folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mobese Kameralarından Trafik Cezası Kesilebilirmi ?

Mobese Kameralarından Trafik Cezası Kesilebilirmi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ama o ışıkları kontrol ediyor bak bi dene sarı da geç sen geçene kadar kırmızı yanmıyor sen geçtiğin an kırmızı yanar eds farklı bişi Elektronik Denetleme Sistemi yani sonuçta

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek

Usta kamera kesmiyor zaten.Polisler o kameradan izliyor polis kesiyor sonuçta

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emresenfb
    emresenfb's avatar
    Erkek

hocam bizim bi arkadaşa hani o ışıklarda yaya yolu çizgileri oluyo ya..onu azıcık işgal etti  ışıkta beklerken diye ceza geldi..hiç insaf yok anında yazıyolar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kert
    Kert's avatar
    Erkek

Benim bildigim kadarıyla, EDS yani elektronik denetim sistemleri ceza kesmek amaclı. Mobeseler istihbarat ve hizmet amaclı. Tabi bu benim yorumum. 

Hayat sevince guzel
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Hacılar  kesiyorlar merak etmeyin   :D :D

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

kesiyorlar eve postalıyorlar cezanı

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

mobeseye sokim. gebzede bi işe yaramıyo kodumunun kameraları

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sagukn bunu yazdı:
    -----------------------------

Usta kamera kesmiyor zaten.Polisler o kameradan izliyor polis kesiyor sonuçta

polisle alakası yok hacım her kameranın önüne polis mi koyacaklar boşuna elektronik denetleme demiyor geçtiğin an plakanı okuyo geçiriyo :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

1-hocam mobese kesmez o suçlu takibi için çevreyi izlemek kayıt altına almak için var

2-eds keser hemde hiç acımaz ayrıca o cihazın başında polis olmaz kendisi otomatik çatır çatır keser bildiğim kadarı ile ışığın önünde beyaz çizgiler var (genelde çabuk siliniyor boşuna çizgi aramayın/ çizgi yoksa silinmiştir ama kamera o noktaya odaklı olduğundan çizginin silinmiş olmasının hiç önemi yoktur) orya odaklı çizgiye teker değse falan hemen kitliyor

3- yakında mobese kameralarınada eds özelliği getireceklermiş o zaman o ceza makbuzlarına yazıcı dayanmaz cazır cazır gider  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Bir sorum daha var gece 3 4 gibi kırmızı ışıkta geçsem gene ceza yermiyim benden başka hiç araba olmuyo beklerken sıkılıyorum =)

gece 3-4 gibi nerde kırmızı ışık oluyor?? 12 den sonra bütün ışıklar fasılalı yanar.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 5881 Toplam Mesaj: 36