folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Microsoft Surface Duo Tanıtıldı - O Sırada Apple : Hemen Gidem Çalam Başına İ Harfi Ekleyip Satam

Microsoft Surface Duo Tanıtıldı - O Sırada Apple : Hemen Gidem Çalam Başına İ Harfi Ekleyip Satam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=kU78s9ExFFA

İşletim sistemi Android. Microsoft Samsung ve Huawei'ye resmen katlanır telefon öyle yapılmaz böyle yapılır demiş. Tasarım kullanabilirlik açısından çok iyi. İki ekranında boyutu 5,6 inç. Telefonun her tarafı cam. Ben inceden bir iPhone 4 kasasına benzettim.

2020'de piyasada olacakmış. 

Ayrıca Samsung Note serisi gibi kalem desteğide mevcut.

mkyb tarafından 02/Eki/19 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kullanabilirlik açısında bencede iyi çünkü ortada katlanma alanıda ekran olması saçma birşey evet güzel olur ama teknolojide çok oynak şeyler çok çabuk bozuluyor, apple home tuşu mesela yada ses açma tuşları en çabuk bozulan , bence ms nin bu cihazı güzel mantıklı adım ha en fazla ortadaki katlanma alanın daha minmize ederler daha yakın olabilir 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Çok iyi ya. Keşke fiyatını da verselermiş neyi bekliyorlar acaba. Tanıtılan diğer laptopların fiyatı uygun ama earbuds 249 dolar çok pahalı. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Çok iyi ya. Keşke fiyatını da verselermiş neyi bekliyorlar acaba. Tanıtılan diğer laptopların fiyatı uygun ama earbuds 249 dolar çok pahalı. 

2020 4.çeyrekte çıkacak cihaz ve hala prototip aşamasındaymış şu anki tanıtımda olan cihaz ile bir çok değişiklik içerebilir

https://m.donanimhaber.com/Yilin-surprizi-Microsoft-tan-Android-telefon-hem-de-cift-ekranli--114685

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yabancı sitelerde millet hep çerçeveleri kalın bulmuş. Atlanan bir nokta var. Çerçeve olmazsa cihazı nasıl tutacağız ? Bence ekranın kenarlarında bir parmaklık yer olmalı. Şimdi ki çerçevesiz telefonlar ile kıyas yapmayın. Kitap gibi açılınca elde tutmak daha zor olacak. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bu da çöp. Foldun hiç değilse bir amacı vardı; katlanabilir ekran yapmışlardı. Daha etkileyici idi. Ama kullanım zorluğundan tutmadı

Bunun kullanım açısından herhangi bir şeyi değiştireceğini düşünmüyorum. 

Konseptin gelişmesi açısından güzel olmuş fakat hala çöp

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

android kullanmışlar. microsoft için utanç verici :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

45. saniye de o koca ekrani tek eliyle bu sekilde rahat tutabilecegini sanmiyorum.

Ekrani kitap gibi ikiye katlayip bu kadar rahat kullanabilecegini de sanmiyorum.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

çöp bildiğin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dıgıdık
    Kadayif
    Kadayif's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Iki tane android telefonun arasına menteşe tak aynı şey sanayide yaptırırsın bundan 

Sakatım. Pek bir şeyden anlamam.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

fold tekrardan geliyor bu arada. samsung çalışıyor üstünde. fold olan yerlere T şekilde birşeyler yerleştirmişler. fold bu işin geleceğinde var. telefon sektörü doyma noktasında hatta doydu. fold gelirse ancak bir kıpırdama olur. ayrıca fold daha karlı firmalar için. zırt pırt bozulacak kullanıcı hatası vs servis kitleyecekler.

samsung galaxy 11 de (yeni adı galaxy one yada samsung one mı neydi) telefona ek sensör olarak ilaç, yiyecek gibi şeyleri taratıp, o yiyeceğin kalorisini şekerini proteinini öğrenebileceksiniz. ilacın sahte mi gerçekmi olduğunu öğrenebileceksiniz. bu kameraya tanıttım elma olduğunu biliyor gibi değil. direk tarayacak. gelelim demek istediğime; ne kadar gerekli? hiç. işte doyma noktası bu. ayrıca firmaların her sene yeni telefon cıkarmasıda tamamen israf ve doğaya verilmiş zarar. ama pazar bunu gerektiriyor. her sene apple samsung gibi firmaların telefon çıkarmadıgını düşünün... aa noldu batıyorlar mı diye algı oluşur.

şahsen iyi bir arge ile yapılmış güzel özellikleri olan telefonu 2-3 yıl beklemeyi tercih ederim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 4067 Toplam Mesaj: 34
microsoft microsoft