folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Microsoft Office 2010 Professional Plus

Microsoft Office 2010 Professional Plus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meco
    meco's avatar
    Erkek

office%202010%20icerik

uzun süredir betasını kullanıyordum hadi final sürümüne geceyim dedim ve dün kurdum.. belki baska kullanmak isteyen olur diye burayada yazayım..

1- önce bu linke gidicez http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/ee390818.aspx

2- sayfanın altındaki "GET STARTED NOW" butonuna tıklıcaz. sizden kullanıcı adı ve sifre isteyecek hotmail veya MSN hesabınınızı girmeniz yeterli. Sayfa acıldıktan sonra size 60 günlük bir anahtar verecek sonu HFFK9 ile biten ama biz baska bir key kullanıcaz bunu dikkate almayın..

3- dil secimini yaptıktan sonra "Download Now" butonuna basıp bilgisayara indiricez..

4- Yükleme bittikten sonra kuruluma baslayın.. key istedigi zaman internetten bulacagınız bir keyi girin mesela 774GJ-X3942-9GTKT-FWYJ9-KM77K gibi (keyi girdikten sonra aktivasyonu yapmayın ve ofisi kapatın)

5- Bu linkten office icin yapılan crackı indirin.. http://hotfile.com/dl/80662338/383f890/opplus_krak.rar.html

6- crackı calıstırıp sadece EZ-Activator butonunu tıklayın.. crack sizin icin key ayarları yapacaktır ve güle güle kullanın..

Bu da aktivasyonu olmus hali

aktivasyonlu%20office

PORTABLE programları tercih edin... isletim sistemi sismez, nereye atarsan orada calısır ve en önemlisi serial-key derdinden kurtulursunuz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

crack iniyomu yoksa benim idm mi kafayı yedi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

crack iniyomu yoksa benim idm mi kafayı yedi

Tıkla

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meco
    meco's avatar
    Erkek

bi dakika crack linkini düzelteyim..  gezdigim sayfalar oldugu icin bende sorun olmuyor ama sizde sorun oluyordur

PORTABLE programları tercih edin... isletim sistemi sismez, nereye atarsan orada calısır ve en önemlisi serial-key derdinden kurtulursunuz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Ustalar bende kms activatör var onla yapıyorum aktivasyon sorun olmuyor ama YereldiskC/Windows klasörüne KMService.exe dosyasını atıyor bilen biri varmıdır acep zararlımıdır bu dosya antivirüs uyarı veriyor çünki KMService.exe için gerçi ben programı sonlandırıp sildim o dosyayı hala ofice aktif ama güncellemeyle acaba deaktif olurmu ?

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

evegidince  iindirelim bakalim...

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

bi uyuyam kalkınca denerim

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Frontpage hangisi oluyor bunların,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

çizzik...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meco
    meco's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Frontpage hangisi oluyor bunların,

yeni adı SharePoint

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

çizik,eyvallah.

Parlayan bizi paylar...
Toplam Hit: 7422 Toplam Mesaj: 28