folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Microsoft Dreamspark Hesabı Açmak

Microsoft Dreamspark Hesabı Açmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

teşekkür ettim hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

ilk defa sadece adımı içeren bir mail adresim oldu :)

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

Akademik durumunuz doğrulanmadı. Başka bir doğrulama yöntemi seçebilir veya akademik durumunuza kanıt olarak belge sağlayabilirsiniz.

napmalı şimdi

EDIT: ingilizce sayfadan yapınca oldu yalnız full liste için verilen sayfada Yazilimci müridle aynı durumdayım

Lightsaber tarafından 24/Ağu/14 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

Bizim üni mail dreamspark hesaplarında win8.1 ve 8 2ser yıllık lisanslari görünce zevkten dört köşe olmuştuk zamanında ey gidi :D

bunda sadece yazılımsal programlar var hocam (Visual Studio, Sql Server, Windows Server gibi). Okulun premium store una ne yaptıysam girmeyi başaramadım

Bizde sadece bil mühendislerine verildi hocam diğer arkadaşlarda sadece yazılım var. Okul mailimle kayıt olunca direk premium verdi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı

Akademik durumunuz doğrulanmadı. Başka bir doğrulama yöntemi seçebilir veya akademik durumunuza kanıt olarak belge sağlayabilirsiniz.

napmalı şimdi

EDIT: ingilizce sayfadan yapınca oldu yalnız full liste için verilen sayfada Yazilimci müridle aynı durumdayım

Konuyu açan Abdullah hoca bana oradanda indirme yapabildiğini söyledi ondan haber bekliyorum ancak muhtemelen bizde olmayacak gibi görünüyor. Bakalım hayırlısıyla Abdullah hocayı bekliyoruz :)

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dolarkuru
    dolarkuru's avatar
    Erkek

cizik tesekkurler hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

eğitim sitesimi bu ? 

Dreamspark'ı akademisyen ve üniversite öğrencilerine yönelik bir sistem gibi düşünün ki zaten öyle nasıl başlayacağımı bilemedim, neyse işte. Microsoft üniversite öğrencileri ve akademisyenlere bu sitede yer alan bazı programları ve windows işletim sistemlerini ücretsiz olarak linsanlı bir şekilde erişim desteği veriyor. Bunun için yapmanız gereken ise üniversitenin size vermiş olduğu mail adresi ile kayıt olmak. Eğer bunu yapamıyorsanız öğrenci kimliğinin fotoğrafını çekip mail olarak onlara ulaştırmanız. Geri dönüşler hemen sağlanıyor.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı

napmalı şimdi

Nasıl yaptın anlayamadım  bende orada takıldım .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı

napmalı şimdi

Nasıl yaptın anlayamadım  bende orada takıldım .

hocam tekrar denedim oldu, tekrar denerken bu okul hesabım var vs. yazan sayfa ingilizceydi heralde ordan kurtardık çünkü gelen verification linkindeki tek fark dil koduydu.

ancak hala tüm programlara erişemiyorum daha önceki mesajlarda verilen site bi username istiyor ama ne username i belli değil..

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

edit: problemimi, cep tlf suz yeni bir hesap açarak çözdüm :)

SerYolcu tarafından 25/Ağu/14 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 5610 Toplam Mesaj: 35