folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mazda Lantis 1.8

Mazda Lantis 1.8

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mazda 323 kullandım canavar gibi yol tutuşu vs. Direksiyonu lokum gibi çok seri araba.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Unoyu ne kadara satican hocam benim 97 uno 70sx ie 8750 verdim. Sende ne var? Fiyat ne istiyon :))

boşver hocam :) sen ucuza vermişsin. :) 12 istiyorum ben(dikkat: 11.500 veren var vermedim).

70s var bende hocam(en sıkıntısız model)

kiokhan tarafından 13/Eki/15 21:55 tarihinde düzenlenmiştir

Türk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Lantis mazda mühendisleri tarafından tasarlanmadı. Porche tarafından tasarlandı. Çok ciddi bir ağırlık denge oranı vardır, çok iyi yol tutar. Çok kaliteli bir motor olan DOHC motorunu kullanır. Çitasız camlarıda ayrı bir artı tabi. Tutulmamıştır ama bu distribütör başarısızlığıdır. Dünyada başka isimlerle ciddi rakamlarda satılmıştır. 

Ancak şuan 17 yıllık bir araba. Ciddi temiz olması zor bir durum. Uno benim ilk arabamdı. O atikliği birçok araçta göremedim henüz.  14.000 ideal. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

yıl itibari ile yıpratılmıştır Hocam temizini bulmak zordur fakat mazda sorunsuzluğu diye bir olay var tercih senin :)

sırıtma la.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/mazda-626-2.0/manuel?a5_min=1997&sorting=price_asc&address_country=1

hocam bunlara da bakabilirsin 

Lantislerin temizini bulman çok zor olacaktır.

Ha Ha!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Hacı 16 bine ne arabalar var 98 model alma.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek

mazdalar sıkıntı çıkaran bir araç değildir fakat çıkardımı baya baş ağırtır yedek parça artık eskisi gibi zor değil kolay bulunuyor fakat öncelikle iyi bir usta bulman şart her ustaya bu tip fazla bilinmeyen araçlar götürülmez fakat fiyat biraz pahalı gibi senin yerinde olsam biraz bekler volvo alırdım

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    zeg392 bunu yazdı

Hacı 16 bine ne arabalar var 98 model alma.

ne var hocam mesela ? kafamda çok model var da öneri de alırız yani :)

Türk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Lantis mazda mühendisleri tarafından tasarlanmadı. Porche tarafından tasarlandı. Çok ciddi bir ağırlık denge oranı vardır, çok iyi yol tutar. Çok kaliteli bir motor olan DOHC motorunu kullanır. Çitasız camlarıda ayrı bir artı tabi. Tutulmamıştır ama bu distribütör başarısızlığıdır. Dünyada başka isimlerle ciddi rakamlarda satılmıştır. 

Ancak şuan 17 yıllık bir araba. Ciddi temiz olması zor bir durum. Uno benim ilk arabamdı. O atikliği birçok araçta göremedim henüz.  14.000 ideal. 

önemli bir bilgi hocam sağolasın :) bi yandan acayip ısındım 2. paragraftan sonra soğuttun :)

Türk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı
    PLaXToR bunu yazdı

Mazdalar güzel, kaliteli malzemeden yapılmış döneminin ilgi odağı olmuş JAPON efsanesi araçlarıdır. Şasi bakımından da sağlamdır. Yedek parçası konusunda sıkıntı yaşamazsın demiyorum ben sanayi sanayi hurda araçların sağlam parçalarından 2şer 3er alıp depoladım hala da keyif aracı olarak 323 Hatchback modelini elimde tutuyorum. 16.000 fiyat ciddi bir fiyat. 12.000-14.000 yine motor durumuna göre onaylanabilir. Öyle FIATlarla, UNOlarla kıyaslanacak bir araç değildir. Bakımı düzgün olmasada yarı yolda bırakmaz. Yeni tip rotary genesis teknolojisini ilk üreten ve uygulayan markadır.

hocam bilgin var senin. 210,000 de araç 16 istiyo gri renk ufak tefek boya işleri var. karar veremedim :( bilgi için teşekkürler.

210.000 İçin 14.000 - 14.500 ideal fiyattır diye düşünüyorum. O model bir araç için zaten boya işleri normal olacak o kadar ya da nazar diye ellemeyeceksin :)

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
Toplam Hit: 2991 Toplam Mesaj: 23
araba araba mazda lantis 1.8 323 323f