folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Meydana Gelen Terörist Saldırılarla İlgili Yayınların Men Edilmesine Karar Verilmiştir

Meydana Gelen Terörist Saldırılarla İlgili Yayınların Men Edilmesine Karar Verilmiştir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

faşist  akepe şimdi de basın özgürlügümüz elimizden aldı!!!
    son zamanlarda yasanan üzüntülü gunlerden sora birlik  ve butun luk içinde olan millet terore lenet okuyan millet rütük engeline takıldı.
    şehitlerimizin hesabını weremeyen akp,şimdide halkın ayaklanısından kormus olucak ki, çareyi tv lere yasak koymakta buldu.

Hakkari’de Meydana Gelen Terörist Saldırılarla İlgili Yayınların Men Edilmesine Karar Verilmiştir
    Bilindiği üzere 3984 Sayılı Yasanın “Yayınların Men Edilmesi” başlıklı 25. maddesi,Yargı kararları saklı kalmak kaydıyla yayınlar önceden denetlenemez ve durdurulamaz. Ancak, milli güvenliğin açıkça gerekli kıldığı hallerde yahut kamu düzeninin ciddi şekilde bozulması kuvvetle ihtimal dahilinde ise Başbakan veya görevlendireceği bakan yayını durdurabilir.” hükmünü taşımaktadır.
    Söz konusu yasa hükmü kapsamında Devlet Bakanı Cemil Çiçek imzasıyla 23 Ekim 2007 tarihinde Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanlığına gönderilen B.02.0.001/116 sayılı yazıda, 21 Ekim 2007 tarihinde Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde meydana gelen terörist saldırılarla ilgili radyo ve televizyon yayınlarının durdurulması istenmiş olup, bu talep Üst Kurulca bütün yayın kuruluşlarına tebliğ edilmiştir. Anılan yazıda, aşağıdaki ifadelere yer verilmiştir:
    21/10/2007 tarihinde Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde meydana gelen terörist saldırılarla ilgili olarak; kamu düzenini ve halkın moral değerlerini olumsuz etkileyen, güvenlik güçlerine dönük zaaf imajı yayan, toplumsal psikolojiyi olumsuz etkileyen radyo ve televizyon yayınlarının, toplumsal sorumluluğa ve duyarlılığa uygun yayın anlayışı temelinde, güvenlik güçlerinin moral değerlerinin yüksek tutulması, toplumsal psikolojinin olumsuz etkilenmemesi ve çocukların ruh sağlığının korunması amacıyla 3984 Sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları Hakkında Kanunun 25. maddesi gereğince durdurulması uygun görülmüştür.

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

yerinde bi karar olmus..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    tüm dünya pkk ile gelişen olayları bilebirken takip ederken (roj tw ,kurt yanlı tw vs cunki tr de yasak) biz Türk toplumu olarak bilemices????birileri bişi sordugunda cevap weremices!
    yani kısacası akp bu hassas konuda hic bişi yapamıoken askerlerimiz sehit düşerken sustu.dikkat ederseniz şeçim zamanında da aynı seler oldu ve bunlar cok gündeme gelior demişti we sonuc yine yapacanı yaptı we teskere yerine sansür koydu önümüze
    işin garip tarafı 25.maddede böle bişi den bahsetmio araştırıp bakanlar anlıcaktır umarım.

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

ula ne meraklısın milleti bölmeye mürid. açtığın konulara bakıyorumda hepsi birbirinden siyasi...şimdi mürdler konuya 

en az 50 post atacak.. o ona öbürü ötekine.... Allah ne verdiyse... ne geçecek eline böyle yapınca alnamıyorum

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Baktılar tepkilerin altında kalıolar yasakladılar hemen...

Sizin yönettiğiniz statejiyi sikim...

Askerler nerde lan?

Hani dünyanın en büyük düzenli 3. kara ordusu???

Sokakdaki çocuk gülüyor halimize...

