folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Mısır Daki Katliam

Mısır Daki Katliam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

gezi ve ergenekonu unutturmak için güzel bahane oldu bu mısır olayları.he canım kahire 82. vilayetimiz ya.boşver ülke dışını,reyhanlıda insanlar hala bilinmeyen bir şekilde ölürken nerdeydi medya nerdeydi yöneticilerimiz

edit:imla

cem-engine tarafından 17/Ağu/13 12:39 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Pislik araplar gebersin ibneler.. 1. Dünya Savaşında sözde din kardeşiydik gittiler hristiyan ingilizlerle işbiliği yapıp bizim kanımızı döktüler.

Çin Uygur Türklerini katlederken

Irak'ta Kürtler Türkmenler'i katlederken

Mısır mısır diye ciyaklayanlar nerdeydi acaba?

Amerika Irak'ta 1 milyonu aşkın kişiyi öldürürken, binlerce kadına tecavüz ederken nerdeydiniz?

"Kahraman Amerikan askerinin evine sağ sağlim dönebilmesi için dua ediyorum" lafı kim ait?

Sizin insanlığınız ve vicdanınız siyasi rantarınız kadardır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Pislik araplar gebersin ibneler.. 1. Dünya Savaşında sözde din kardeşiydik gittiler hristiyan ingilizlerle işbiliği yapıp bizim kanımızı döktüler.

Amerika Irak'ta 1 milyonu aşkın kişiyi öldürürken, binlerce kadına tecavüz ederken nerdeydiniz?

"Kahraman Amerikan askerinin evine sağ sağlim dönebilmesi için dua ediyorum" lafı kim ait?

bunu kaç gündür anlatmaya çalışıyoruz ama bize

DARBECİ diyorlar :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Amerika Irak'a girsin diye üs veren bunlar, Amerika'nın en yakın müttefikleri bunlar.Söylenicek çokta birşey bırakmamışsın hocam.Dediğin gibi insanlıkları ve vicdanları siyasi rantları kadar..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Bırak anlatma hocam bu herifler insanların duygularını sömürüyorlar. Madem katliama karşısın; hepsine karşı olacaksın Mısırda Müslüman kardeşler de aynı boku yedi arap baharı zamanıdna bi sürü insan öldü ağızlarını bile açmadı bu ihvancılar.

Bu Mursi olacak dengesizin zamanında kanun çıktı "karılarınızın ölümünden sonra 6 saat içerisinde cinsel ilişkiye girebilirsiniz" diye nasıl insanlık abi bu? O zaman niye sustunuz ey ak tosuncuklar?

Amerika Irak'taki insanların anasını belledi kimse ağzını açmadı. Kaç milyon kadına tecavüz edildi öldürüldü kaç milyon çocuk öldü bu ihvancılar nerdeydi o zaman?

Türkmenler katledilirken nerdeydi abi bu ihvancılar?

Çin, soydaşlarımızın ebesini bellerken nerdeydi bu adamlar da şimdi Mısır için ortalığı yıkar oldular?

Yahu bu siyaset veya politika değildir, bu bildiğin insanlık dışı bir durumdur.

Gezi Parkı Olaylarında camilere ayakkabılarıyla girdi insanlar diye tantana yaptılar kıyameti kopardılar ( o da yalan )

Abi amerikan askeri camide kadınlara tecavüz ederken, camileri bombalarken, camide basketbol oynarken nerdeydi bu ihvancılar?

Dentist tarafından 17/Ağu/13 18:37 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Hocam diyecek çok şeyler var çook.Ama bu milletin yarısına anlatamıyorsun anlamıyorlar anlayamıyorlar..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

3-5 ağaç ne zorunuza gitmiş la. iyi bari bu mesele olmasa mısır konusu açmayacaktınız. şimdi yalandan da olsa mısır hakkında birşeyler konuşuyonuz.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

3-5 ağaç ne zorunuza gitmiş la. iyi bari bu mesele olmasa mısır konusu açmayacaktınız. şimdi yalandan da olsa mısır hakkında birşeyler konuşuyonuz.

:D asdasd

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

konu cokuzamış gitmiş hepinize cevap veremeyeceğim zamanım yok ama bi arkadaşa cevap vereyim

ırakdaki mazlumlar içinde cok yazdım çizdim belki buraya değil ama cok yerde yazdım
    doğutürkistan içinde yazdım, filistin içinde bir çoğunuzun hatırlamadığı ama türklüğe sıra gelince hava atanların bile unuttuğu çeçenistan çeçen türkleri içinde yazdım çizdin afrikadaki açlar içinde yazdım her gördüğümde için yandı bunlar için 

Ama sizdeki zihniyet bizden değilse akplidir erdoğan ne derse ne yaparsa bunları savunanlar onlardandır gibi örümcek zihniyet kaplamış kafaları erdoğanı eleştirsem sizden cok eleştiririm ama konu erdoğan değil akp değil 

siz mazluma üzülmeyi acımayı unutmuşsunuz kalbiniz taşa dönmüş ben size ne diyeyim 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

konu cokuzamış gitmiş hepinize cevap veremeyeceğim zamanım yok ama bi arkadaşa cevap vereyim

ırakdaki mazlumlar içinde cok yazdım çizdim belki buraya değil ama cok yerde yazdım
    doğutürkistan içinde yazdım, filistin içinde bir çoğunuzun hatırlamadığı ama türklüğe sıra gelince hava atanların bile unuttuğu çeçenistan çeçen türkleri içinde yazdım çizdin afrikadaki açlar içinde yazdım her gördüğümde için yandı bunlar için 

Ama sizdeki zihniyet bizden değilse akplidir erdoğan ne derse ne yaparsa bunları savunanlar onlardandır gibi örümcek zihniyet kaplamış kafaları erdoğanı eleştirsem sizden cok eleştiririm ama konu erdoğan değil akp değil 

siz mazluma üzülmeyi acımayı unutmuşsunuz kalbiniz taşa dönmüş ben size ne diyeyim 

uzun uzun yazmışsın okudum birşey var sanıyorum.

boş yazmışsın.

ordaki çocuklar umrunuzda bile değil tek istediğiniz sapık Mursi'nin ve Müslüman Kardeşlerin başa geçmesi.

Amerika, Avrupa gibisiniz. Siyasi emelleriniz için "katliam, darbe, çağdışı, demokrasi" açıklamaları yapıyorsunuz kendinize haklılık payı çıkartmaya çalışıyorsunuz. Eğer öyle olmasaydı hani o yazıp çizdiğiniz ırak'ın anasını belleyen asker hakkında "Kahraman Amerikan askeri için dua ediyoruz" diyen bir başbakanın kampanyalarına dahil olmazdınız.

Dentist tarafından 17/Ağu/13 19:57 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6154 Toplam Mesaj: 60