folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder MHP Sütten Çıkma Akkaşık Değil

MHP Sütten Çıkma Akkaşık Değil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

evet uzun zamandır tayyibi eleştrioduk  artık biras MHPye yuklenelim :)

milliyetçi  nidalar atan mhp değil miydi bir suru yolsuzluk yapan.

sağlık ve bayındırlık bakanlığı başta olmak üzere.

mhpnin de içinde bulknduğu koalisyon değil miydi apou kurtatarn.

çoğu kiş dior mhp aponun asılmaını istedi die ama paso yalan.öle bişey olsa medya önünde de açıklardı.

kendilerini milliyetçi gösteriorlar ama onlar da bu vatana yolsuzluklarla özellikle çok zarar verdi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

hojam 1.si burda yolsuzlukları belgelerle yazacaksın.laf olsun die akp'ye çok yüklendik birazda mhp ye yüklenelim diyerek kafandan yolsuzluk üretme.belgelrini koy buraya eyvallah diyelim...

ayrıca ben şunu anlamıyorum.Mhp neden apo yu asmamış asamamış?ya kardeşim mhp o dönemde tek başınamı iktidardı ki istediği hemen olacak.kaldı ki o iktidarın yıkılmasını ve erken seçim olmasını da MHP istemiştir.

Mhp nin bi yamuğunu bulamassın aslanım.git tkp ye,dyp ye takıl.inan istemediğin kadar yolsuzluk bulursun onlarda.

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

sana gore kım akkasık?

sol tarafmı ?

mhpnın kotuluklerı olabılır ama en azından watan satmaz

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

mhp en azından karşı çıkabilirdi.mhp döneminde yapılan yolsuzlukları herkes biliyor.ben akpyi sevmiorum diye yazmadım bunları.gerçekleri yazdım şehit ailelerinin  oylarıyla gelenler seslerini çıkaramadı.

sen laf attığın DYP de ki Mehmet Aağar kadar vatanına himzet et  ne dersen kabul...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

herkesin bilip bilmemesi beni hiç ilgilendirmiyor.ben bilmiyorum eminim ki burdaki çoğu kişininde haberi yok.bana belgelerle diceksin ki aha şurda yolsuzluğunuz aha bu da haberin linki ya da ne bilim bi resim bi belgesi...

şehit annelerinin oylarıyla o hükümette dsp gelmiştir.Apo yu Ecevit yakalatmıştır ve bütün şehit ailelerinin oylarını almıştır.Mhp sessiz kaldı öle mi?Apo nun asılmayacağı belli olunca,mesut ve ecevit yavaş yavaş ab nin köpekliğine kayınca.anası yahudi mesut yolsuzluk yapmaya başlayınca erken seçim isteyen mhp sessiz kaldı öle mi?

vatan sever dediğin adamın yani mehmet ağar ın bana bi vatanseverliğini göster.tamam eyvallah dicem sana....mafya babasından parti lideri ya da başbakan olmaz.bence hiç bi b.k olmaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

lan yarrak mehmet ağar döenminde en azgın olan terör onun döneminde çökertildi.

onun desteğiyle kurulan özel hgarp birlikleri anasını skti pkklıların.

apo ibnesi diodu özel harpçileri  görünce tabanları yaglayın.

adamla ilgili bi b.k bilmion konusuosun. git biras kitap falan oku dicem ama nerdeeee..

hem dsp şehit ailelerinin oylarını apo yakalndığında almadı çünkü hükümetteyken apo yakalndı :D:D

git kumda oyna.mehmet ağar gibi adamlar hakkında da düzgün konuş :

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

işin içine küfür ve hakaret girdi.tartışma bitmiştir.haklısın canım abim haklısın kardeşim haklısın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    olm burda propaganda yapma dyp nınde ne mal oldugunu bılıyoz

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ben anlamıyorum ki hangi parti iyi ozaman ?

Zimbabwe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aggio
    aggio's avatar
    Erkek
    lan gelip burda mhp yi övmeyin lan salakadamlar mhp kimdir amk nedir mhp.. daha adam öldürmenin insanlık dışı bi olay olduuğunu idrak edememiş kendisi gibi düşünmeyen herkesi öldürme politikası amk vatan millet böle mi sevilir amk BİZ BU CUMHURİYETİ ATA MIZDAN TESLİM ALDIK aynı şekil teslim ederiz
    biz hiç bi zaman amk öle çatılara otomatik silahlarla çıkıpta özgürlükleri için eylem yapan masum insanlara sıkmadık.. kaldıki biz hiçkimseye bu şekil sıkmadık olayları diplomatik bir şekilde çözmeye çalışan biz ve herkesi silahlanmaya iten siz işte fark budur ..
    daha siz dünyaca nam yapmış en büük teröristler den sayılan ağca yı benimsediniz kendinize amk hepinizin içinde ne olduuğunu herkes bilio bişi olsada bütün aydınları karambole getirsek gene yaksak die düşünüosunuz amk böle düşünenlerinde sonu gelir ama elbet bu çark tersine döner.
    KANIMIZ AKSADA ZAFER KEMALİSTLERİNDİR...

İmkansızsa yaparız Mucizeyse biraz zaman ALIR!!!
Toplam Hit: 5317 Toplam Mesaj: 28