folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Mmorpg Tavsiye-Öneri

Mmorpg Tavsiye-Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trnight
    trnight's avatar
    Erkek

İyi geceler arkadaşlar . Uzun arayışlarima rağmen knight online , metin 2 gibi yani mmorpg bir oyun bulamadım .

Oyuncusu bol oynanışı pve'si zevkli güzel bir oyun arıyorum . Warcraft haricinde bildiğiniz güncel pve'si güzel oyuncusu bol bir oyun öneririseniz sevinirim . 

Bilgi güçtür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    trnight bunu yazdı

İyi geceler arkadaşlar . Uzun arayışlarima rağmen knight online , metin 2 gibi yani mmorpg bir oyun bulamadım .

Oyuncusu bol oynanışı pve'si zevkli güzel bir oyun arıyorum . Warcraft haricinde bildiğiniz güncel pve'si güzel oyuncusu bol bir oyun öneririseniz sevinirim . 

mmorpg değil de arpg bi oyun var path of exile diye steamde ücretsiz ama şöyle bir şey var ki oyunun devasa bi yetenek ağacı var ve oyuna başlamadan önce yapcağın karakterin buildine karar vermen gerekiyor buidler oyunun forumunda bulunuyor.

oynamak istersen yardımcı olurum.

skill tree burada 

Cayan tarafından 20/Tem/18 01:56 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    trnight bunu yazdı

mmorpg değil de arpg bi oyun var path of exile diye steamde ücretsiz ama şöyle bir şey var ki oyunun devasa bi yetenek ağacı var ve oyuna başlamadan önce yapcağın karakterin buildine karar vermen gerekiyor buidler oyunun forumunda bulunuyor.

skill tree burada 

diablo çakması gibi ama bi bakalm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    trnight bunu yazdı

skill tree burada 

hocam diablonun benzeri

ama diablodan 10 kat daha iyi bir oyun diablodan esinlenen çevrimiçi arpg oyunu ve diablodan daha sonsuz bi oyun sunuyor aslında efsane bu açıdan.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

world of warcraft yeni çıkacak paket hariç geri kalan paketleri ve battle chest adında oyuna giriş paketini kaldırdı.

sadece aylık oyun süresi ödemesiyle tüm oyunu oynayabiliyorsunuz.

elderscrolls online (skyrimin online hali)

bu oyunu oynamaya vaktim olmadı en çok buna üzülüyorum. skyrimi çok severdim 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Lineage 2 den başka hiçbir mmorpg bana keyifli gelmedi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Path of exile oyna . Çok keyifli bir oyun üstelik ücretsiz. Ama PVP içeren bir oyun istiyorsan Knight ve WOW gibi tatmin eden oyun yok. 

İndia İndia !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    trnight bunu yazdı

skill tree burada 

hocam diablonun benzeri

ama diablodan 10 kat daha iyi bir oyun diablodan esinlenen çevrimiçi arpg oyunu ve diablodan daha sonsuz bi oyun sunuyor aslında efsane bu açıdan.

Wow wow wow Diablo 3 den iyi diyebiliriz.

Diablo 1-2 garıştırmayın.

Hocam çok ugrasmak istemezsen Destiny 2 var öyle cok skill vs bişi yok sıka sıka gidiyon 

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

elixir iniyor ama bu oyuna bakarken karşıma 

https://store.steampowered.com/app/466560/Northgard/

Northgard çıktı onu da satın aldım bi deneyelim güzele benziyor oyrumlar çok iyi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Path of Exile güzeldir

Guild Wars2 oynuyoruz bu ara mmorpg olarak çokta güzel pvp sistemi var hatta konusunu açmıştım geçenlerde ordan oyuna da bakabilirsin

https://www.tahribat.com/forum/guild-wars2-oynayan-var-mi-236928

Anarsistherif...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

path of exile hernekadar ücretsiz olsada. Stash ( item depolama alanı ) almadan pek zevk alamazsınız oyundan.

Toplam Hit: 2525 Toplam Mesaj: 18
mmo mmorpg rpg