folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Mi Box İnternete Bağlı, İnternet Yok Diyor?

Mi Box İnternete Bağlı, İnternet Yok Diyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Hocam dhcp ile kafa karışıklığı oluyor, manual ip vererek farkli ip ler ile denediniz mi?

hepsi denendi

?

Benim başıma da bu gelmişti anımsadım manuel ip ve dhpcp ile atlıyorsun olayı mutlaka çözülür.

Tek fark ben asla güncellemiyorum.yotube vanced açık içerik netflix,blue tv vs  türlü uygulama lar çok önemli.

weskeyy tarafından 09/Oca/23 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Hocam dhcp ile kafa karışıklığı oluyor, manual ip vererek farkli ip ler ile denediniz mi?

hepsi denendi

?

Benim başıma da bu gelmişti anımsadım manuel ip ve dhpcp ile atlıyorsun olayı mutlaka çözülür.

Tek fark ben asla güncellemiyorum.yotube vanced açık içerik netflix,blue tv vs  türlü uygulama lar çok önemli.

çözüm önerisi ne varsa hepsi denendi hocam. manuel ip de çözmüyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

araya modem atıp denedim oda olmadı komşu internet e bağlanıyor benim internet olmuyor. modem komple mi değişecek acaba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

araya modem atıp denedim oda olmadı komşu internet e bağlanıyor benim internet olmuyor. modem komple mi değişecek acaba

hocam son olarak bu ağı unut değip yeniden bağlan ı denemişsindir ama yinede sorayım dedim 

benimki stick ilk olarak saat tarihe takılıyordu her makineyi açtığımda yeniden sıfırlanıyordu tarih onu aştım daha sonra statik ip e takıldı geçenlerde bağlantı hatası verdi modemi resetledim butun kayıtlığı ağları sildim modeminde 5 ghz bantına bağlayınca çözüldü bereket umarım sende çözersin gıcık bir durum neticede

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

özel dns eklemiş olabilir misin hocam? bazı iss'ler doh bağlantılarını engelliyor.

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

hocam son olarak bu ağı unut değip yeniden bağlan ı denemişsindir ama yinede sorayım dedim 

benimki stick ilk olarak saat tarihe takılıyordu her makineyi açtığımda yeniden sıfırlanıyordu tarih onu aştım daha sonra statik ip e takıldı geçenlerde bağlantı hatası verdi modemi resetledim butun kayıtlığı ağları sildim modeminde 5 ghz bantına bağlayınca çözüldü bereket umarım sende çözersin gıcık bir durum neticede

modeme müdehale edemiyorum işte bi o kaldı internet aldığım yere söyledim değiştirelim diye bakalım. ağı unutu geç hard format attım cihaza =)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    catlax66 bunu yazdı

özel dns eklemiş olabilir misin hocam? bazı iss'ler doh bağlantılarını engelliyor.

özel dns nerden ekleyecem hocam 

1 modeme müdehale edemiyorum

2 cihaza eklesem bile cihaza 2 defa format attım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

modemi değiştirdi firma düzeldi sorun yok artık teşekkürler

Toplam Hit: 5503 Toplam Mesaj: 39
mi box internet sorunu