Mesajlaşma Uygulaması İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Selamlar herkese direk konuya dalıyorum:

İşyerimizde iletişim için Skype kullanılıyor zira Skype'ta kullanıcılar kontak ekleyip birbirleri arasında özel mesajlaşmalar yapabiliyorlar ve bunu kısıtlamanın bir yolu yok bildiğiniz üzere.

Benim ihtiyacım olan, ücretli de olabilir uçmadıkça, kullanıcılar ve yetkileri admin tarafından belirlenip kullanıcıların kontak ekleme birbirleri arasında mesajlaşma vs. özelliklerini kısıtlayabileceğimiz; mümkünse grup görüşmelerinde kullanıcıların birbirlerinin bilgilerini göremeyeceği bir iletişim uygulaması. Tercihen web browserdan kullanılabilecek bu ihtiyaçları karşılayacak bir uygulama var mıdır aradım bulamadım bir de sizlere danışmak istedim. Teşekkürler ilgilenenlere şimdiden.

Edit: Lan üzerinden çözümler değil Web üzerinden çalışan çözümlere ihtiyacım var zira ofis dışında olan kişilerin de bu uygulamayı kullanması gerekecek.

oldwolf tarafından 07/Mar/21 21:29 tarihinde düzenlenmiştir

Metallica Rules
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

webex te bazı oturumlarda diğer katılımcıları göremediğimi anımsıyorum. Kendi oturumumuzu açarsak görebiliyorduk. Demek ki bir yerlerde bir ayarı var..

ps. zoom tarzı bi uygulama : cisco webex

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Sadece şirket içi olsun şirket dışı görüşemesin diyorsun ms teams bu konuda en iyisi ama maliyet olarak size nasıl yansır bilmiyorum.

Jabber server kurup kullanabilirsiniz, doğru bir yapıyla güvenli olarak hem dışarıdan hem içeriden kullanıcılar bağlanır.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antepli27271
    Antepli27271's avatar
    Erkek

Aklıma telegram geldi sadece grup kurarsınız yetkili kişileri ayrı bir grupta tolarsınız yönetici olmayanlar mesaj atamaz vs destkop sürümüde var mobilde hatta wepten'de giriş yaparak kullanabilirsiniz bir gözden geçirin derim kolay gelsin.

Kendiniz hakkında bir kaç kelime ekleyin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

https://rocket.chat/

şuna göz atabilirsin, kendi serverını kurup ilerleyebilirsin.

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Microsoft Teams?

web tarafı var mı bilmiyorum. 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

kaizala işini görmez mi hocam

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Zoom :D çocukları engelliyorum mesaj atamıyorlar birbirine :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Cevaplarınız için tşkler rocket.chati bir inceleyeceğim gerisi iş görmez derdimi anlatamadım sanırım. Admin olucak, user olucak, userlar admin tarafından belirlenip atıyorum sisteme adminin onlara verdiği k.adı ve şifre ile girebilecek, user da kontak ekleyemicek kimseyi şirket dışından veya içinden, adminin ayarladığı kişi ve gruplarla iletişim kurabilecek yalnızca. Amacımız özgürlük değil kısıtlamak :D Öyle olunca bulamadım bir çözüm.

Metallica Rules
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

googlechat vardı bir ara o devam ediyormu bilmiyorum. Orada kısıtlama vs oluyordu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Roket.chat yada openfire de öneririm.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1778 Toplam Mesaj: 13
mesajlaşma yönetimli chat