folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Milliyet, Alanı Boş Bulursa Ne Yapar?

Milliyet, Alanı Boş Bulursa Ne Yapar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Abicim ben şunu anlamıyorum.Adam o kadar haksızlık yapıyo güçsüzün evini yıkıyo araplara peşkeş çekiyo ve bi dahaki seçimde yine seçiliyo.Milletimiz m*l mı yoksa öylemi gösteriyo.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    fotorafçılık ile ilgilenenler bilir topluluk çekerken boy hizasından çekilen resim aldatır önemli olan üstten çekilen resimdir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------
    Abicim ben şunu anlamıyorum.Adam o kadar haksızlık yapıyo güçsüzün evini yıkıyo araplara peşkeş çekiyo ve bi dahaki seçimde yine seçiliyo.Milletimiz m*l mı yoksa öylemi gösteriyo.
    -----------------------------

hehe örenemedin mi ? mal mal :) 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    abi adamlar Türkiyenin yarısından oy almış mitinge isterse 10 kişi gelsin boru seçimde ötüyor sonuçta ayrıca arkadaşınki güzel bir tespit medyada çıkan haberlere tam inanmayın :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    ya azda adam gelse çok da adam gelse, cumhuriyet mitinglerinden gördük bi işe yaramıyor, buzul un dediği gibi seçim de boru ötüyor...

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    cumhuriyet mitinglerine gidenlerin çoğu chp ye oy vermiyo ki Ama baykal oradakilerin hepsini chp ci zannediyo.

Ses Etme Hallederiz
Toplam Hit: 2598 Toplam Mesaj: 17