Memleketin Her Yeri Torpil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bazı müridlerin bildiği üzere bir bankanın sınavına manisa dan erzuruma gittim yaziliyi geçtim grup mülakatında işte son bire bir mülakata geçen tek erkek ben oldum grup mülakatında bir kız vardı heyecandan tek kelime konuşamamıştı kız birebir mülakata çağırdılar halbukli ondan daha iyileri vardı birebir mülakatta babasıyla muhabbet sırasında ağızından kaçırdı bölge müdürü amcası diye artık hangi bankanın bilmiyorum neyse kızı ise almışlar birebir de de satışı becerememesine ramen benim de herşey çok süper di ama giderken yolda usuttum sınırım sesim kırıldı bende sesimin gerçekte böyle olmadığına iknaya çalıştım çünkü normal de böyle diye yalancı muamelesi gördüm ha olay çağrı merkezi ondan sese taktılar sanırım da elendim son aşamada ... Ne yapalım sağlık olsun ama orda çalışan o kadar kapasitesiz insan var ki anlatamam bana bankacılık hakkım da bilgimi sormuyor da nerde kalacağımi soruyo bacaklarım kıllı olmasa bende bir mini etege alırdım işi :-) konuyu kasti gizlemiyorum benim gibi salaklik yapıp türkiyenin öbür ucuna gitmeyin diye herkes okusun bu arada cepten yazdım hala yoldayım yazım yanlısı varsa kusura bakmayın kardeşlerim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sergen
    Sergen's avatar
    Erkek

Zor alper abi zor :)

Hayat Bir Savaşsa Tek Silahın Aklın Ve İnancındır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Hoca Sen Yetersiz Olabilirsin Konuda Milletin İşine Engel Olucak Konusmalar Yapma Bence Ekmek Parası İçin Ugrasıyo Millet Sansını Denemek Zorunda Herkes. Torpilden Çok Kendini Eleştir Bence İlk Başta.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Ben gördüğümu söylüyorum 200 kişiden kaç erkek var ya şakir şakir konuşan adamlar elendi ay heyecandan konuşamıyorum demekten başka bir bok yapmayan alındı yaşayan bilir uzaktan konuşun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

HeyQirs bunu yazdı:
    -----------------------------

Hoca Sen Yetersiz Olabilirsin Konuda Milletin İşine Engel Olucak Konusmalar Yapma Bence Ekmek Parası İçin Ugrasıyo Millet Sansını Denemek Zorunda Herkes. Torpilden Çok Kendini Eleştir Bence İlk Başta.

Bencede yetersiz Alper. 250 gramı yok, mini eteği yok, dayısı yok orada burada. Açlıktan ölmeye mahkum amk.

" Kro "
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

Demekki Damsız almıyolar aga :D

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

HeyQirs bunu yazdı:

anlamadığım niye her yazdığının ilk harfi büyük? Alper okadar komik duruma geldik ki işsiz kervanı, hayalindeki işi yapmak gerçekten artık bir hayal:) yeterki bir işim olsun diyen işsizler topluluğu için "iş beğenmiyorlar!" damgası vuruluyor acaba diyorum artık kendimden de şüphe etmeye başladım gerçekten öyle mi? millet asgari ücretin altında iş yapıyor işsiz kalmayayım diye. hakkında hayırlısı olur inş. Alper.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

uzuldum alper. hayırlısı neyse o olsun. umarım daha iyilerini bulursun kısa zamanda.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

malesef öyle ülkemizde durumlar.Boş beleş adamlar en yüksek mevkilerde.İmam hatip okusaydım keşke diyom şimdi

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

üzüldüm dj..boşver inş daha iyi bir yerde bulursun.Ama benzer durumlar başıma geldiği için okurken gerçekten moralim bozuldu.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bizim bankada da hakkınla giriceksen mülakata alınıodun torpilleyse hiiç gerek yok ,))

ama mülakatlar zordur ben garantiye girerken 5 mülakattan geçtim ilk başladığımızda 30 kşiydik son mülakatta 3 kişi kalmıştık we tek kız bendim 

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 2850 Toplam Mesaj: 23