folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Minecraft Serveri Açıldı

Minecraft Serveri Açıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

t ye basıp 2. mesajdaki yönergeleri yeribe getir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

oksijen bunu yazdı:
    -----------------------------

t ye basıp 2. mesajdaki yönergeleri yeribe getir.

teşekkürler.

make total destroy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

yanlışlıkla kaleyi yaktım ama sonra brown la yeniden inşa ettik :D

kalenin son hali:

never say never...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

bu oyununu oynamak için crack limi olması gerekiyo

linux için napcazzzz

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Brown
    Brown's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:

bu oyununu oynamak için crack limi olması gerekiyo

linux için napcazzzz

ilk sayfadaki ilk mesajda verilen linkten indirip girdik, linux için bi link vermiştim oraya bak istersen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

servera plugin yükleniyor sanirim. *ilk mesaj benden olsun helal olsun.

edit: evet towny mod yüklenmiş

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

duman tam bir süzme şerefsiz . şimdi size olayı anlatim ben suyun dibinden kazdım (bu arada topraktan hoş bi kale yapmıştım onn karşısında suyun dibinden kazmaya başladım) sonra yükselerk gittim maksak boğulmiyim diye sonra öyle sağ sol sağ sol başkasının madenine ratladım baktım duman orda selam verdim bir iki kayasını kırdım sonra onn yeri ben başka yerden girim dedim az geride bi tünel vardı girdim ona biraz kazdım önüm açıldı maden topladım ilerledim vs. baktımki artık meşale bitiyor bi 64 meşale yaptım devam ettim artık 200 den fazla kömür 100 kadar demir biraz altın biraz mavi birazda kırmızı bi maden den topladım çıkacak yol buldum neyseki suyun altında başka gizli yer varmış ordan çıktım bi baktımki kalemin karşısındayım ilk girdiğim yerde biraz üstte :) neyse bi ev vardı (duman benim diyor) girip bazen çantaya bişeler koyardım genelde odun ve meşale koyarım neyse bir iki şey bıraktım sonra en sondaki fırına gittim orda kömür vardı aldım onu gittim sandığa bıraktım kiminse alır yada gelen biri alır dedim sonra koydum kendi demirimi kendi kömürümü o arada bir iki alet yaptım işlenmiş demir çıkana kadar neyse kask zırh vs. hepsini yaptım gittim kalan madenlerimi geri aldım az oyalandım ondan sonra baktım duman geldi nbr falan sonra kim aldı benim demirimi vs. çık git vs. ben o sırada yine fırına kömür ve demir koydum o sırada aldı bunları şerefsiz siktir git bura benim vs. kavga küfür zorla aldım madenlerimi şerefsiz yarısını verdi ama bende 2dk yine maden aradım ondan sonra bizimkiler bi ev yapmıştı gittim bakam kapıya kol koymuşlar ben aç o kapa vs. kapının kolu kırıldı kapıda açılmadı bende gittim duvarı kırdım tabi arkamdan hemen geri yaptım baktım vs. yukarı çıktım sonra ordanda siktirlendik şerefsiz duman yüzünden damga yedik bende dedim yeni bi ev yapam suyun ortasına biraz kum falan topladım evin altı için sonra dedim gidem kaleden meşaleleri falan alim bide ne görüm kalenin önden yarısı önüme gelene bastım küfürü kalenin kim yıktığınıda duman kendini ele verdi lafıyla ztn o sıra elektrik kesintisi vs. 30 dk gitti öyle ancak şimdi yazıyorum bu mesajı artık oyuna modmu gelio ne gelio sa gelsin böle iftiralar şerefsizlikler olmasın

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Biray daha anlatsanıza ne olaylar var başka

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Brown
    Brown's avatar
    Erkek

server kale doldu artık,

bence artık bir an önce ev koruma modu ve zombi modu kurulması lazım. kale yapmaktan başka yapacak birşey bulamıyoruz artık çünkü

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

bir arkadaşın cami yapimi yiktiğini sanıp küfür ettim kusura kalmasın özdür diliyorum. Serverdeki diğer adminler yıkmışlar. Adminlerle bağlantımı kestim ve serverde hiçbir şekilde oyun oynanamanizi tavsiye etmiyorum. Küfrettiğim arkadaşta kusura bakmasin çok özür dilerim. 

Toplam Hit: 28118 Toplam Mesaj: 181