MNG Kargo Rezilliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Benim de 1 günde gelicek mesafede ürünüm 3 gün olmasına rağmen aktarma merkezinde duruyor gözüküyor. MNG'yi aradım, dedim noldu kargo mu kayboldu, satıcının telefonunu verdi buna sorun dedi, aradım adamı mng iade ürün sanıp ürünü bize geri getirdi bugün tekrar verdik dediler ama o kargo bana hiç gelmeyecek gibi bir his var içimde. 

Keşke vermeseydi diğer kargolar da aynı ama UPD ve Yurt içi bi tık iyi gibi.  İnşallaah da gelir   

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kolay gelsin diye çok tatlı bi şirket var, hiç bir kargonun teslim yapmadığı adreslere bile geliyorlar, ama sadece Amazon işte...

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

trendyoldan bi kulaklık siparişi verdim 6 gün oldu halen afyon aktarmada mngde bozdu şuan ups bunların arasında en iyisi en azından bana göre öyle.

salla gitsin ölecez zaten :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

resmen skandal

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Müş. hizm. bi halta yaramaz hocam, kargo hareketlerine bak en son nerede ise oranın direk bürosunun numarasını bulup ara güzel bir dil ile durumu anlat adamlar çözsün yoksa müş. hizm. evet efendim hayır efendim den ileri gitmiyor, durumu ilgili yere iletse de adamlar yoğunluktan sollamıyor vs gibi durumlar oluyor, benim de geçen sene 1 kargom böyle geziyordu şube şube arayarak adresime yaklaştırdım en son abi evdeysen bırakcaz diye aradılar almıyorum nerden geliyorsa geri gönderin dedim, satıcı da piçin tekiydi nasıl almıyon alacaksn falan diyor zorluyor dedim senin ananın üstüne bacını da koyarım kargoyu da üstüne koyar şubede paket yaparım. | Sonuç: başarılı iade, para iadesi, 3 adet şikatervar kaydı.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Bugün 5-6 kere müşteri hizmetleri kargonuz teslim birimine ulaştı diye. Hiç umudum yoktu dağıtıma çıkralıp teslim edilmiş sonunda. Bi daha kullanmam bundan sonra MNG kargoyu. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

Mng mi

Uzak dur...

Bayramdan önce trendyoldan lastik sipariş verdim 1 güne sende dediler

Barkod direkt oluştu ama o barkod bulunduğu yeri hiç değişmedi hergünde barkod yenilendi

1 sorduk yerinden alınmadı barkod oluşturuldu alıncak dendi

2 sorduk yerinden alındı alan arkadaş virüs olmuş aracı getirmedi dendi

3 yerinden alındı bize geldi fakat bizdeyken yanlıs barkod basıldığı için (ödemesiz) tekrar barkodlandı dendi

4 pazar

5 bu aksam kargoya çıkacak yarın elinizde dendi

6 dün tüm depo virüs oldu 2 ölümüz var kusura bakmayın kargolanamadı dendi

7 mng aradım ağlaşıyorlar satıcıyı aradım bildiğim heryere sikayet edeceğimi belirttim abi sen kusura bakma ben çözvem dedi ve ne iştirki adam ya cok insiyatifli müşteri memnuniyeti için yaptı yada kıramadı mı bilmiyorum ama aynı gün ürünü bana ulaştırdı zararına olmamıştır umarım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

Mng mi

Uzak dur...

Bayramdan önce trendyoldan lastik sipariş verdim 1 güne sende dediler

Barkod direkt oluştu ama o barkod bulunduğu yeri hiç değişmedi hergünde barkod yenilendi

1 sorduk yerinden alınmadı barkod oluşturuldu alıncak dendi

2 sorduk yerinden alındı alan arkadaş virüs olmuş aracı getirmedi dendi

3 yerinden alındı bize geldi fakat bizdeyken yanlıs barkod basıldığı için (ödemesiz) tekrar barkodlandı dendi

4 pazar

5 bu aksam kargoya çıkacak yarın elinizde dendi

6 dün tüm depo virüs oldu 2 ölümüz var kusura bakmayın kargolanamadı dendi

7 mng aradım ağlaşıyorlar satıcıyı aradım bildiğim heryere sikayet edeceğimi belirttim abi sen kusura bakma ben çözvem dedi ve ne iştirki adam ya cok insiyatifli müşteri memnuniyeti için yaptı yada kıramadı mı bilmiyorum ama aynı gün ürünü bana ulaştırdı zararına olmamıştır umarım

herkes aynı şeyi söylüyorlar demek banada aynı yalanı söylediler zamanında, mng kargo covid oldu dedi çalışanlar ondan dolayı kargoyu gelip alın dediler ben ardım dağıtıma çıkmadığından dolayı tabi yoksa umrunda değil bende dedim kargo geri yolla sizide şikeyet edeceğim dedim hiçbirşey olmadı tabi istediğin yere şikayet et bu ülkede öyle senin bildiğin gibi işlemiyor dedi sistem almıyorum. dedim dağıtıma çıkarmadığınızdan kargoyu geri yolla o zaman dedim umrumda bile değil kapımada gelse bu saaten sonra almam dedim. kapattım telefonu kapıma kadar geldi mng kargo gidin müdüre söyleyin o getirsin o zaman alırım dedim postayıda koydum sen al bu kargoyu bizi neden uğraştırıyon abi dedi başlarım senin kargonada sanada dedim hayırdır 1 haftadır sizin keyfinizi bekledim birde kapıma gelip bana al diyon git müdürüne söyle almadım dedim firmayada şikayet ettim müdürede söyle dedim mal mal bakıp gittiler mng ben daha düzgün çalışanına rastlamadım izmirde ciddi ciddi mng kullanmıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

online mağazalarda aras'la çalışıyorum. şimdiye kadar. satıcı olarak kargo adına tek bir şikayet aldım. oda kargoyu gece 23'de bıraktıkları için çocuğu uyandı diye :) kadın haklı ama. 

çoğu kargo şirketinde kendi aracınla gel bizimle çalış olayı var. haliyle bunlar mesai saati bilmeden gece bile kargo bırakıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Murid kardeşimiz gibi bende bayramdan önce lastik aldım hb dan. Şube gibi bi yere gelmiş arefe günü. dedim gidip ben alayım bunlar bayramdan sonraya bırakır. Aradım adamları. 12 gibi gelin verelim dediler. 12 de gittim. Sizin kargo dağıtım şubesine gitti bayramdan sonra dağıtılacak dediler. Ulan hem saat 12 de gel diyosunuz hem gönderiyosunuz. Tekrar aradım aynı numarayı. Aynı adamla konuştum. Zar zor aldım lastikleri. Daha göndermemişler ama bana gönderdik diyorlar. 

Naber la?
Toplam Hit: 2006 Toplam Mesaj: 22
mng kargo mng kargo şikayet mng kargo rezillik