Ta a.k. sizin...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek

tranceport bunu yazdı:
    -----------------------------
    tüm dünya pkk ile gelişen olayları bilebirken takip ederken (roj tw ,kurt yanlı tw vs cunki tr de yasak) biz Türk toplumu olarak bilemices????birileri bişi sordugunda cevap weremices!
    yani kısacası akp bu hassas konuda hic bişi yapamıoken askerlerimiz sehit düşerken sustu.dikkat ederseniz şeçim zamanında da aynı seler oldu ve bunlar cok gündeme gelior demişti we sonuc yine yapacanı yaptı we teskere yerine sansür koydu önümüze
    işin garip tarafı 25.maddede böle bişi den bahsetmio araştırıp bakanlar anlıcaktır umarım.

-----------------------------

Zaten Turk televizyonlarinda verilen haberlerin 95%'i asil iddialardan ibarettir. Yalandir.

Yani boyle sansurleyerek hic birsey elde edemeyecekler. 

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ak kendilerine karşı olan herşeyi yasaklar bu dürzüler. yakında yandaşları dışında kimse olmayacak kamu kurumlarında. bunlar sadece başlangıc

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

Geçenlerde kanal d haber i izlerken kafası basmayan bi muhabir aynen şu sözleri söyledi : 'evet şu anda kuzey ırak ın 50 km kadar içersindeyiz.Sabahtan beri buralarda türk f-16 ları bölgenin belirli yerlerini bombalamakta ve türk topçuları ise belirlenen 60 yeri havan topları ve ağır silahlarla kuşatmakta..Yani türk askeri Kuzey Irak Bölgesin de..

Şimdi soruyorum bu mudur? Yapılan her operasyon sıcak takip aleni mi olmak zorunda ? be p.. herif her olan b..ku haber yapmak zorundamısınız ? Bizim kanallarda yapılan haberlerle adamlar siyaset bellirliyor medya bu gibi durumlarda amacını unutup istihbarat yapmaya kalkışıyor.Medya istihbarat gibi çalışabilir mi var mı böle mantık canlı yayında f16 göstercek utanmasa koordinatları da verecek şimdi kalkmış buna karşı alınan önlemi eleştirip küfür ediyosunuz bırakın beyler amaçları tam saptamadan anlamadan sallamayın oraya buraya

1996 yılında kato ya kandile tüm sınıra yapılan operasyon bir günde karar alınıp yapıldı taa ki 3 sap haber yapıp türk helikopterlerinin amerika tarafından vurulmasına kadar halk herşeyi ilk anda öğrenmek zorunda deil çünkü sadece bu yayınları halk izlememekte

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

trans

trans port

adı geçen partiye söylediklerin beni enteres etmeZ.

sadece bir noktaya parnak baSmak istiyorum...

Faşist kısmına....

Türk milleti mensubu herhangü bir kişiye faşist ağzıyla yaklaşanlara acCayip kıl olmaya başladım.

BU deyimi Çoğunlukla kiMlerin kullandığını pekala Çoğumuz biliyoruz ? Sende Biliyorsun ?

BU deyimi kullananların neyin arkasına saklandığını başımıza ne işler açtığınıda görüyoruz ?

O yüzden Cümle kurarken dikkat et, veya c/p yaparken dikkat et. C yaptıgın yere dikkat et.  P yaptığın yere dikkat et.

Konu edindiğin Keşke FaŞİST OLSUN, ŞEHİD HABERLERİ DUYMAYALIM.

KEŞKE FAŞİST OLSUN DA ANALAR AĞLAMASIN

KEŞKE FAŞİST OLSUN DA NERDE BİR PKK KÖPEĞİ VARSA LEŞİNİ KÖPEKLERİN ÖNÜNE ATSIN !

ANLADIN SEN ONU ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

MEmlekette nedense hep özgürlük diye g.tünü ayıra ayıra bağıranlar anaları ağlatıyor.

nedense hep faşist yakıştırmaları yapanlar anaları ağlattırlar.

o yüzden bu lafa fena halde gıcık olmaya başladım.

laflarımın ne kadarını üstüne alınırsın bilemem. hiç bir lafımı da üstüne almayabilirsin.

laflarım ortayadır. yarası olan gocunur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    amerikan uşağı değil mi:@ Büyük ortadoğu projesi için elinden geleni yapıor o.ç tayyip:@

Long Live Turkey..
Toplam Hit: 2678 Toplam Mesaj: 14