folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Meryem Ana Ve 3 Coban Cocuk

Meryem Ana Ve 3 Coban Cocuk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    Meryem Ana 1917 yilinda Portekiz’in Fatima Köyü’nde göründügü 3 çoban çocuga 3 sir verdigi soyleniyor bu konuyla ilgili dokumanlari nerden bulabilirim cok merak ediyorum valla son sirrin papa suikasti oldugu soyleniyor(M. Ali Agca tarafindan islenen ama basariya ulasmayan) bu olayla ilgili web site adresleri yada kitap adi bilen var mi lutfen google da git bak demeyin cok ugrastim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    hoca bu olayi ilk kez senden duyuyorum    bence cok sacma bisi palavra .... ama istedigin ceva bi insallah bulursun derim

ID no su 19140 olan mürid
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    aksine bende cok kez duydum ama bir belge ulasmadim ister ntv ister cnn olsun bircok haber kanalinda geciyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    1917 yılında ben böle bişey ne duydum ne gördüm kaynak versen bence iyi olur

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek

13 Mayıs 2000'de Papa, Portekiz'in Fatima kentinde, Meryem Ana'nın yaklaşık bir asırdır saklanan üçüncü sırrını açıkladı. Papa, 83 yıl önce üç çocuğa görünerek üç sır veren Meryem Ana'nın Ağca suikastını o zamandan bildiğini ve kendisini ölümden kurtardığını söyledi. Papa'ya suikast girişiminin anahtarının Fatima kentinin üçüncü sırrında olduğunu iddia eden Mehmet Ali Ağca, bu sırrın açıklanmasını istemişti. Tarihlerin de bunu doğruladığını savunan Ağca, serbest kaldıktan sonra Fatima kentini zirayet etmek istediğini sık sık dile getirmiş, bu kente yerleşmek istediğini söylemişti.
    Papa'nın Fatima'nın üçüncü sırrını açıklamasının ardından Ağca, "O gün bin kere de ateş edilseydi Papa yine kurtulurdu" dedi.

Kaynak:http://www.netbul.com/superstar/ozeldosyalar/sicakhaber/kimkimdir/mehmetaliagca.asp

bu sadece haberin bi bolumu gercekten bu 3 sırı merak ediyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek

Vatikan’ın 2000 yılının Mayıs ayında yaptığı açıklamada, “1917 yılında Portekiz’in Fatima Köyü’nde göründüğü 3 çoban çocuğa 3 sır veren Meryem Ana’nın verdiği son sır, Papa suikastıydı” denilmesinden sonra Ağca ile görüşen avukatı Marina Magistrelli, “Ağca, 1985 yılında Fatima’nın üçüncü sırrının açıklanmasını istiyordu. Bu olaya alet olduğundan dolayı oldukça şüpheliydi. Ondan dolayı da (Meryem Ana’yı gören 3 çocuktan şu anda hayatta olan Lucia Santos tüm bunları biliyordu. Silahı elime Şeytan verdi) diye söyledi” açıklamasını yaptı.

Kaynak:http://www.ntvmsnbc.com/news/357168.asp

Bu sadece haberin bir bolumu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    ben inanmıyorum yinede mantıksızz  

ID no su 19140 olan mürid
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    http://www.afl.org.tr/mezun/e_bulten/2005/mayis/sayram.htm su adresi inceleyin ama yetersiz bilgi veriliyo ben daha genis bir bilgi arıyorum banada bazı kısımları mantıksız geliyo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    mc_rapier bunu yazdı:

hoca bu olayi ilk kez senden duyuyorum    bence cok sacma bisi palavra .... ama istedigin ceva bi insallah bulursun derim

KESİNLİKLE KATILIYORUM..!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Meryem ananın (biz müslümanlar için Hz.Meryem ) tek vereceği sır ,

..bu papa var ya bu papa ,hepinizi işletiyo ,,,

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu efsaneye Meryem ana ve 3 pich coban hikayesi diyelim...

ne firlamalar var ya... 3 pich cobani gorsem sunlari sorarim....

1) madem bu kehanet papanin vurulmasina engel olamior o zaman neden gokten inip aciklior

2) Neden kehanetler son kullanma tarihi gectikten sonra yayinlaniyor? kehanet olduktan sonra kehanet duymanin anlami ne?

3) neden bu çok gizli sırlar çobanlara veriliyor papayi onlarmi korumakla gorevli?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 5396 Toplam Mesaj: 24