Mini Cooper...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    arkdaşlar elinde 2. el minisi olan yada yakın çevresinde satmayı düşünen bi tanışları olan biri var mı?:(

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    İlle TBT müridininmi satması gerekiyo?Burda baya bi kiş satıyo.Mını alıcaksan Borusan çıkışlı olmasına ve arabadaki özellikle airbag lerin beyininin sağlam olmasına dikkat et.
    http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/search.aspx?satici=0&markaId=55&modelGrupId=562

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    hajı otomax.com a bak orda wardır. legendary soylediği gibi borusan çıkışlı olmasına dikkat et gerçi yuzde 85 borusan çıkışlı oluyor.

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    borusan çıkışlı almasasak eğer borusan servislerine götürsek kontrol ettirebilir miyiz?
    ayrıyeten legendary la o sitelerin çoğuna baktım da yani mürit satarsa tabiki daha iyi olur abi belki elinde olan vardır diye soruk işte!!!yanlış mıyım?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    Aslan nie mini alıyosun ki ha zevktir hastalıktır bişey diemem ama parçaları çok pahalı ve kesinlikle de yan sanayi falan bulamazsın.En basiti 2006 model bi arabanın hava filtresi taş çatlasa 10 milyon mininki 30Euro.Yani aldınmı bide arkasını getirmen lazım ha o on milyonluk 6 ayda bi değişir mininki 12 ayda orası başka ama bu parça işini iyi düşün.BMW sonuçta aq bi farı kimbilir n kadardır

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    legendary abi ben almıycam abim alcakta adam hastası artık bunda bi hastalık oldu mini:Ddoru söylüyosun parça olayını ben bu dediklerini söliycem zati abime...
    zaten miniler euroyla satılıo euro da malum 2 melyonlarda bu nası adalet yaw:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiridoz
    asiridoz's avatar
    Erkek
    legendary ve nakamura agalar unutmamak gerekki bu araba zevk işi birde zevkinden ötesini düşün kaza yaptığını...
    bu arabanın kaza sonuçlarını çok gördüm! içindekilerin hepside ölü!
    normal mitsubishi carizma opel vectra tarzı birşeyler olsa derimki:
    araba veya başka bir araç çarpsa sana once araba hasar aLır 2. hatta 3.olarak sana hasar verir
    fakat bu araba ufak vede metal yığınından başka birşey değil
    1. olarak sana zarar veriyor bu arada direk ne varsa sana iletir sonrasını sen düşün bu ayrı dezavantajı

avantajları ise çok fazla deil lam zaten kaç kişi sığcan ona :D
    zevkin oysa karışamam ;)
    parça işi de var legendary nin dediği gibi normal araba 10 miLyonsa onunki 3-4 katı oluyor
    sakat araba haberin ola...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    asiridoz teknik bilgi konusunda araştırmam lazım fazla bilgim yok.Ama sanmıyomki BMW böyle boş bi araba üretsin.Ayrıca abin performans istiyosa one falan deil de cooper alsın orjinalden 130 beygirki bu arabanın kilosuna göre çok iiyi.Ufak falan ama sokaktan geçince gözler ister istemez ona dönüyo.Karizması var ama mini nin çok çok alternatifi var mesela o paraya BMW 3,20 3,25 alabilir.Ayrıca ALfa Romeo yuda es geçme.Alfada parça vs vs bazında miniyle aynıdır yan sanayisi bulunmaz İzmir için söylüyorum ben en kral alfa servisiyim diyen adam bile BİRMOT ve ALFAMİR den yardım alır yada oraya gönderir.Hele hele bu devirde arabayı almak hiçbişey deil artık çek krediyi ayda 400 milyona kral araba alırsın ama benzine vergiye dikkat etmen lazım motor 2000 i geçince vergi çıkıyo 2 milyara benzinde oldu 3 milyon

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiridoz
    asiridoz's avatar
    Erkek
    biraz ogren hacı benim bildigim budur...extradan tavsiye istersen legendary gibi öneri sunarım bende

alfa romeo
    wolkswagen bu tarz şeyler güzel gider
    bak mesela mitsubishilerde güzel olmaya başladı carizmalar veya lancer lar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    legendary zaten cooper yazdım da one da olur cooper da pek bi fiyat farkı yok zaten....yoq abi ya araba sağlam biz burda borusan'a sorduk işte anlattılar bayaa....ya dorudur 3.20 fln daha iyi olur ama cooper a kafa'yı taktı bi defa:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    pegeoutmu ne :P yazamadım 207 çıkarmış hoş araba gibi birde 2006 model 407 var tabi aile arabası :P 407 hoş fiyatıda hoş 47 bin YTL cik :P ama 207 hoş bir arabaya benziyor

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 3687 Toplam Mesaj: 14