folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Mi Home Security Camera Meb Hattı

Mi Home Security Camera Meb Hattı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Mi Home Security Camera 360 evde direk tanıdı ancak meb hattı üzerinde bir türlü tanıtamadım. Bununla ilgili bilgi ve tecrübesi olan var mı?

Bilgi Güçtür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

konu ile ilgili bilgi veremiycem ama kamera nasıl sen o konuda bilgi ver bize.

eve almam lazım. eşim ve ben çalışıyoruz cocukların ikiside evde yalnız kalıyor. arada kayınvalide geliyor ama yaşlı çok fazla gelip gidemiyor. bazen yemeklerini kendileri yapıyor. salon ve mutfak biryerde. onun için salona kurup en azından ne yaptıklarını görmek istiyorum. 

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

eve almam lazım. eşim ve ben çalışıyoruz cocukların ikiside evde yalnız kalıyor. arada kayınvalide geliyor ama yaşlı çok fazla gelip gidemiyor. bazen yemeklerini kendileri yapıyor. salon ve mutfak biryerde. onun için salona kurup en azından ne yaptıklarını görmek istiyorum. 

bende var gayet iyi, hatta istediğinde kamera üzerinden evdekilerle konuşma yapabiliyorsun, gece görüşü güzel, harekete duyarlılık özelliği var oda güzel

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    wikwik bunu yazdı

Mi Home Security Camera 360 evde direk tanıdı ancak meb hattı üzerinde bir türlü tanıtamadım. Bununla ilgili bilgi ve tecrübesi olan var mı?

Meb hattı ne? Client izolation vardır. Ya da hotspot girişi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

Tp link tapo c-200 kullanıyorum.

Sormak istediklerin varsa sorabilirsin.

Cihaz üzerinden sesli görüşme yapılabiliyor. Gerektiğinde fırça atmak için kullanabilirsin.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    wikwik bunu yazdı

Meb hattı ne? Client izolation vardır. Ya da hotspot girişi

Okullarda kullanılan internet hattı. Filtreleri çok güçlü o yüzden bağlanmıyor sanırım. Sanırım mi home ülke dışına veri gönderdiği için bağlanmaya izin vermiyor. Aslında ben sadece yerel ağda kullanmak istioyrum. Kameraya mi home dışında ulaşma imkanı varsa sorun çözülür sanırım.

Bilgi Güçtür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

Evde bir gün boyunca kullandım gayet güzel. Çift taraflı sesli iletişim var. Gece görüşü var. 360 derece dönebiliyor. Sd kart girişi var denemedim. 5V2A ile çalışıyor ama adaptör gelmiyor eksi.

Bilgi Güçtür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

meb hattında özell bir firewall var bu cihazlar online olmak istiyor p2p server'lara bağlanıp online olamayınca uygulamada çerimdışı hatası veriyor. yani internete erişmesi gerekiyor . bu nedenle ev internetinde sıkıntı yaşamazsın. ama kurum , fabrika gibi alanlarda zorluk çıkarabilir. gerekli port ve izinleri vermen gerekebilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Kendi internetini kullanman lazim.

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazuo
    kazuo's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

meb hattında özell bir firewall var bu cihazlar online olmak istiyor p2p server'lara bağlanıp online olamayınca uygulamada çerimdışı hatası veriyor. yani internete erişmesi gerekiyor . bu nedenle ev internetinde sıkıntı yaşamazsın. ama kurum , fabrika gibi alanlarda zorluk çıkarabilir. gerekli port ve izinleri vermen gerekebilir.

Firewall'ın dışında, ssl bağlantısını da izleyebilmek için özel sertifika yüklemeden https bağlantılarına izin vermiyor meb. Sertifika yüklemeden Google'a bile girilmiyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Sadece yerel ağda kullanma imkanım yok mu?

Bilgi Güçtür.
Toplam Hit: 2775 Toplam Mesaj: 14
mi home security camera 360 meb hattı