folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Meslek Liseleri İle Düz Liselerin Arasındaki Farklar?

Meslek Liseleri İle Düz Liselerin Arasındaki Farklar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne yazık ki öyle oldu bu güne kadar düz lise okuyanlara büyük haksızlık olmuş oluyor da onu kimse düşünmüyor tabi ki akpli imamların geleceği bu ülkede daha önemli onlar nasıl kadrolaşacak yoksa. Düz liseli kimsenin umrunda değil bu güne kadar anadolu ve düz lise okuyanlar boşa okumuş oldu

Önümüzdeki yıllarda Üniversteye girmiş ve vahim ders notları sebebiyle üniverstelerden ayrılan binlerce genç ortaya çıkacak adam sözelden aldığı puanla hiç sayılsal bilmese bile sayısal bölümlere girecek e okuyamayacak tabi boşa sıra işgali yazık okusada ite kaka bir bölüm bitiren bilgisiz insan topluluğu doğuyor ülkeye 

Aklına tüküreyim hepsinin ne diyim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

husnuweb bunu yazdı:
    -----------------------------

SeRDaR bunu yazdı:

Bu saatten sonra  Düz lise okumak enayiliktir  Düz liseler Tüm fonksiyonunu yitirmiştir

ona bakarsan bu saatten sonra lise okumak da enayiliktir.

geç bence düze arkadaşım. sonra adam gibi çalış öss'ye. 

başka yolu yok.

ben düz lise bitirdim hocam yıllar oldu bitireli ben liseyi bitireli boşa okumuşuz anlayacağın şu kanundan sonra bu kanunun çıkacağını bilseydim ben gidermiydim düz liseye salak gibi kafadan ekstra fazladan mesleğimde olurdu elimde ben düz liseye her güden gibi üniverste hazırlık için gittik üniverste düşünmeyenler ve meslek düşünen adamlar o alanda kendini geliştirmek için mesleğe gidiyor birazda kafası çalışmayanlar gitti kafa basmıyor bari mesleğim olsun diyenler ayrıca  lise okumak neden enayilik olsun hangi manada söyledin onu anlamadım

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Bu saatten sonra  Düz lise okumak enayiliktir  Düz liseler Tüm fonksiyonunu yitirmiştir

Napalım yani İmam Hatipe Devam etmi diyorsun?

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

enes bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

heralde yani hoca enayimisin kafadan birde imamlık vasfın bilgin olacak  tam bilgim yok ama ekstradan imam olacaksın niye düz liseye geçeceksin zaten katyası farkı %2 gibi birşey çok az anlayacağın bu saaten sonra geçmen yanlış olur devam et imam hatipe nasılda fazla fark yok rahat geçersin hangi bölüm okumak istiyorsan  %2 lik fark için lise mi değiştirilik üstelik 10. sınıftasın  yüzmüş kuyruğuna gelmişsin üniverste okuyamasan bile ilahiyat vb Kpss ye girip imam olarka bir camiye atanırsın mis gibi iş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

enes bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

heralde yani hoca enayimisin kafadan birde imamlık vasf < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> ın bilgin olacak  tam bilgim yok ama ekstradan imam olacaksın niye düz liseye geçeceksin zaten katyası farkı %2 gibi birşey çok az anlayacağın bu saaten sonra geçmen yanlış olur devam et imam hatipe nasılda fazla fark yok rahat geçersin hangi bölüm okumak istiyorsan  %2 lik fark için lise mi değiştirilik üstelik 10. sınıftasın  yüzmüş kuyruğuna gelmişsin üniverste okuyamasan bile ilahiyat vb Kpss ye girip imam olarka bir camiye atanırsın mis gibi iş

İstediğim meslekler Mühendislik yada Mimarlık Ve sayısala girdiği için İhl de Sayısal Ders Görmüyoruz Neredeyse 9.Sınıf Hariç %2 Lik farklar adamın Hayatını Karartıyor Evet belki Haklısın Ama Kafamda böle bir düşünce Var düz lsieye gidip Konuyu kavrayıp dersaneye gidipde Öğrenerek Pratik yapabilirim :| Ama İhl de Okursam Sadece Bu Dersleri Dersanede Göreceğim :|

