Medya Oynatıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaşlar tv içn medya oynatıcı almayı düşünüyorum aklımda

Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD Android TV Box HDR Dolby DTS Chromecast Medya Oynatıcı

fire tv stick 4k

bu ikisinden birini almayı düşünüyorum  alternatif önerilerede açığım varmı kullananlar + sı - si nelerdir acaba

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=h4RYsq9XSlI

Bu doru mu? @torpedo_XL

Kernel_Panic tarafından 14/Eki/19 08:59 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Bunu raspi ile de yapabiliyorsunuz.

tv + raspi + iki tane kol ile sabah kadar metal slug oynamıştık :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

Bunu raspi ile de yapabiliyorsunuz.

tv + raspi + iki tane kol ile sabah kadar metal slug oynamıştık :)

hocam elimde xbox 360 wireless, dualshock 4 kol var bunları tanıtmak mümkün mü? xbox kolun android'de çalıştığını hatırlıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

arkadaşlar tv içn medya oynatıcı almayı düşünüyorum aklımda

Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD Android TV Box HDR Dolby DTS Chromecast Medya Oynatıcı

fire tv stick 4k

bu ikisinden birini almayı düşünüyorum  alternatif önerilerede açığım varmı kullananlar + sı - si nelerdir acaba

ben de fire tv stick icin herhangi bir prime day etkinligi veya 11.11 bekliyorum gecen defa yari yariya inmisti almamistim pisman oldum. fire tv stick'e amazonun uygulama magazasindan cok fazla uygulama indirilebiliyor ama öbür türlü apk yüklemek icin biraz kurcalamak gerekiyor. (androiddeki güvenilir olmayan kaynaklara izin verip manuel apk yüklemek gibi.) simdi bir de yeni cikan sürümünde alexa da varmis, türkce desteklemese de cok kullanisli aslinda. mi box s ise forumda kullanicilari var. karsilastirma ve yorum konulari da vardi hatta. sonuc olarak ben de tam senin gibi ikisi arasindayim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Doru.

https://buildbot.libretro.com/nightly/android/RetroArch.apk

Geri kalan şey kol bağlayıp (androide uyumlu olması lazım) romları atıp oynamak.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Mi box s 4k yı tavsiye etmem, sattım ben onu. İpTv izlerken hep takılıyordu, wifi si iyi çekmiyor, güncelleme den sonra ise sürekli donmaya başlamıştı.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Mi box s 4k yı tavsiye etmem, sattım ben onu. İpTv izlerken hep takılıyordu, wifi si iyi çekmiyor, güncelleme den sonra ise sürekli donmaya başlamıştı.

firetv abd de 206 tl  tr de 400-420 tl civarında :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Teste mi box sın wifi çekim güçü oyun yükleme süresi daha iyi görünüyor.Arayüz ve yazılım fire tv de daha iyi.Yakın zamanda firetv cube çıkmış bencmark testlerinde stick modeline göre 4-5 kaç güçlü.Fiyatları nedir bilmiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=Idl7HUhz9Qk

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

amazon bir kampanya yapmis. alexa ile fire tv stick siparis edene 30 € indirim. alexa'ya "Alexa, bana fire tv stick 4k siparis et" diyorsun, alexa onu amazondaki sepetine 30€ özel indirim ile ekliyor. 3 tane aldim. ikisi bugün geldi. cok kurcalamadim smart iptv kurdum yanina netflix, youtube ve firefox kurdum. kalitesi falan cok iyi.  youtube ve netflix 4k destekliyor.(benim tv'nin kendi uygulamalari da destekliyordu gerci) kumandadaki mikrofon da cok kullanisli. disarida yagmur var mi diyorum tv'den cikmadan hemen söylüyor. bjk'nin maclarini göster diyorum tak abicim hemen söylüyor. bana mactan iki saat önce hatirlat diyorum o bicim tak. prime video'dan shameless'i kaldigim yerden devam ettir diyorum ikiletmiyor yaw. simdi tv karsisinda oturmak daha keyifli olacak.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

amazon bir kampanya yapmis. alexa ile fire tv stick siparis edene 30 € indirim. alexa'ya "Alexa, bana fire tv stick 4k siparis et" diyorsun, alexa onu amazondaki sepetine 30€ özel indirim ile ekliyor. 3 tane aldim. ikisi bugün geldi. cok kurcalamadim smart iptv kurdum yanina netflix, youtube ve firefox kurdum. kalitesi falan cok iyi.  youtube ve netflix 4k destekliyor.(benim tv'nin kendi uygulamalari da destekliyordu gerci) kumandadaki mikrofon da cok kullanisli. disarida yagmur var mi diyorum tv'den cikmadan hemen söylüyor. bjk'nin maclarini göster diyorum tak abicim hemen söylüyor. bana mactan iki saat önce hatirlat diyorum o bicim tak. prime video'dan shameless'i kaldigim yerden devam ettir diyorum ikiletmiyor yaw. simdi tv karsisinda oturmak daha keyifli olacak.

Hangi ülkede Amazon.de mi ve Alexa sesli yanıt İngilizce mi? @KaptaN kampanya bekliyordu alacak

Toplam Hit: 1616 Toplam Mesaj: 14
chromecast medya cihazı firetv