folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder MİLLET BAK GÜZEL Bİ MEVZU BULDUM BEN.. SEVGİLİNİZİ Bİ HAYVANA BENZETTİNİZ Mİ HİC?? EĞER CEVABINIZ EVETSE HANGİ HAYVANA VE NEDEN??

MİLLET BAK GÜZEL Bİ MEVZU BULDUM BEN.. SEVGİLİNİZİ Bİ HAYVANA BENZETTİNİZ Mİ HİC?? EĞER CEVABINIZ EVETSE HANGİ HAYVANA VE NEDEN??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garfieLd
    garfieLd's avatar
    Erkek
    tabi her insanın evlenmeden önce flört eettigi cıktığı sevdigi birileri olmustur. bazı iliskilerde sevgililer birbirlerinin bazı hayvanları anımsattığını sölerler. sizce bunun bi acıklaaması varmı.. eeğer sizde böle bisey yasamıssanız bunu benimle paylasmanızı istiyorum arkadaslar.. hadi bakalım ilginc seyler cıkacak mı ortaya ???!!???

ı love LaZaNyA
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    öle fazla deil 8-10 kişiyle çıktım. 2 çıktığım kızla birbirimizi çok sevmiştik ama bitti. Her nese ben ona ayıcıkım derdim. Ayyıa benzemiyodu ama :)) bilmiyorum belki çok tatlı olduğu için öle diodum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EINSTEIN
    EINSTEIN's avatar
    Erkek
    Benim sevgilim ceylanlara benziyo.. masum masum bakar.. ona zarar vereceğimi anlayıncada nazikçe kaçar...

Albert EINSTEIN ..::BORAN::..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    benim aşkım kuzuya bensio

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    EINSTEIN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Benim sevgilim ceylanlara benziyo.. masum masum bakar.. ona zarar vereceğimi anlayıncada nazikçe kaçar...
    -----------------------------
    mauahahhaah süpersiniz olum discovery chanel daki herifler gibi anlattın lan mauahahahaa...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aycos
    aycos's avatar
    Dişi
    ben ornitoring e benzetildim.erkek arkadaşım discovery channelden başka bişi izlemezde
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebeluser
    rebeluser's avatar
    Erkek
    benim kız arkadaşım pek inek olduğu için aramızda bi inektir gidiyo. Benim avatar da o yüzden inek. O da bana maymun der. Kıza buldum mu inekli şeyler alırım. Yastık, kart, cartcurt...

There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don"t.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garfieLd
    garfieLd's avatar
    Erkek
    valla arkadaslar yazdıklarınız cok hos hepinizin de bunları paylastığınız icin hepinize tesekkür eder saygılarımı sunar sevgilerimi gönderir küçüklerin ellerinden büyüklerin gözlerinden orta yaslıların gıdığından emeklilerin bastonundan dulların eteğinden ve pacasından öperim ahahahah

ı love LaZaNyA
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    ben fareye benzetirim ama yanlış anlamayın yani kızdığımdan veya sevmediğimden değil... fare tipli sivri suratlı kızlardan hoşlanırım... hönk!! saçma oldu be, anlatamadım işte öle bişey... boşverin....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    benim sevgilim yoooookkkkk!!!!!!!!millet duyun..sevgilim ok benim artııık:))))heeyooo heeyooo:))))o yüzden kimseyi bişeye benzetmiorum nıhahaha:)))zaten bişeye de benzemezdi olsadı:)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shineee
    shineee's avatar
    Erkek
    civcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivcivciv

like this
Toplam Hit: 5932 Toplam Mesaj: 26