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyide güzel kardeşim hayatımı karartıyor diyorsun neden ilk başta düze gitmiyorsun imam hatip nere mimarlık nere en ufak benzer bağdaşan bir tarafı yokken sen neden tutup imam hatipe gidersin a benim güzel kardeşim sonradan da neden katsayı var diyorsun :) sen şimdi düze gitseydin hiç sıkıntı yaşamadan sayısal dersleride göreceksin sayısal alanı seçip çok rahat üniye hazırlanmış olacaktın işte ben bunu diyorum

neyse 10. sınıfın başındaysan Düze geç o zaman zaten alan seçimi 10. sınıfta oluyor bildiğim kadarıyla  ama geçemessen dershaneye gidip telafi edebilirsin sayısalı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

iyide güzel kardeşim hayatımı karartıyor diyorsun neden ilk başta düze gitmiyorsun imam hatip nere mimarlık nere en ufak benzer bağdaşan bir tarafı yokken sen neden tutup imam hatipe gidersin a benim güzel kardeşim sonradan da neden katsayı var diyorsun :) sen şimdi düze gitseydin hiç sıkıntı yaşamadan sayısal dersleride göreceksin sayısal alanı seçip çok rahat üniye hazırlanmış olacaktın işte ben bunu diyorum

neyse 10. sınıfın başındaysan Düze geç o zaman zaten alan seçimi 10. sınıfta oluyor bildiğim kadarıyla  ama geçemessen dershaneye gidip telafi edebilirsin sayısalı

aynen. imam hatip okuyup da mimar/mühendis hedefi olan tanıdığım tek kişi sen oldun mesela şuan. keşke baştan düze gitseydin. ne diyim Allah kolaylık versin. Bi şekilde ihl den çıkmaya bak.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

pim bunu yazdı:

meslektekiler duz lisedekilere gore daha aptaldir.

(keske lisemi meslekte okusaydim avrupadakiler eger bilmiyorsaniz meslek okuyun (profesyonel veya teknik) duz lise okuyanlara para yok)

emin ol meslek liseliler hayata hazırlık konusunda seni 100 e böler 200 le çarpar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Ne yazık ki öyle oldu bu güne kadar düz lise okuyanlara büyük haksızlık olmuş oluyor da onu kimse düşünmüyor tabi ki akpli imamların geleceği bu ülkede daha önemli onlar nasıl kadrolaşacak yoksa. Düz liseli kimsenin umrunda değil bu güne kadar anadolu ve düz lise okuyanlar boşa okumuş oldu 

Önümüzdeki yıllarda Üniversteye girmiş ve vahim ders notları sebebiyle üniverstelerden ayrılan binlerce genç ortaya çıkacak adam sözelden aldığı puanla hiç sayılsal bilmese bile sayısal bölümlere girecek e okuyamayacak tabi boşa sıra işgali yazık okusada ite kaka bir bölüm bitiren bilgisiz insan topluluğu doğuyor ülkeye  

Aklına tüküreyim hepsinin ne diyim

Hacı bu zamana kadar bu zihniyet yüzündne bu hale geldik zaten. Sizin gibilerin zihniyeti yüzünden. Adamlar yapay göz merceği yapmışlar üniversitede. bizimkiler halen qbasic anlatıyorlar. Neden diye soruncada herkes sizin gibi meslek lisesinden gelmiyor düz liseden gelenlerde var diyorlar.Bu ülkenin bugün bu içinde olduğu durumun başlıca nedenlerinden biride hazır yiyici bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor. Bizim öğrencilermizde lisede meslek öğrenseler ünversitede de üzerine koysalar görün bakın ne mucitler ne ürünler çıkıyor ama nerde bunlarda o kafa ? Biraz diğer avrupa ülkelerine bakarsanız (Bkz:Fransa) Oradaki okullıarn genelinin meslek lisesi tarzında olduğunu görürsünüz. Ayrıca KOÇ'un dedi gibi....

MESLEK LİSESİ MEMLEKET MESELESİ....

Ayrıca Meslek liselilere laf atanlara diyorumki bizde Matematik fizik olmayabilir ama bizde hayat var gırgır var sap saman yok full time eğlence var insan var en önemlisi inek yok...! Zekamızda Allah'a şükür o lafı söyleyenden gayet fazlaca var :F 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

pim bunu yazdı:

meslektekiler duz lisedekilere gore daha aptaldir.

(keske lisemi meslekte okusaydim avrupadakiler eger bilmiyorsaniz meslek okuyun (profesyonel veya teknik) duz lise okuyanlara para yok)

kimya fizik biyolojiden kopya ile gecip lise bitirdim diyen adamlarla bir tutma meslek liseliyi.1 hafta meslek lisesinde ders gör önce istedigin herhangi bir daldan sonra gel yorum yap.belki oradaki ögrencinin IQsu senden düşüktür ama IQ herşey demek degildir adam sana bunu üret tasarla dediginde "yüksek" IQ'n orada hık diye kalıyor.Çocuk yaşta senin eline iş veriyorlar iş ogretıyorlar düz lisedekiler gibi batak okey gibi şeyler ögrenmiyor arkadaşım hakkını vererek okuyan.! eğer sen meslek liselilerdekiden daha zeki olsaydın parantez içindeki notunda "keşke" olmazdı...

@enes: Allah kolaylık versin arkadaşların dedigi gibi biran önce oradan kurtulmaya bak...

Toplam Hit: 10052 Toplam Mesaj: 48