Mini Eteklerde Toptan Satış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek

Müridler hatırlarsanız geçen hafta mini etekle ilgili konu açmıştım  alanyaya gittim ordan antalya kemere geçtik güzel satışlar yaptık döndük...şimdi elime 2. posta etekler geldi yeniden ve satmak isteyenler varsa toptan verebilirim sizde son müşteriye ulaştırırsınız ilerki vakitlerde eteklerin resminide çekecem uzun etek ve mini etek olarak bir çok çeşit vardır

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

hoca nasıl satışlar walla bizde bursa da yapmaya çalışıoz ama zabıta kovalıo biz kaçıoz bi türlü dikiş tuttturamadık :d

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

baba sen baya baya ticarete atıldın :)

bu arada etekler kaçtan gitti gecen ? 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    yeri geldi 10 a yeri geldi 15 e verdim 20 euroya kadar verdiğim oldu ordaki mağazalara baktım bende seri olan bi cins etek vardı mağza 44 dolara satıyodu onu görünce bende verdim ayarı ruslara belediye sıkı olduğu için her yerde tezgah açamadık toptan mağazalara verdiğim de oldu zabıtadan filanda tırsmayın ya en fazla kalkın gidin der sizde gidin başka biyere açın

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

etekleri nerden alıyorsun ki? daha doğrusu kaçtan alıyorsun biz bahtsız bedeviyiz kesin zabıta bi bokluk çıkartır... aklıma yatmaya başladı bu etek olayı sen kaça verceğini falan da söle istersen :d

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    hoca aynen tarikat felsefesini kavramış bir mürit olarak gördüm seni, biraz bize yolla da biz kazanalım az da :P =)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hacı kalitesi nasıl kaç kuruş uzunlardan koysana resim belki alırım (sevgilime)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    la resimlerini sallada edepli bişiyler varsa :F hatunlara alıverek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    dreammaker bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca nasıl satışlar walla bizde bursa da yapmaya çalışıoz ama zabıta kovalıo biz kaçıoz bi türlü dikiş tuttturamadık :d

:d Tutturursunuz inşallah :d 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

Game_Over bunu yazdı:
    yeri geldi 10 a yeri geldi 15 e verdim 20 euroya kadar verdiğim oldu ordaki mağazalara baktım bende seri olan bi cins etek vardı mağza 44 dolara satıyodu onu görünce bende verdim ayarı ruslara belediye sıkı olduğu için her yerde tezgah açamadık toptan mağazalara verdiğim de oldu zabıtadan filanda tırsmayın ya en fazla kalkın gidin der sizde gidin başka biyere açın

ama ben demedim mi onları 10 ytlden assa satma die bak bırak ytlyi €uro olarak satmışsın.azcık dinleseniz beni Sabancı ya ortak yaparım sizi ben:P 

eddüt: yanlız harbi ben de bi etrafa soruşturayım toptan alacak olursa sana haber ederim güvercinimlen.;)

NEDEN? (soru olarak)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 2914 Toplam Mesaj: 15