folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Milletvekillerine.. Bastırın..

Milletvekillerine.. Bastırın..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben koyu bir akpartili olmama rağmen,, 

bunların maaşlarını ve giderlerini ben benim gibi  vatandaşlar vergi olarak ödüyor.ödemedikmi evimize icra geliyor.mıçarım böye adalete !!!

1-vekil sayısı mecliste düşmedikçe

2-vekil maaşları 4 milyara inmedikçe

3-vekil lerin kıyak emekliliği kaldırılmadıkça

4-vekillere uygulanan  özel hastaneleri vb.. torpilli uygulamalardan vazgeçilmedikçe

5-vekillerin normal bağkur statüsünde sigortalı olmadıkça

6-meclise toplantıya mazeretsiz olarak gelmeyenin vekilliği düşmedikçe

7-vekiller koyun sürüsü psikolojisinden kurtulup kendileri proje üretmedikçe

8-fikir konusu hariç her konuda dokunulmazlıkları kalkmadıkça

9- 8 madde dışında ilaveten    ben bunların çoğunun çıkar için ve hayatını garanti altına almak için orada bulunduklarının kanatindeyim.normal vatandaş olacaklar.hatta kot pantolon ve tşörtle gelecekler.kravat asla takmıcaklar ( vatandaştan üstün görüyorlar o zaman kendilerini) . her biri iki fakir öğrenci okutma zorunluğu gelecek.hatta bunları yılda bir kere işçinin yaptığı işi yaptıracak,kazma kürek kullanmak nedir öğrenecekler.eskiden bir kral vardı şimdi vekili,amiri,müdürü,başkanı ortalıkta cirit atıyor..şimdi binlerce kral var. koyu takım elbise,ayna gibi kravatlar,siyah lüks arabalar ...anlatmama gerek yok sizler gerisini getirin...duygularımızı sömürmelerine asla izin vermeyin.  rast gelen vekil adaylarına ben bunları söyleyeceğime söz veriyorum..gerisini sizlerin vicdanına bırakıyorum..gerisini siz getirin artık

You set up her pickle which you loved
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    İdeolojik gorusun kendine ama deginimlerin genel toplum istekleri yillardir tekrarlana gelir icraate gecmez beklentilerdir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    milletvekillerini halk seçmiyoki onlarda kendilerine göre bi düzen kurarlar tabi..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

eskiden bir kral vardı,şimdi binlerce kral var. koyu takım elbise,ayna gibi kravatlar,siyah lüks arabalar ...anlatmama gerek yok sizler gerisini getirin...

bu sözünü kullanabilirmyiim tyler durden sözü gibim olmuşta (: 

Abra Kadabra
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    partiden istifa eden  vekilin ihracı olmadıkça şütlenmesi gerekliyken

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    bu memlekette butun dagdan inmeler vekil. parası olan vekil oluyor bu kadar basit. sonra meclise bakıyorsun icler acısı, gulsenmi aglasanmı. davarın biri orda uyur obur sıgırın pantolonunun altından pijaması gorunur digerlerine bakarsın mac muabbeti bilmemne ortama bakarsın meclis. bu adamlar memleket yonetiyo. yok arkadas vekil olmaya uni sartı getireceksin hatta doktora sartı falan koyacaksın ne bu boyle sıgır ciftligi gibi

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    katılıyorum milletvekilliği kriterleri sadece yaşla sınırlı kalmamalı.

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Benim arkadaşım babası akpli Bursa millet vekili ismini açıklamıcam.. diyor ki dokunulmazlık kalkarsa babam kesin hapse girer.. Hele akpli 50tane millet vekili kesn diyor.. en başta Faruk çelik.. Bence iktidarda akp olduğu için hiç birşey yapılamaz..Bu adamlarda kafalarına gröe cirit atarlar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

her zaman derim biz seçmen olmayı bilmedikçe bu ülke düzelmez.1.5 yalında çocuğa tecavuz etti yavşağın teki dedikleri nerdeyse anayasada böyle bir şey yok serbestsin.Adam serbest.Halkça tepki gösterseydik böyle olmazdı.

Kanunu biz değiştircez baştakilerin kriterlerini biz belirliyicez.İşte mitingler bunlar için önemli.Sadece cumhruiyet için kalmaması lazım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    milletvekilleri 3 aylık nakit 24.000 ytl alıyorlar bunlar 15 temmuzda 24.000 ytlyi alacaklar 22 temmuzda seçim olacak bakalım kimler alacak kimler almayacak
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    evet dediginiz dogru ama ben size bisi dicem simdi milletvekilli ması ayda 8 milyar. ama sorun bi milletvekili o paranın ne kadarını cebine koyuyor simdi o adam arkadasları gelicen hemserileri gelicek yanına onların yemekleri kalıcakları yerleri hem o kisi karsılar karsılamayada mecbur adam icabında gidiyor yemek veriyor 10 15 kisiye onların hesapları sonra ne biliyim sosyal gozukmesi lazım bu adam haftanın en az 5 günü dısarıda yemek yemesi lazım yani coguna katılıyorum ama ben bu işlerin içinde olan biri olarak maas olayını sizin gibi dusunmuyorum he dediginiz gibi emeklilik maasıda fuzuli onun yerine toplanır TBMM adına halka yardım yapılır ne biliyim dokunulmazlık hakkınıda sizin gibi dusunuyorum kaldırılsın yoksa neler kaynıyor bi bilseniz
Toplam Hit: 2583 Toplam Mesaj: 20