asıl Düşman Kürtler değilmiş, Geliyorunuz Yavaş yavaş Sözlerime ama Korkarım iş Her Zaman İşten Geçtikten sonra geliyorsunuz.

  Ergenekon Neden Bir Terör Örgütüdür, Çünkü Tek Amacı Tek Hedefi Kürtler Ve Kürterin Tasfiyesi idi. Ülke Menfaatine Yönelik Attıkları Tek Doğru adımları yoktu, Düşman Ülkeler Oyunlarını en başta Kürde Nefret Üzerine Kurdular, Kürtlere Acı Dolu Yıllar Yaşattılar Ergenekon Vasıtasıyla, Ergenekoncular Dış Güçlerin istediklerini Son 30 Yılda Mükemmel yerine getirmişlerdi, Derken Sıra Kürdü Sıvazlamaya geldi, Şimdiki Piyon Ergenekoncular değil, Ergenekoncular zira Tasfiye edileli Yıl oldu, Nede Olsa Onlar la işleri Bitmişti Artık. Yeni Piyon Kürtler... Sırada Pkk Yı Ordulaştırma Ve Türkiyeyi Yıkma Senarsoyu var. Sınıra Kadar Getirilmiş Yahudiler, Ufak Çaplıda Olsa Etkili Yerleşim Ve Komuta Birimleri Yerleştirecekler Sınırlarımıza.

  Ellerimiz Kollarımız Bir Fiil Bağlanacak, Yıllar Önce Demiştim, Biz Kendi Kendimizi Vuruyoruz ama Nafile Kim Dinlerki Beni....

  Sonumuzun Ne Kadar Acı Olabileceğini Ben Adeta Hissediyorum. Bu Ülkede Tek Renk, Tek Irk, Her şeyin Tekliğine Dayalı Hayat Sürdürülmesini İsteyenler, En Büyük Hıyaneti Yaptılar...

  Zira Zaten Tek Olan Bu Milletin İnsanlarını Teklik ile Dağıttılar.. Can Sıkıcı Teklik İstekleri Milletin Canını Bezdirdi. Bütün Bunların Olmaması İçin Gereken Tek Şey, Pkk ile Masaya Oturmaktı. Koca Türkiye Pkk ile Masaya Nasıl Oturabilirki, Ama Oturması lazım idi, Nihayetinde kendisini Rahatsız eden Bir Oluşum idi pkk, Neden Oturmayacakmışki, Aslında Oyunun Diğer Yüzü idi, Gururumuz,    Pkk ile Masaya Otursa idik, Türkiye Mutlak Surette, Pkk Yı kontrol Altına Alabilecekti... 

  Korkarım Gelecekte Masaya değil, Daha Kötü Bişeyin Üstüne Oturtacaklar bizi, Heleki Biz Böyle Uyuşuk Olduğumuz sürece...


  Tüm Dostlar Yaradana Emanet.. Sanırım Artık Tahribatı Kalbim Kaldırmıyor... Saygısızlıklar Almış Başını Gidiyor.... !
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  geberlan
  geberlan's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mart/2009
  Erkek
  BİZ YAPABİLİRİZ: Ulusal bir mayın kuruluşu oluşturulur. İşsiz güçsüz onca insan var. On bin kişiye mayınlı arazileri temizlemede iş çıkabilir.

  çok doğru demiş işte işssiz güçsüzede iş çıkarr.. ama bunlar o kadar konuşuoda noluor ? obur adamlar tınlamo bileee takmıooolarr.

  vueeey ula hava patliiy ula gök deliniy
Toplam Hit: 2104 Toplam Mesaj: 27